La Vuelta - etapové cyklistické preteky po Španielsku - strana 6

Video Ekvádorský cyklista Richard Carapaz
Video La Vuelta
VIDEO Carapaz sa dokázal presadiť v záverečnom stúpaní, vo vedení Vuelty naďalej Evenepoel

PENAS BLANCAS - Ekvádorský cyklista Richard Carapaz vyhral štvrtkovú 12. etapu pretekov Vuelta a Espaňa. Jazdec stajne Ineos Grenadiers sa presadil v záverečnom...

Video Kaden Groves ovládol 11.
VIDEO Austrálčan Groves vyhral v špurte jedenástu etapu, na čele Vuelty zostal Evenepoel

CABO DE GATA - Austrálsky cyklista Kaden Groves vyhral stredajšiu 11. etapu pretekov Vuelta a Espaňa. Jazdec stajne BikeExchange-Jayco sa presadil v hromadnom...

Video Julian Alaphilippe po páde
VIDEO Majster sveta po páde skončil v sanitke: Líder Vuelty prišiel o ďalšieho pomocníka!

CABO DA GATA - Francúzsky cyklista Julian Alaphilippe spadol v stredajšej 11. etape pretekov Vuelta a Espaňa a pre zranenie musel odstúpiť. Líder pretekov...

Simon Yates oslavuje víťazstvo
La Vuelta
Koronavírus naďalej kosí: Vueltu musel opustiť aj jeden z favoritov na celkové poradie

CABO DE GATA - Kvôli nákaze koronavirom skončil na Vuelte šampión španielskej Grand Tour z roku 2018 Simon Yates.

Video Belgičan Remco Evenepoel (Quick-Step
VIDEO Evenepoel triumfoval v 10. etape Vuelty: V boji o červený dres má pohodlný náskok

ALICANTE - Belgický cyklista Remco Evenepoel z tímu Quick-Step Alpha Vinyl sa stal víťazom utorkovej 10. etapy pretekov Vuelta a Espaňa a upevnil si vedenie...

Foto Sam Bennett a jeho
La Vuelta
Veľké sklamanie a frustrácia: Cyklistická hviezda sa predčasne lúči s Vueltou

ELCHE - Írsky cyklista Sam Bennett z tímu Bora-Hansgrohe mal pozitívny test na koronavírus. Musel tak vzdať súboj o triumf v bodovacej súťaži na pretekoch...

Britský cyklista Ethan Hayter
La Vuelta
Vueltu opúšťa kvôli covidu ďalší cyklista: Pozitívny test má aj hviezda Ineosu

ELCHE - Britský cyklista Ethan Hayter z tímu Ineos Grenadiers nenastúpi po pozitívnom teste na koronavírus do dnešnej 10. etapy Vuelty, ktorá bude časovka...

Video Louis Meintjes ovládol deviatu
VIDEO Juhoafričan Meintjes ovládol deviatu etapu Vuelty, Evenepoel zvýšil náskok na čele

VILLAVICIOSA - Juhoafrický cyklista Louis Meintjes z tímu Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux triumfoval v nedeľnej 9. etape španielskej Vuelty. Na...

Sepp Kuss víťazom 15.
La Vuelta
Rogličovi mal pomáhať v horách: Trojnásobný šampión Vuelty prišiel o amerického pomocníka!

VILLAVICIOSA - Trojnásobný víťaz cyklistickej Vuelty Primož Roglič sa bude musieť vo zvyšku trojtýždňového pretekov zaobísť bez svojho pomocníka Seppa Kussa.

Video Austrálsky cyklista Jay Vine
VIDEO Ďalší veľkolepý triumf austrálskeho cyklistu, červený dres majiteľa nezmenil

COLLAU FANCUAYA - Austrálsky cyklista Jay Vine (Alpecin-Deceuninck) vyhral sobotnú 8. etapu pretekov Vuelta a Espaňa.