Kateřina Siniaková v Dubaji
WTA
V Dubaji nestratili ani jediný set: Česká hviezda vybojovala už svoj 24. titul v kariére!

DUBAJ - Česká tenistka Kateřina Siniaková získala na turnaji v Dubaji titul vo štvorhre. S Austrálčankou Storm Hunterovou vo finále porazili 6:4 a 6:2...

Tenis - strana 2

Video Španielsky tenista Carlos Alcaraz
Video ATP
VIDEO Alcaraz vystrašil fanúšikov: Náhle odstúpenie po dvoch gemoch, čo povedali doktori?

RIO DE JANEIRO - Španielsky tenista Carlos Alcaraz odstúpil pre zranenie v 1. kole dvojhry turnaja ATP v Riu de Janeiro.

Foto Češka Karolína Muchová
WTA
FOTO Muchová dala na rady lekárov a išla pod skalpel: Prvé prognózy sú veľmi nádejné

PRAHA - Česká tenistka a svetová desiatka Karolína Muchová podstúpila operáciu pravého zápästia, s ktorým laboruje od septembrového US Open.

FotoVideo Bieloruská tenistka Aryna Sabalenková
Video WTA
VIDEO Najtrpkejší návrat na kurty: Sabalenková sa nestačila čudovať, dva sety ako z nočnej mory

DUBAJ - Bieloruská tenistka Aryna Sabalenková vypadla na turnaji WTA v Dubaji už v 2. kole dvojhry.

Jannik Sinner
ATP
Letí ku hviezdam a má upratanú hlavu: Sinnerovi nechýba vôbec nič, obdivuhodný postoj k peniazom

SAN CANDIDO - Z nástupcov veľkej trojky či štvorky, ktorú tvoria/tvorili Roger Federer, Rafael Nadal, Novak Djokovič a Andy Murray, sa zdá, že tento muž...

Anna Karolína Schmiedlová
WTA
V pozícii nasadenej jednotky schytala krutý debakel: Schmiedlová vybuchla proti Američanke

NUEVO VALLARTA - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová neuspela v prvom kole dvojhry na hardovom turnaji WTA 125 v mexickom Nuevo Vallarta.

FotoVideo Taylor Fritz s trofejou
Video ATP
VIDEO Nasadená jednotka nedopustila prekvapenie: Preložené finále malo jednoznačný priebeh

DELRAY BEACH - Americký tenista Taylor Harry Fritz sa stal víťazom turnaja ATP v Delray Beach. Najvyššie nasadený domáci hráč zdolal v pondelkovom finále...

Slovenskí daviscupoví reprezentanti sa
Davis Cup
Mohlo ísť o parádnu reprezentáciu Slovenska: Nič z toho, tenisový zväz premeškal veľkú šancu

BRATISLAVA - Slovensko sa nebude uchádzať o usporiadanie jednej zo skupín finálového turnaja Davisovho pohára.

Srbský tenista Novak Djokovič
ATP
Djokovič vs. družina prenasledovateľov: Najnovší rebríček ATP, slovenský tenis je na tom zle

LONDÝN - Srbský tenista Novak Djokovič naďalej vedie rebríček ATP. Na svojom konte má 9855 bodov, o 600 viac ako druhý Carlos Alcaraz zo Španielska.

FotoVideo Argentínsky tenista Facundo Diaz
Video ATP
VIDEO Nezastavil ho ani premožiteľ Alcaraza: Turnaj v Buenos Aires ovládol senzačný šampión

BUENOS AIRES - Nečakaným víťazom turnaja v Buenos Aires sa stal domáci tenista Facundo Díaz. Vo finále porazil 6:3 a 6:4 tretieho nasadeného hráča Nicolása...

FotoVideo Jannik Sinner s víťaznou
Video ATP
Taliansky mladík si podmaňuje tenisový svet: Sinner po ďalšom titule poskočí na kariérne maximum

ROTTERDAM - Dvadsaťdvaročný taliansky tenista Jannik Sinner vyhral turnaj v Rotterdame. Víťaz januárového Australian Open v dnešnom finále porazil 7:5...