Video Cyklista Martin Svrček získal
MS v cyklistike
VIDEO Fantastický výsledok na MS v cyklistike: Martin Svrček bojoval o medailu!

LEUVEN - Slovenský cyklista Martin Svrček obsadil štvrté miesto v piatkových pretekoch juniorov s hromadným štartom na MS v Belgicku. Titul a dúhový dres...

Cyklistika - strana 5

Video Peter Sagan počas 4.
Video Peter Sagan
VIDEO Najdlhšiu etapu Okolo Beneluxu ovládol Colbrelli: Sagan o popredné priečky nebojoval

HOUFFALIZE - Taliansky cyklista Sonny Colbrelli z Bahrain-Victorious sa stal víťazom sobotnej šiestej etapy pretekov Okolo Beneluxu a dostal sa na čelo...

Írsky cyklista Dan Martin
Cyklistika
Vyhral etapu na všetkých troch pretekoch Grand Tour: Dan Martin ukončil profesionálnu kariéru

DUBLIN - Írsky cyklista Dan Martin ukončil po štrnástich rokoch profesionálnu kariéru. Počas nej zvíťazil aspoň v jednej etape na všetkých troch pretekoch...

VIDEO Sagan zo seba vydal maximum: Dobré znamenie po zranení kolena a tréningu v horách

BILZEN - V piatkovej 5. etape pretekov Okolo Beneluxu obsadil slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe štvrté miesto. Po 188 kilometroch triumfoval...

Slovinský cyklista Primož Roglič
La Vuelta
VIDEO Magnus Cort Nielsen zavŕšil na Vuelte víťazný hetrik, Roglič v červenom aj po 19. etape

MONFORTE DE LEMOS - Dánsky cyklista Magnus Cort Nielsen z EF Education-Nippo zvíťazil v 19. etape pretekov Vuelta a Espaňa. V šprinte 191,2 km dlhej etapy...

VIDEO Peter Sagan opäť atakoval pódium, bitku šprintérov ovládol Ewan

BILZEN - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe obsadil štvrté miesto v piatkovej 5. etape pretekov Okolo Beneluxu. Po 188 kilometroch triumfoval...

Video Miguel Ángel López ovládol
Video La Vuelta
VIDEO Kráľovská etapa Vuelty patrila Lopezovi: Roglič navýšil náskok v celkovom poradí

GAMONITEIRO - Víťazom kráľovskej 18. etapy 76. ročníka cyklistických pretekov Vuelta a Espaňa sa stal Kolumbijčan Miguel Angel Lopez z tímu Movistar. V...

Video Peter Sagan po páde
VIDEO Veľká škoda! Sagan bojoval o víťazstvo, no záver mu príliš nevyšiel

ARDOOIE - Slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora-Hansgrohe obsadil štvrté miesto vo štvrtkovej 4. etape pretekov Okolo Beneluxu. Po 166 kilometroch...

Holandský cyklista Wilco Kelderman
Cyklistika
Saganov kolega mal obrovskú smolu: Líder Bory utrpel početné zlomeniny

HOOGERHEIDE - Holandský cyklista Wilco Kelderman utrpel v pretekoch Binck Bank Tour zlomeninu panvy a dvoch rebier. Zranenie si tretí muž minuloročného...

Celkový líder, austrálsky cyklista
Cyklistika
Tím Jumbo-Visma naberá na sile: Po boku Rogliča bude jazdiť aj dvojnásobný majster sveta

AMSTERDAM - Dvojnásobný majster sveta v časovke Rohan Dennis bude od novej sezóny jazdiť za holandský tím Jumbo-Visma. Tridsaťjedenročný austrálsky cyklista...

Video Primož Roglič z tímu
VIDEO Suverénne víťazstvo v 17. etape: Roglič deklasoval konkurenciu a vrátil sa do červeného

LAGOS DE COVADONGA - Slovinský cyklista Primož Roglič potvrdil výbornú formu, suverénne vyhral stredajšiu 17. etapu 76. ročníka Vuelta a Espaňa a vrátil...