US Open - strana 83

FotoVideo Rafael Nadal a Daniil
Video US Open
Tenisová rodina sa už nevie dočkať: VIDEO Hladný ruský medveď útočí na najväčší titul!

NEW YORK – Australian Open 2005. Posledný turnaj z najprestížnejšej kategórie veľkej štvorky, ktorý sa stal korisťou ruského tenistu.

FotoVideo Bianca Andreescuová s trofejou
Video US Open
Senzačná cesta senzačnej šampiónky: VIDEO Andreescová pobláznila USA... Čo sa to, dopekla, deje?

NEW YORK - Písal sa rok 1999 a ešte nie 18-ročná Serena Williamsová prvýkrát v kariére zdvihla nad hlavu víťaznú trofej na US Open po finálovom triumfe... 

FotoVideo US Open ovládla kanadská
Video US Open
VIDEO Rozprávkový rok kanadskej tínedžerky: Z tretej stovky rebríčka na post svetovej päťky!

NEW YORK - Kanadská tenistka a čerstvá víťazka US Open Bianca Andreescuová zažíva prelomový rok vo svojej kariére. Vlani o tomto čase nepatrila ani do... 

FotoVideo US Open ovládla kanadská
Video US Open
VIDEO Serena sa musela skloniť pred zázračnou tínedžerkou: Andreescová víťazkou US Open

NEW YORK - Mladá Kanaďanka Bianca Andreescová sa stala senzačne víťazkou ženskej dvojhry na US Open v New Yorku a vo veku 19 rokov a 83 dní sa teší z prvého... 

FotoVideo Rod Laver
Video US Open
Nedokázal to Federer, Djokovič ani Nadal: Bradatý rekord tenisovej legendy má už 50 rokov!

NEW YORK - Bývalý austrálsky tenista Rod Laver figuruje na šiestej priečke v počte získaných grandslamových titulov. Na konte ich má jedenásť a naďalej... 

US Open ovládla kanadská
US Open
Bianca Andreescuová - Serena Williamsová

NEW YORK - Devätnásťročná kanadská tenistka Bianca Andrescuová sa stala víťazkou ženskej dvojhry na US Open a získala prvý grandslamový titul v kariére.... 

Rafael Nadal
US Open
Nadal spáva veľmi dobre aj keď nie je rekordérom: Nesmierne ma baví, čo robím

NEW YORK - Španielsky tenista Rafael Nadal si užíva napätie z boja o grandslamové tituly viac ako hon na rekord v počte celkových víťazstiev, ktorý drží... 

FotoVideo Rafael Nadal zo Španielska
Video US Open
VIDEO Nadal zabojuje o svoj štvrtý titul na US Open: V ceste mu už stojí iba Medvedev

NEW YORK - Rus Daniil Medvedev a Španiel Rafael Nadal si zahrajú o titul v mužskej dvojhre na záverečnom grandslamovom turnaji tenisovej sezóny US Open... 

FotoVideo Serena Williamsová a Bianca
Video US Open
New York čaká súboj generácií: Serena útočí na šialený rekord, v ceste jej stojí kanadský zázrak

NEW YORK - Finálovým zápasom generácií vyvrcholí ženská dvojhra na tohtoročnom tenisovom US Open. Tridsaťsedemročná Serena Williamsová bude v sobotu vo... 

FotoVideo Kolumbijskí tenisti Juan Sebastian
Video US Open
Zastavte ich, inak všetko zhrabnú pre seba: VIDEO Bláznivá jazda pokračuje, US Open v nemom úžase

NEW YORK - Kolumbijskí tenisti Juan Sebastian Cabal a Robert Farah sa stali víťazmi mužskej štvorhry na US Open. Najvyššie nasadená dvojica zdolala v piatkovom... 

Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy