La Vuelta - etapové cyklistické preteky po Španielsku - strana 4

Belgický cyklista Remco Evenepoel
La Vuelta
Z Gira ho vyprevadil koronavírus, na Tour neštartuje: Majster sveta oznámil radostnú novinu

MADRID - Belgický cyklista Remco Evenepoel bude obhajovať titul na Vuelte. Úradujúci majster sveta nechýba v dnes zverejnenej nominácii stajne Soudal-Quick...

Belgický cyklista Thomas De
La Vuelta
Tour de France prišla o veľkú hviezdu: Pre dobro veci, aha, už má náhradný plán

BRUSEL - Belgický cyklista Thomas De Gendt sa zriekol jubilejnej desiatej účasti na Tour de France, kde v minulosti vyhral dve etapy.

Video Annemiek Van Vleutenová z
Video La Vuelta
Van Vleutenová so zlatým hetrikom: Holandská hviezda opäť ovládla preteky Vuelta a Espaňa!

MADRID - Holandská cyklistka Annemiek Van Vleutenová z tímu Movistar vyhrala v nedeľu tretíkrát za sebou preteky Vuelta a Espaňa s tesným deväťsekundovým...

Video Peter Sagan
VIDEO Sagan skončil v predposlednej etape Vuelta a San Juan šiesty: Triumf patril Welsfordovi

BUENOS AIRES - Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil 6. miesto v 6. etape 39. ročníka pretekov Vuelta a San Juan.

Slovenský cyklista Peter Sagan
Peter Sagan
Masívny prepad Sagana v celkovom poradí: V horskej etape skončil až v druhej stovke

BUENOS AIRES - Slovenský cyklista Peter Sagan dokončil piatu etapu 39. ročníka pretekov Vuelta a San Juan na 101. mieste. V horskej 173,7 km dlhej etape...

Pelotón počas etapy na
La Vuelta
Štart v Barcelone a finiš v Madride: Vuelta opäť preverí najmä vrchárov

BARCELONA - Organizátori cyklistických pretekov Vuelta a Espana pripravili na tento rok až desať etáp s cieľom na vrcholoch kopcov. Tohtoročná edícia odštartuje...

Video Pelotón počas etapy na
Cyklisti už vedia, čo ich čaká: Takto bude vyzerať úvod španielskej Vuelty

BARCELONA - Budúcoročná Vuelta a Espana odštartuje v Barcelone prvýkrát za uplynulých 60 rokov. Organizátori záverečnej cyklistickej Grand Tour sezóny...

FotoVideo Remco Evenepoel sa stal
VIDEO Je dobojované: Záverečná etapa Vuelty korisťou Molana, Evenepoel celkovým víťazom

MADRID - Kolumbijčan Sebastian Molano triumfoval v poslednej 21. etape cyklistických pretekov Vuelta a Espaňa. Druhý finišoval v nedeľu Mads Pedersen z...

FotoVideo Remco Evenepoel v červenom
VIDEO Posledná etapa bude preňho len rutinou: Evenepoel si na Vuelte udržal červený dres

PUERTO DE NAVACERRADA - Belgický cyklista Remco Evenepoel si udržal červený dres aj po predposlednej etape pretekov Vuelta a Espaňa a v nedeľu si do Madridu...

Video Primož Roglič (dole) po
VIDEO Trojnásobný šampión Roglič našiel vinníka za pád pred cieľom 16. etapy Vuelty: Neprijateľné!

MADRID - Cyklista Primož Roglič obvinil Freda Wrighta zo stajne Bahrajn Victorious, že spôsobil Slovincov pád v závere 16. etapy na pretekoch Vuelta. Jazec...