MS v hokeji 2023 - strana 4

Foto Na snímke hráči Lotyšska
MS v hokeji
Celé Lotyšsko na nohách: Nečakané rozhodnutie politikov a pompézne oslavy! Aha, čo sa tam deje

RIGA - Lotyšský parlament v nedeľu večer narýchlo na dnes vyhlásil štátny sviatok po tom, čo hokejový tím na majstrovstvách sveta vybojoval bronzovú medailu.

Na snímke hore zľava
MS v hokeji
Rebríček IIHF po MS v hokeji 2023: Zásadné správy pre Slovensko!

TAMPERE - Slovenskí hokejisti po skončených MS v hokeji 2023 figurujú v najnovšom rebríčku IIHF so ziskom 3690 bodov na 9. mieste. Oproti minulému roku...

Foto Kapitán Tyler Toffoli a
MS v hokeji
Pred turnajom ich ľudia zatracovali: Majstri sveta nezabudli ani na zápas proti Slovensku

TAMPERE - Siedma finálová účasť za uplynulých osem ročníkov a štvrtý titul majstrov sveta. Kanada v nedeľňajšom finále nedopustila druhú medailovú rozprávku...

Arturs Šilovs inkasuje, Slovensko
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Suverénne vyčnievali nad ostatnými: Toto je najlepšia trojica šampionátu!

TAMPERE - Brankár lotyšskej reprezentácie Arturs Šilovs sa stal najužitočnejším hráčom 86. majstrovstiev sveta v hokeji.

Český hokejista Dominik Kubalík
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Ani dva zápasy menej neboli prekážkou: Najlepším strelcom šampionátu je Čech!

TAMPERE - Najproduktívnejším hráčom 86. MS v hokeji sa stal americký útočník Rocco Grimaldi. V desiatich zápasoch nazbieral 14 bodov za sedem gólov a rovnaký...

FotoVideo Na snímke hráči Kanady
Video MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 V poslednej tretine Nemcov zlomili: Kanada oslavuje titul majstra sveta!

TAMPERE - Kanadskí hokejisti získali na 86. majstrovstvách sveta zlaté medaily. V nedeľnom finále v Tampere zvíťazili nad Nemeckom 5:2, keď o svojom triumfe...

MS v hokeji 2023:
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos z finálového zápasu Kanada - Nemecko

TAMPERE - Kanadskí hokejisti zdolali vo finále MS Nemecko 5:2 a oslavujú zisk zlatej medaily.

FotoVideo Na snímke hráči Lotyšska
MS V HOKEJI 2023 Neskutočný zápas o bronz: Lotyšsko vybojovalo historickú medailu!

TAMPERE - Lotyšskí hokejisti získali na 86. majstrovstvách sveta bronzové medaily. V nedeľnom súboji o 3. miesto v Tampere zdolali USA 4:3 po predĺžení....

Prezident IIHF Luc Tardif
MS v hokeji
Čo meno, to pojem a legenda: Sieň slávy IIHF sa rozrástla o ďalších piatich členov

TAMPERE - Bývalý švédsky útočník Henrik Zeterberg, americký obranca Brian Leetch a francúzsky brankár Cristobal Huet pribudli v nedeľu do Siene slávy Medzinárodnej...

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo zápasu o bronz USA - Lotyšsko

Video Na snímke zľava Marek
Video Slováci
VIDEO Gáborík prezradil zákulisné informácie: Nástupcom Craiga Ramsayho by mohol byť tento muž!

BRATISLAVA - Kanadský tréner Craig Ramsay po návrate z MS v hokeji nepotvrdil, či zostane na striedačke Slovenska aj v ďalšej sezóne. Medzi fanúšikmi aj...

Program dňa na MS
MS v hokeji
Program dňa na MS v hokeji 2023 (Nedeľa, 28. máj)

TAMPERE/RIGA - Program medailových zápasov na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji.

FotoVideo Adam Fantilli oslavuje jeho
MS V HOKEJI 2023 Najkrajší gól šampionátu? Tento výstavný kúsok poslal Lotyšov do boja o bronz

TAMPERE - Kanadský hokejista Adam Fantilli strelil víťazný gól v semifinále proti Lotyšsku na 3:2. Gól navyše padol po krásnej technickej parádičke a chladnokrvnom...

Samuel Kňažko a Peter
Slováci
Predbežné zloženie skupín na MS 2024 v Česku: Slovensko môže hrať proti týmto súperom!

TAMPERE/RIGA - Slovenská hokejová reprezentácia bude hrať o rok na MS pravdepodobne v Ostrave.

FotoVideo Nemeckí hokejisti sa radujú
MS V HOKEJI 2023 Vabank vyšiel excelentne a v predĺžení prišiel šok: Nemci si zahrajú o zlato!

TAMPERE - Hokejisti Nemecka sa prvýkrát prebojovali do finále majstrovstiev sveta.

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo semifinálového zápasu USA - Nemecko

TAMPERE - Hokejisti Nemecka sa prvýkrát prebojovali do finále majstrovstiev sveta. V sobotňajšom semifinále v Tampere otočili zápas s USA a po výhre 4:3...

FotoVideo Na snímke dole lotyšský
MS V HOKEJI 2023 Senzácia bola na dosah! Lotyši v kritickom momente prišli o šancu na zlato

TAMPERE - Hokejisti Kanady ako prví postúpili do finále majstrovstiev sveta v Tampere a štvrtýkrát za sebou si zahrajú o zlato. V sobotňajšom semifinále...

MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Online prenos zo semifinálového zápasu Kanada - Lotyšsko

TAMPERE - Kanadskí hokejisti zdolali v semifinále Lotyšsko 4:2 a sú prvými finalistami tohtoročných MS v hokeji.

MS v hokeji
Program dňa na MS v hokeji 2023 (Sobota, 27. máj)

TAMPERE/RIGA - Prehľad semifinálových zápasov na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji.

Neuveriteľná radosť lotyšských hokejistov
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2023 Zabudnite, že outsideri sa uspokoja so semifinále: Zámorské tímy sa majú na pozore

TAMPERE/RIGA - Hokejisti Lotyšska sa postarali na domácich MS o najväčšiu senzáciu doterajšieho priebehu šampionátu. Vo štvrtkovom štvrťfinále zdolali...