LONDÝN - Svetová rekordérka v skoku o žrdi Ruska Jelena Isinbajevová (30) potvrdila, že bude v kariére pokračovať až do najbližších olympijských hier v...

LONDÝN - Český desaťbojár Roman Šebrle (37) odstúpil z desaťboja na Hrách XXX. olympiády v Londýne, legenda tejto disciplíny tak svoj štvrtý olympijský...

Ilustračné foto
Novinky
Maďarky v K4 pripravili Wagnerovú o štvrté zlato

LONDÝN - Ženský štvorkajak Maďarska získal na olympijských hrách v Londýne na 500 m trati zlaté medaily. Kvarteto Gabriella Szabóová, Danuta Kozáková,...

Martina Hrašnová
Slovensko
Hrašnová nepostúpila z kvalifikácie: Obrovské sklamanie

LONDÝN - Martina Hrašnová sa na OH 2012 v Londýne neprebojovala do finále. V kvalifikácii dosiahla v A-skupine výkon 68,41 m, čo v konečnom účtovaní stačilo...

Foto Sklamaní Peter Gelle a
Novinky
Dvojkajak Gelle/Vlček vo finále posledný, zlato pre Maďarsko

LONDÝN - Slovenský dvojkajak v zložení Peter Gelle a Erik Vlček obsadil vo finále kategórie K2 na 1000 metrov posledné ôsme miesto. Do finálových pretekov...

Eirik Veras Larsen
Novinky
V K1 zlato vybojoval Larsen, Brendelov triumf v C1

LONDÝN - Nórsky reprezentant v rýchlostnej kanoistike Eirik Veras Larsen získal na OH 2012 v Londýne zlatú medailu v K1 na 1000 m. Vďaka skvelému finišu...

Asafa Powell
Atletika
Powellovi skončila sezóna, nemusí však ísť na operáciu

LONDÝN - Pre jamajského šprintéra Asafu Powella sa sezóna predčasne skončila. Bývalý svetový rekordér v behu na 100 metrov si počas nedeľňajšieho olympijského...

Foto Kim Hjeon-woo
Novinky
Iránsky zápasník Rezaei zlatý do 69 kg, Hjeon-woo do 66 kg

LONDÝN -Triumfom Ghasema Gholamrezu Rezaeia z Iránu sa skončili súboje kategórie do 96 kg v zápasení grécko-rímskym štýlom na Hrách XXX. olympiády v Londýne.

Behdad Salimikordasiabi, Sajjad Hamlabad
Novinky
Superťažkú váhu ovládli vzpierači Iránu, tretí Rus Albegov

LONDÝN - Úspechom iránskych reprezentantov v superťažkej kategórii nad 105 kg vyvrcholili v utorok vzpieračské súťaže na Hrách XXX. olympiády v Londýne....

Foto Leandro Damiao a Juan
Novinky
Brazília s Mexikom vo finále futbalového turnaja OH

LONDÝN - Futbalisti Mexika a Brazílie sa stretnú vo finále olympijského turnaja. V semifinále na londýnskom štadióne Wembley Mexičania zdolali Japonsko...

Šťastná víťazka behu na
Novinky
Pearsonová vyhrala stovku cez prekážky v olympijskom rekorde

LONDÝN - Úradujúca majsterka sveta Sally Pearsonová (25) potvrdila pozíciu najväčšej favoritky a na olympijských hrách v Londýne zvíťazila v behu žien...

Taoufik Makhloufi
Novinky
V behu na 1500 m nečakane triumfoval Makhloufi z Alžírska

LONDÝN - Alžírčan Taoufik Makhloufi (24) sa stal olympijským víťazom v behu na 1500 m. Na Olympijskom štadióne v Londýne predviedol vo finále skvelý výkon...

Foto Matthiasa Steinera zavalila 196
Novinky
Vzpierača Steinera zavalila takmer 200 kg záťaž

LONDÝN - Matthias Steiner (29) predčasne skončil vo vzpieračskej súťaži na Hrách XXX. olympiády v Londýne po tom, ako sa zranil pri pokuse zdvihnúť v trhu...

Robert Harting pri oslavách
Novinky
Harting vybojoval v disku zlato pre Nemecko

LONDÝN - Nemec Robert Harting (27) vyhral súťaž diskárov na olympijských hrách v Londýne výkonom 68,27 m. O 9 cm zdolal Ehsana Hadadiho z Iránu, obhajca...

Ivan Uchov po finále
Novinky
Ruský výškar Uchov získal zlatú medailu výkonom 238 cm

LONDÝN - Ruský reprezentant Ivan Uchov získal na OH v Londýne zlatú medailu v skoku do výšky výkonom 238 cm. Pre svoju krajinu tak získal už tretí triumf...

Iľja Zacharov vybojoval v
Novinky
Zlato na 3 m doske získal prekvapujúco Rus Zacharov

LONDÝN - Rus Iľja Zacharov (21) získal na OH 2012 v Londýne zlatú medailu v skokoch do vody z 3 m dosky. Vo finále triumfoval celkovým výkonom 555,90 bodu.

Alex Schwazer
Novinky
Schwazer sa priznal k dopingu: Urobil som to sám

LONDÝN - Taliansky olympijský tím potvrdil, že Alex Schwazer (27), ktorého vylúčili z Hier XXX. olympiády v Londýne, užíval zakázanú látku erytropoetín...

Foto Momentka zo zápasu Brazília
Novinky
Kórea vyradila vo štvrťfinále Rusky, obrat Nórska s Brazíliou

LONDÝN - Hádzanárky Nórska si v prvom štvrťfinále olympijského turnaja poradili s Brazíliou 21:19, Španielky neskôr zdolali Chorvátsko 25:22 a Kórea vyhrala...

Novinky
Hlavní sponzori sú s priebehom olympiády spokojní

LONDÝN - Hlavní sponzori prebiehajúcich olympijských hier v Londýne sú spokojní s organizáciou samotného podujatia.

Chris Hoy
Novinky
Domáci veterán Hoy dominoval v keirine, má 6 medailí z OH

LONDÝN - Britský dráhový cyklista Chris Hoy (36) získal na OH v Londýne zlatú medailu v disciplíne keirin. Miláčik domáceho publika sa stal prvým britským...