Manchester United - Granada CF: Online prenos zo štvrťfinále Európskej ligy

MANCHESTER - Futbalisti Manchestru United, AS Rím a FC Villarreal zvládli odvety štvrťfinále Európskej ligy a postupujú ďalej. Arsenal, ktorý postúpil...

Radosť futbalistov Slavie Praha
SK Slavia Praha - Arsenal Londýn: Online prenos zo štvrťfinále Európskej ligy

PRAHA - Futbalisti Slavie Praha si nezahrajú semifinále Európskej ligy. Po remíze 1:1 v prvom dueli prehrali v domácej štvrťfinálovej odvete s Arsenalom...

Marcel Haščák strieľa na
Slovensko
HK Dukla Michalovce - HK Poprad: Online prenos zo semifinále Tipos Extraligy

MICHALOVCE - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce zvíťazili vo štvrtkovom 1. semifinálovom zápase Kaufland play off Tipos extraligy nad HK Poprad 3:1....

Mohamed Salah a Ferland
Liga majstrov
Liverpool FC - Real Madrid CF: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

LIVERPOOL - Futbalisti Realu Madrid postúpili do semifinále Ligy majstrov 2020/2021. V stredajšej štvrťfinálovej odvete Real bezgólovou remízou na Anfielde...

John Stones po góle
Borussia Dortmund - Manchester City: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

DORTMUND - Medzi elitné kvarteto sa prebojoval aj Manchester City, ktorý po domácej výhre 2:1 nad Borussiou Dortmund zvíťazil rovnakým výsledkom aj v odvete...

Zľava Nerijus Ališauskas (Bratislava)
Slovensko
HKM Zvolen - HC Slovan Bratislava: Online prenos zo semifinále Tipos Extraligy

ZVOLEN - Hokejisti Slovana Bratislava zvíťazili v druhom dueli semifinále Kaufland play off Tipos extraligy na ľade HKM Zvolen 3:2 po predĺžení a v sérii...

Joshua Kimmich a Ángel
Paríž Saint-Germain - Bayern Mníchov: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

PARÍŽ - Futbalisti Paríža St. Germain vyradili obhajcu trofeje Bayern Mníchov a postúpili do semifinále Ligy majstrov. V utorňajšej štvrťfinálovej odvete...

Chancel Mbemba a Christian
Chelsea Londýn - FC Porto: Online prenos z odvety štvrťfinále Ligy majstrov

SEVILLA - Medzi elitné kvarteto sa prebojovala aj londýnska Chelsea, ktorej v Seville stačila prehra s FC Porto 0:1 po úvodnom víťazstve 2:0.

Slovensko

ZVOLEN - Zvolen v štvrťfinále potvrdil úlohu favorita a vyradil prekvapenie tohtoročného play-off Nové Zámky 4:0 na zápasy. Po prvom kole nehlásil žiadne...

Gólové oslavy futbalistov SK
Fortuna liga
SK Slavia Praha - AC Sparta Praha: Online z tradičného derby v 26. kole českej ligy

PRAHA - V 298. prestížnom derby pražských "S" zvíťazila majstrovská Slavia nad Spartou 2:0 v nedeľnom 26. kole českej futbalovej ligy.

Zľava Justin Lemcke (HK
Tipos extraliga
HK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce: Online zo 6. zápasu play-off Tipos extraligy

TRENČÍN - Hokejisti HK Dukla Ingema Michalovce postúpili prvýkrát do semifinále Kaufland play off Tipos extraligy 2020/2021 a doplnili tak trio HK Poprad,...

Radosť futbalistov Manchestru United
Premier League
Tottenham Hotspur - Manchester United: Online prenos z 31. kola anglickej Premier League

LONDÝN - Futbalisti Manchestru United zvíťazili v šlágri 31. kola anglickej Premier League na pôde Tottenhamu Hotspur 3:1 a upevnili si druhé miesto v tabuľke.

Futbalista Slovana Aleksandar Čavrič
FC DAC 1904 Dunajská Streda - ŠK Slovan Bratislava: Online zo 4. kola nadstavby vo Fortuna lige

DUNAJSKÁ STREDA - Futbalisti Slovana Bratislava remizovali v nedeľnom šlágri v rámci 4. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy 2020/2021 v skupine o titul...

Martin Dúbravka inkasuje gól
Burnley FC - Newcastle United: Online prenos z 31. kola anglickej Premier League

BURNLEY - Futbalisti Newcastlu United v bránke so slovenským reprezentantom Martinom Dúbravkom zvíťazili v nedeľnom 31. kole anglickej Premier League na...

Alexis Sánchez
Seria A
Inter Miláno - Cagliari Calcio: Online prenos z 30. kola talianskej Serie A

MILÁNO - Futbalisti Interu Miláno v základnej jedenástke so slovenským reprezentantom Milanom Škriniarom zvíťazili v 30. kole talianskej Serie nad Cagliari 1:0.

Gólová radosť hráčov Realu
La Liga
Real Madrid CF - FC Barcelona: Online prenos zo superšlágra 30. kola La Ligy

MADRID - Futbalisti Realu Madrid zvíťazili v sobotnom El Clásicu v rámci 30. kola La Ligy nad FC Barcelona 2:1. Obhajca titulu sa vďaka triumfu nad katalánskym...

Radosť hráčov AC Miláno
Seria A
FC Parma - AC Miláno: Online prenos z 30. kola talianskej Serie A

PARMA - Futbalisti AC Miláno zvíťazili v sobotnom zápase 30. kola talianskej Serie A na trávniku Parmy 3:1. Upevnili si druhé miesto v tabuľke, na Inter...

Andrej Kadlec a Jakub
Spartak Trnava - FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble: Online prenos z 26. kola Fortuna ligy

TRNAVA - Futbalisti Spartaka Trnava zvíťazili v sobotnom súboji 4. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o titul doma nad Zlatými Moravcami 3:0.

Trent Alexander-Arnold a Mohamed
Liverpool FC - Aston Villa FC: Online prenos z 31. kola anglickej Premier League

LIVERPOOL - Majstrovský FC Liverpool zdolal na Anfielde Aston Villu 2:1, keď o triumfe "The Reds" rozhodol v nadstavenom čase súboja Trent Alexander-Arnold....

Zľava Hamza Čatakovič (AS
AS Trenčín - MŠK Žilina: Online prenos z 26. kola Fortuna ligy

TRENČÍN - Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili v sobotnom zápase 4. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o titul na ihrisku AS Trenčín 3:2.