US Open - strana 76

Andrej Martin
US Open
Slovenská tenisová jednotka s najťažším žrebom: Idem ukázať najmä sám sebe, na čo mám!

NEW YORK - Z kvarteta slovenských tenistov na US Open dostal v 1. kole dvojhry najťažšieho súpera Andrej Martin. Žreb mu prisúdil nasadenú dvadsaťjednotku... 

Foto US Open už klope
US Open
US Open už klope na dvere: Slováci spoznali svojich súperov, čakajú nás zaujímavé bitky

NEW YORK - Slovenská tenistka Viktória Kužmová nastúpi v 1. kole dvojhry na grandslamovom turnaji US Open proti domácej Američanke Catherine McNallyovej.... 

Kei Nišikori
US Open
Nišikori už s negatívnym testom: Bývalý finalista sa napriek tomu na US Open nepredstaví

NEW YORK - Japonský tenista Kei Nišikori sa rozhodol neštartovať na grandslamovom turnaji US Open, hoci už mal negatívny test na koronavírus. Finalista... 

Jelena Ostapenková
US Open
US Open prichádza o ďalšie známe meno: Štartovať nebude ani lotyšská tenistka

NEW YORK - Lotyšská tenistka Jelena Ostapenková nebude štartovať na grandslanovom turnaji US Open (31. augusta - 13. septembra). Oznámili to organizátori... 

Video Dvorec Arthura Ashea v
Video US Open
VIDEO Bojové podmienky tenistov na US Open: Na slobodu môžu rovno zabudnúť!

NEW YORK - Dodržiavanie odstupov a nosenie rúšok bude na tenisovom US Open strážiť 40 ľudí, rozdelených do dvoch smien. Ďalší personál bude dohliadať,... 

Japonský tenista Kei Nišikori
US Open
Bývalému finalistovi hrozí stopka na US Open: Nišikori mal pozitívny aj druhý test na koronavírus

NEW YORK - Japonský tenista Kei Nišikori mal pozitívny aj druhý test na koronavírus. Bývalej štvorke svetového rebríčka hrozí, že vynechá US Open.

Srbský tenista Novak Djokovič
Tenis
Djokovič na US Open so špeciálnou zmenou: V tieni stromov a v pokojnom prostredí to bude požehnanie

NEW YORK - Srbský tenista Novak Djokovič uprednostnil súkromné bývanie pred oficiálnymi hotelmi pre účastníkov grandslamového US Open v New Yorku. S organizátormi... 

Mike a Bob Bryanovci
US Open
Legendy tenisového sveta zrejme úplne dohrali: Na konte majú neuveriteľných 119 titulov!

NEW YORK - Najúspešnejší deblový pár tenisovej histórie, Mike a Bob Bryanovci, nie je prihlásený na US Open. Práve na tomto grandslamovom turnaji sa pritom... 

Garbine Muguruzová Blancová
US Open
Ďalšia chýbajúca na US Open? Muguruzová Blancová sa odhlásila z New Yorku

NEW YORK - Španielska tenistka Garbine Muguruzová Blancová má problémy s členkom a nad jej štartom na grandslamovom turnaji US Open visí otáznik. Informoval... 

Koronavírus pred turnajmi v
ATP
Koronavírus pred turnajmi v New Yorku: 1400 testov prinieslo jeden pozitívny prípad

NEW YORK - Pred dvoma tenisovými turnajmi v New Yorku vykonali 1400 testov na koronavírus, z ktorých bol jeden pozitívny. Nejde však o žiadneho hráča či hráčku.

Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy