MS v hokeji 2024 - strana 12

FotoVideo Jiří Černoch a Jack
Video MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Českí hokejisti cítia krivdu: Poškodili nás! Bol som strašne nahnevaný

RIGA - Český útočník Jiří Černoch sa v záverečnej power play v rohu za kanadským gólom dotkol puku pri signalizovanom ofsajde, napriek tomu hra pokračovala...

Video Lotyšský hokejista Ralfs Freibergs
VIDEO Rozhovor Lotyša sa stal hitom internetu: Odpadnete, čo povedal lámanou češtinou!

RIGA - Sociálnymi sieťami sa šíri video, ktoré ašpiruje na nový hit internetu. V hlavnej úlohe s lotyšským hokejistom Ralfsom Freibergsm, ktorý s domácim...

Na snímke hore zľava
Slováci
MS V HOKEJI 2023 Obrovské sklamanie! S takýmto výsledkom sa neuspokojíme

RIGA - Slovenskí hokejisti nepostúpili do záverečnej vyraďovacej časti na MS v hokeji 2023. Rozhodol o tom včerajší zápas medzi Lotyšskom a Švajčiarskom....

Video Na snímke slovenskí hokejisti
Video Slováci
MS V HOKEJI 2023 Veľká škoda, chýbal kúsok: Prvé slová z tábora Slovenska!

RIGA - Slovenskí hokejisti pozerali utorkový večerný zápas B-skupiny MS na hotelových izbách.

Slovenskí hokejisti oslavujú výhru
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Play-off bez účasti Slovenska: Pozrite si štvrťfinálové dvojice

TAMPERE/RIGA - Slovenskí hokejisti nepostúpili do štvrťfinále 86. MS. V utorok neskoro večer o tom rozhodol záverečný zápas B-skupiny v Rige, v ktorom...

FotoVideo Radosť hokejistov Fínska
MS V HOKEJI 2023 Fínsky uragán v Tampere: Bezmocní Dáni schytali riadny výprask

TAMPERE - Fínski hokejisti deklasovali v záverečnom zápase A-skupiny MS Dánsko 7:1. Domáci v Tampere nedali súperovi šancu, už po 1. tretine viedli 3:0....

FotoVideo Ralfs Freibergs (uprostred) z
MS V HOKEJI 2023 Švajčiari nám nepomohli: Slovenskí hokejisti končia pred bránami štvrťfinále!

RIGA - Slovenskí hokejisti nepostúpili do štvrťfinále 86. MS. V utorok neskoro večer o tom rozhodol záverečný zápas B-skupiny v Rige, v ktorom domáci Lotyši...

MS v hokeji 2023:
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Fínsko - Dánsko

TAMPERE - Online prenos zo zápasu Fínsko - Dánsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2023.

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Švajčiarsko - Lotyšsko

FotoVideo Hokejisti USA sa radujú
MS V HOKEJI 2023 Americký stroj je dokonale namazaný: Ofenzívne divadlo vyvrcholilo v predĺžení

TAMPERE - Hokejisti USA zvíťazili v utorkovom zápase MS nad Švédskom 4:3 po predĺžení a v základnej A-skupine obsadili konečné prvé miesto práve pred Švédmi.

FotoVideo Kanadskí hokejoví reprezentanti sa
MS V HOKEJI 2023 Kontroverzný záver zápasu! Mohutné sťažnosti Čechov, diváci zahádzali ľadovú plochu

RIGA - Hokejisti Kanady zvíťazili v šlágri B-skupiny MS nad Českom 3:1 a postúpili z druhého miesta tabuľky. Na štvrťfinále sa tak presunú do Tampere,...

Foto Na snímke slovenská striedačka
Slováci
MS V HOKEJI 2023 Odkoučoval poklad Ramsay posledný zápas? Krásna a jemu príznačná odpoveď

RIGA - Slovenskí hokejisti zvládli posledný zápas v skupinovej fáze a proti húževnatým Nórom zobrali tri nesmierne dôležité body, ktoré nás stále držia...

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Švédsko - USA

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Kanada - Česko

RIGA - Hokejisti Kanady zvíťazili v šlágri B-skupiny MS nad Českom 3:1 a postúpili z druhého miesta tabuľky "béčka". Na štvrťfinále sa tak presunú do Tampere,...

Gólová radosť hokejistov Lotyšska
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Slovensko v pozore: Lotyšské čachre pred kľúčovým súbojom o všetko

RIGA - Vedenie lotyšskej hokejovej reprezentácie dopísalo na šampionátovú súpisku obrancu Kristiansa Rubinsa a útočníka Georgsa Golovkovsa. Nahradili dvojicu...

Foto Slovenskí hokejisti oslavujú gól
Slováci
MS V HOKEJI 2023 Hlasy Slovákov po výhre: Zvládli sme to, ale ešte to bude veľmi napínavé!

RIGA - Slovenskí hokejisti zvládli svoju úlohu v siedmom zápase B-skupiny MS a nad Nórskom vyhrali za tri body 4:1.

FotoVideo Alexender Ehl a Wojciech
MS V HOKEJI 2023 S prehľadom a gráciou: Nemci sa nemaznali a postúpili do štvrťfinále

TAMPERE - Hokejisti Nemecka sa stali štvrtým tímom, ktorý si zabezpečil postup do štvrťfinále zo základnej A-skupiny MS.

FotoVideo Na snímke slovenskí hokejisti
MS V HOKEJI 2023 Bravó, chlapci! Slováci si splnili domácu úlohu a živia nádej na štvrťfinále

MS V HOKEJI 2023 Wow, absolútna nádhera! Lantoši strelil jeden z TOP gólov na turnaji

RIGA - Slovenský hokejový útočník Róbert Lantoši sa v úvodnej tretine zápasu proti Nórsku zaskvel jedným z najkrajších gólov na prebiehajúcom svetovom...

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu Slovensko - Nórsko

RIGA - Slovenskí hokejisti zdolali v záverečnom zápase základnej skupiny Nórsko 4:1 a stále živia nádej na postup do play-off. O našom osude rozhodne večerný...