Giro d´Italia - etapové cyklistické preteky po Taliansku - strana 12

Peter Sagan v cyklámenovom
Giro d´Italia
Sagan má šancu získať ďalšie body: Online prenos z 15. etapy Giro d'Italia

GORIZIA - Belgický cyklista Victor Campenaerts sa stal víťazom 15. etapy Giro d´ Italia. Na 149 km dlhej trati z Grada do Gorizie v záverečnom špurte predstihol...

Video Lorenzo Fortunato
Video Peter Sagan
VIDEO Sagan čelil mimoriadne ťažkej etape: Triumf zostal v Taliansku, Bernal drží ružový dres

RAVASCLETTO - Domáci cyklista Lorenzo Fortunato z tímu Eolo-Kometa zvíťazil v sobotnej 14. etape pretekov Giro d´Italia. Na vrchu Monte Zoncolan finišoval...

Peter Sagan oslavuje triumf
Sagana čaká extrémny záver: Online prenos zo 14. etapy na Giro d´Italia

MONTE ZONCOLAN - Domáci cyklista Lorenzo Fortunato z tímu Eolo-Kometa zvíťazil v sobotnej 14. etape pretekov Giro d´Italia.

Peter Sagan v cyklaménovom
VIDEO Sagan si udržal cyklámenový dres: Najlepšie by bolo vyhrať, ale som spokojný

VERONA - Slovenský cyklista Peter Sagan skončil v záverečnom špurte 13. etapy tretí a udržal si cyklámenový dres pre lídra bodovacej súťaže. Rovinatú etapu...

FotoVideo Giacomo Nizzolo oslavuje víťazstvo
Video Giro d´Italia
VIDEO Sagan bojoval o etapový triumf: V záverečnom špurte si vybojoval pódium a dôležité body!

VERONA - Talian Giacomo Nizzolo sa stal víťazom 13. etapy Giro d´Italia. Jazdec tímu Qhubeka Assos triumfoval na 198 km dlhej trati z Ravenny do Verony...

Peter Sagan v záverečnom
Peter Sagan: Online prenos z 13. etapy Giro d'Italia

FotoVideo Taliansky cyklista Andrea Vendrame
VIDEO Horská etapa korisťou domáceho cyklistu: Boj o ružový dres bez výraznejších zmien

BAGNO DI ROMAGNA - Taliansky cyklista Andrea Vendrame zvíťazil vo štvrtkovej 12. etape 104. ročníka Giro d'Italia. Jazdec stajne AG2R Citroën sa presadil...

Foto Cyklisti počas 11. etapy
Nepríjemný pád v 12. etape Giro d'Italia: Viacero cyklistov muselo skončiť!

SIENA - Španielsky cyklista Marc Soler odstúpil z Giro d'Italia. Líder stajne Movistar tak urobil po nepríjemnom páde vo štvrtkovej 12. etape, ktorá viedla...

Peter Sagan počas etapy
Peter Sagan: Online prenos z 12. etapy Giro d’Italia

SIENA - Na programe 104. ročníka Giro d'Italia je 12. etapa, ktorá patrí medzi tie najdlhšie. Cyklisti počas 212 kilometrov sa musia vysporiadať so štyrmi...

FotoVideo Peter Sagan v cyklámenovom
VIDEO Sagan si udržal cyklámenový dres: V 11. etape výrazne pomáhal tímovému kolegovi

MONTALCINO - Slovenský cyklista Peter Sagan do boja o prvenstvo v 11. etape Giro d´Italia nezasiahol. V cieľovej rovinke 162 km dlhej trasy z Perugie do...