Video Cyklista Martin Svrček získal
MS v cyklistike
VIDEO Fantastický výsledok na MS v cyklistike: Martin Svrček bojoval o medailu!

LEUVEN - Slovenský cyklista Martin Svrček obsadil štvrté miesto v piatkových pretekoch juniorov s hromadným štartom na MS v Belgicku. Titul a dúhový dres...

Cyklistika - strana 3

FotoVideo Peter Sagan (Bora-Hansgrohe) prichádza
Video Peter Sagan
Peter Sagan finišoval opäť druhý: VIDEO záver najťažšej etapy poznačil hromadný pád!

DOLNÝ KUBÍN - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil druhé miesto v piatkovej 2. etape 65. ročníka medzinárodných pretekov Okolo Slovenska. Zopakoval tým...

Peter Sagan
Peter Sagan bude útočiť na svoj štvrtý titul: Čo ho čaká a kto budú jeho najväčší súperi?

BRATISLAVA - Šestnásť slovenských cyklistov sa od nedele 19. septembra predstaví na MS v Belgicku. Šampionát odštartuje časovkou mužov na 43 kilometrov,...

Peter Sagan na Okolo
Peter Sagan
Peter Sagan: Online prenos z 2. etapy Okolo Slovenska

SPIŠSKÉ PODHRADIE - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil druhé miesto v piatkovej 2. etape 65. ročníka medzinárodných pretekov Okolo Slovenska. Zopakoval...

FotoVideo Peter Sagan po druhom
Video Cyklistika
VIDEO Peter Sagan po druhom mieste v prvej etape Okolo Slovenska: Nemal som sa držať za Álvarom

KOŠICE - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil druhé miesto vo štvrtkovej 1. etape 65. ročníka medzinárodných pretekov Okolo Slovenska. Z triumfu i žltého...

Foto Alvaro Jose Hodeg a
Cyklistika
Peter Sagan na Okolo Slovenska siahal na etapový triumf: Nad jeho sily bol len Kolumbijčan Hodeg

Peter Sagan z tímu
Cyklistika
Peter Sagan: Online prenos z 1. etapy na Okolo Slovenska

KOŠICE - Vo štvrtok čaká cyklistov na Okolo Slovenska 1. etapa dlhá 158,4 km so štartom a cieľom v Košiciach. Etapa ponúkne tri rýchlostné a štyri horské...

FotoVideo Peter Sagan
VIDEO Peter Sagan chválil skvelú atmosféru a fanúšikov: Očakávania boli väčšie, ale...

KOŠICE - Austrálsky cyklista Kaden Groves zvíťazil v úvodnom prológu 65. ročníka medzinárodných pretekov Okolo Slovenska a dostal sa na čelo celkového...

Foto Na snímke vpravo Peter
Cyklistika
Peter Sagan potešil domáce publikum: V prológu Okolo Slovenska získal dres pre najlepšieho Slováka

Na snímke z predstavovania
Peter Sagan
Peter Sagan bojuje o víťazstvo pred domácimi fanúšikmi: Online prenos z 1. etapy Okolo Slovenska

Video Generálny riaditeľ medzinárodných cyklistických
Peter Sagan bude mať premiéru na pretekoch Okolo Slovenska: Veríme, že nás čakajú dva úžasné týždne

BRATISLAVA - Na 65. ročníku cyklistických pretekov Okolo Slovenska (15. – 19. septembra) bude mať svoju premiéru trojnásobný majster sveta v pretekoch...