Video Slovinský pretekár Primož Roglič
Cyklistika
VIDEO Nezastaviteľný Roglič zvíťazil aj na Okolo Baskicka: Posledná etapa korisťou Gaudua

ARRATE - Celkovým víťazom týždňových pretekov Okolo Baskicka sa stal Slovinec Primož Roglič z tímu Jumbo-Visma. V sobotňajšej záverečnej 6. etape obsadil...

Cyklistika - strana 5

Sagan musí zmeniť program:
Paríž - Roubaix
Sagan musí zmeniť program: Významná klasika sa odkladá! Môže za to koronavírus

PARÍŽ - Tohtoročný cyklistický monument Paríž - Roubaix sa neuskutoční v plánovanom termíne. Podľa periodika Le Parisien ho v apríli nedovolí usporiadať...

Peter Sagan na Miláno
Peter Sagan
Po ľahkom úvode čaká na Sagana náročný finiš: Online prenos z 3. etapy na Okolo Katalánska

SETCASES - Britský cyklista Adam Yates z Ineosu-Grenadiers sa stal víťazom stredajšej 3. etapy pretekov Okolo Katalánska. Tá merala 203,1 km a viedla z...

Video Peter Sagan
Video Cyklistika
Časovku na Okolo Katalánska ovládol Austrálčan Dennis, Sagan v druhej stovke pretekárov

BANYOLES - Austrálčan Rohann Dennis z tímu Ineos-Grenadiers triumfoval v utorkovej 2. etape cyklistických pretekov Okolo Katalánska, ktorou bola časovka...

Peter Sagan vpredu
Cyklistika
Peter Sagan: Online prenos z 2. etapy Okolo Katalánska

CK Epic Dohňany
Cyklistika
O podporu z Fondu pre budúcnosť športu sa snaží aj klub CK Epic Dohňany, ktorý chce pre svojich cyklistov nové bicykle!

Fond pre budúcnosť športu pomohol už vyše stovke športovcom a športovým klubom naprieč celým Slovenskom. Takisto pre ostatných je projekt spoločnosti Niké...

VIDEO Sagan naberá kilometre v náročných kopcoch: Úvodná etapa Okolo Katalánska korisťou Krona

CALELLA - Dánsky cyklista Andreas Kron triumfoval v úvodnej etape 100. ročníka pretekov Okolo Katalánska a je líder celkového poradia. Jazdec stajne Lotto...

FotoVideo Peter Sagan na Miláno
VIDEO Peter Sagan po trpko-príjemnom Miláno - San Remo: Som šťastný aj nahnevaný, lebo...

SAN REMO - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora–Hansgrohe obsadil na 112. ročníku pretekov Miláno – San Remo štvrté miesto. Víťazom prvého monumentu...

FotoVideo Jesper Stuyven finišuje na
VIDEO Skvelý Sagan siahal na pódium: Na víťazného Stuyvena mu chýbalo pár metrov

MILÁNO - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora–Hansgrohe obsadil na 112. ročníku pretekov Miláno – San Remo štvrté miesto. Víťazom prvého monumentu...