Nešťastie, pri ktorom zahynul Emiliano Sala: Súd uznal vinným organizátora letu

CARDIFF - Dva a trištvrte roka po smrti argentínskeho futbalistu Emiliana Salu uznal súd v Cardiffe vinným organizátora letu. Šesťdesiatšesťročný podnikateľ...

Raphael Dwamena ešte v
Ostatné
Chvíle hrôzy u našich susedov: Futbalista s voperovaným defibrilátorom skolaboval počas zápasu

LINZ - Stredajšie osemfinálové stretnutie Rakúskeho pohára vo futbale medzi Linzom a Hartbergom nedohrali po kolapse Raphaela Dwamenu. Dvadsaťšesťročný...

Video Andrej Tichonov
Video Ostatné
VIDEO Ruský kouč za protestné gesto schytal tvrdý trest: Nechápem, ako k tomu rozhodnutiu došli!

ASTANA - Dvojročný zákaz činnosti dostal v Kazachstane tréner futbalistov Astany Andrej Tichonov.

Mark Koevermans
Ostatné
Aj on sa stal terčom útokov klubových chuligánov: Takéto rozhodnutie je bolestné

ROTTERDAM - Na poste generálneho manažéra futbalistov Feyenoordu Rotterdam skončil pre útoky fanúšikov Mark Koevermans. Pre rezignáciu sa rozhodol po sérii...

Diego Maradona sa stal
Ostatné
Veľká pocta pre Maradonu: Miesto, kde začal snívať o futbalovej kariére, národnou pamiatkou

BUENOS AIRES - Rodný dom argentínskeho futbalistu Diega Armanda Maradonu vyhlásili za národnú pamiatku. O rozhodnutí argentínskej vlády v stredu informovala...

Video Cyril Ngonge a jeho
VIDEO absolútnej gólovej parády: Fanúšikovia po tejto pätičke zostali v nemom úžase

BRATISLAVA - Futbaloví fanúšikovia v Holandsku boli v zápase 10. kola ligovej Eredivisie medzi Groningenom a Alkmararom svedkami krásneho gólu z kopačky...

Na snímke Walter Smith
Ostatné
Škótsko sa ponorilo do veľkého smútku: Legenda Rangers navždy opustila tento svet

LONDÝN - Vo veku 73 rokov zomrel bývalý tréner škótskej futbalovej reprezentácie Walter Smith. S Glasgowom Rangers získal desať majstrovských titulov,...

Hráči Bocy Juniors v
Ostatné
Na Maradonu nechcú zabudnúť: Boca Juniors a Barcelona odohrajú spomienkový zápas

RIJÁD - FC Barcelona odohrá 14. decembra v Saudskej Arábii exhibičný zápas proti Boce Juniors, ktorým si oba futbalové kluby uctia pamiatku Diega Maradonu....

Slovenský futbalový reprezentant v
Ostatné
Hamšík sa po zranení vrátil do zostavy Trabzonsporu: Sme veľmi radi, že sme opäť vyhrali

ISTANBUL - Slovenský futbalový reprezentant Marek Hamšík sa po zranení vrátil do zostavy Trabzonsporu a cez víkend mu pomohol k víťazstvu na pôde Göztepe...

Brazílska legenda Pelé
Ostatné
FOTO Pelé po náročnom období žiari šťastím: Brazílska legenda si vychutnala narodeninovú tortu

SAO PAULO - V dobrej nálade oslávil v sobotu 81. narodeniny legendárny brazílsky futbalista Pelé. Trojnásobný majster sveta zotavujúci sa v domácom prostredí...

Video Hráči LA Galaxy oslavujú
VIDEO Životnú chvíľu fanúšikov prekazila malichernosť: Žiadosť o ruku zatienila lopta v sieti!

HOUSTON - Kuriózny moment sa odohral v americkej MLS, počas zápasu Houston Dynamo - LA Galaxy. Domáci hráči síce prehrávali už 2:0 a diváci nemali byť...

Holandskí chuligáni
Ostatné
Funkcionári Union Berlín sa stali terčom útoku chuligánov Feyenoordu: S niečím takým nepočítate

ROTTERDAM - Funkcionári nemeckého futbalového klubu 1. FC Union Berlín sa stali pred štvrtkovým zápasom E-skupiny Európskej konferenčnej ligy v Rotterdame...

Ilustračné foto
Ostatné
Futsalistky zaplatili nováčikovskú daň: Na úvod kvalifikácie ME krutý debakel od európskeho šampióna

HALMSTAD - Slovenské futsalistky vstúpili v stredu do turnaja hlavnej fázy kvalifikácie budúcoročných ME vysokou prehrou so Španielkami 2:12.

Dan Barden
Anglicko
Krutá diagnóza mladého reprezentanta a brankára Premier League: Všetko sa zmenilo

LONDÝN - Velšskému futbalovému brankárovi Danovi Bardenovi, ktorý hosťuje z Norwichu v Livingstone v škótskej lige, lekári diagnostikovali rakovinu semenníkov.

Na snímke radosť hráčov
Ostatné
Slováci spoznali súperov na svojich historicky prvých futsalových ME: Veľmi prijateľný žreb!

ZEIST - Slovenská futsalová reprezentácia sa na ME 2022 predstaví v C-skupine spolu s Ruskom, Poľskom a Chorvátskom. Rozhodol o tom pondelkový žreb v holandskom...

FotoVideo Pod fanúšikmi Nijmegenu sa
VIDEO Holandskí fanúšikovia zažili chvíle hrôzy: Pri ďakovačke sa zrútila časť tribúny!

NIJMEGEN - Chvíle hrôzy zažívali fanúšikovia po nedeľňajšom zápase holandskej futbalovej Eredivisie medzi Nijmegenom a Vitesse Arnhem (0:1). Pri "ďakovačke"...

Video Brankár Aaron McCarey knokautoval
VIDEO nepochopiteľného útoku brankára na vlastného spoluhráča: Po knokaute uvidel červenú kartu!

BELFAST - Brankár severoírskeho Glentoranu Aaron McCarey predviedol vo víkendovom zápase nepochopiteľný skrat. Jeho tím inkasoval v závere stretnutia vyrovnávajúci...

Fanúšikovia Hondurasu pred kvalifikačným
Kvalifikácia na MS vo futbale 2022
Pomôže im povstať z popola? Posledný tím kvalifikácie MS má nového trénera z Kolumbie

TEGUCIGALPA - Kolumbijčan Hernan Dario Gomez nahradil na poste trénera honduraskej futbalovej reprezentácie odvolaného Uruguajčana Fabiana Coita. Ten bol...

Justin Bieber si zahral
Ostatné
VIDEO Justin Bieber si v Los Angeles zahral futbal: Pozrite, ako mu to ide s loptou!

LOS ANGELES - 27-ročný kanadský spevák Justin Bieber sa netají tým, že je veľkým športovým fanúšikom. Vždy, keď mu to čas dovolí si naživo pozrie zápas...

Ostatné
IFAB a FIFA budú rokovať o predĺžení polčasových prestávok: Po novom by mali hráči až 25 minútovú pauzu

ZÜRICH - Medzinárodný výbor pre pravidlá futbalu (IFAB) bude rokovať o predĺžení polčasových prestávok na 25 minút. Požiadavka vzišla z Južnej Ameriky....