Hádzaná - strana 28

Foto Nová hádzanárska hala na
Hádzaná
FOTO Nemusíme sa za ňu hanbiť ani pred svetom: V Bratislave otvorili novú športovú halu

BRATISLAVA - V Bratislave neďaleko štadióna na Pasienkoch v utorok vedenie Slovenského zväzu hádzanej slávnostne otvorilo novú športovú halu. V uplynulých...

Tréner Slovenska Pavol Streicher
Hádzaná
Tréner Slovenska o žrebe na MS 2021: V každom prípade je to silná skupina

CASTELLÓN DE LA PLANA - Slovenské hádzanárky sa v základnej E-skupine na MS 2021 v Španielsku stretnú s Nemeckom, Maďarskom a Českom. Rozhodol o tom štvrtkový...

Na snímke slovenské hádzanárky
Hádzaná
Dôležitý deň pre našu hádzanú: Slovenky pri žrebe skupín MS 2021 vo štvrtom koši

BRATISLAVA - Slovenské hádzanárky figurujú pred štvrtkovým žrebom základných skupín MS 2021 v Španielsku vo výkonnostne najslabšom štvrtom koši. Nasadenie...

Slovenské hádzanárky po prehre
Hádzaná
Fantastická správa pre naše hádzanárky: Slovensko sa predstaví na MS 2021 v Španielsku!

BRATISLAVA - Slovenské hádzanárky sa predstavia na MS 2021 v Španielsku. Medzinárodná hádzanárska federácia (IHF) im udelila jednu z dvoch voľných kariet...

Hádzanárky Francúzska sa premiérovo
OH Tokio
Hádzanárky Francúzska získali premiérovo zlato: Vo finálovej repríze z Ria zdolali Rusky

TOKIO - Hádzanárky Francúzska sa premiérovo v histórii stali olympijskými víťazkami. V nedeľnom finále OH 2020 v Tokiu zdolali tím Ruského olympijského...

Francúzski hádzanári so zlatými
Olympijské hry
Hádzanári Francúzska získali tretíkrát v histórii zlato: Vo finále zdolali obhajcov titulu Dánov

TOKIO - Hádzanári Francúzska získali tretíkrát v histórii zlato z olympijských hier. Vo finále OH 2020 v Tokiu zdolali obhajcov titulu Dánov 25:23. Francúzi...

Španielski hráči oslavujú po
OH Tokio
Egypťania mali prvý cenný kov z vrcholného podujatia na dosah: Bronz oslavujú španielski hádzanári

TOKIO - Hádzanári Španielska získali štvrtýkrát v histórii olympijský bronz. V súboji o tretiu priečku na OH v Tokiu úradujúci európski šampióni zdolali...

Tomáš Hlavatý
Slováci na OH
Slovenský tréner má na dosah olympijské zlato: Hlavatý sa vypracoval na lavičku ruskej zbornej!

TOKIO - Finále ženského turnaja v hádzanej má rovnaké obsadenie ako na predchádzajúcej olympiáde v Riu. Stretnú sa v ňom hráčky Ruska, ktoré v Japonsku...

Foto Francúzski hádzanári si štvrtýkrát
OH Tokio
Superfavorit nezaváhal: Francúzi zdolali Egypt a sú štvrtýkrát v rade vo finále

TOKIO - Francúzski hádzanári si štvrtýkrát za sebou zahrajú finále na olympijských hrách. Vo štvrtkovom úvodnom semifinále na turnaji v Tokiu zdolali Egypt...

FotoVideo Favorizovaní Nóri na úvod
Video OH Tokio
VIDEO Kuriózny úvod v zápase favorita na medailu: Také niečo sa tak často nevidí!

TOKIO - Nórski hádzanári vyhrali v úvodnom zápase olympijského turnaja v Tokiu nad Brazíliou 27:24. Duel A-skupiny mal kuriózny úvod, keď prvý gól padol...

Hráči Považskej Bystrice počas
Hádzaná
Žreb rozhodol: Považská Bystrica nastúpi v 2. kole Európskeho pohára proti litovskému súperovi

VIEDEŇ - Hádzanári MŠK Považská Bystrica sa v 2. kole Európskeho pohára stretnú s litovským klubom HC Dragunas Klapeida. Úvodný zápas by sa podľa utorňajšieho...

Obrovský úspech mladých Sloveniek:
Hádzaná
Obrovský úspech mladých Sloveniek: Hádzanárky postúpili na majstrovstvá sveta

CELJE - Slovenské hádzanárky do 19 rokov zdolali v stredu na ME tejto vekovej kategórie v Celje v skupine o 9.-16. miesto Slovinky 31:23 (17:15). V priamom...

Foto Víťazné mužstvo Tatranu, s
Hádzaná
Tatran Prešov sa predstaví v skupine Európskej ligy: Sme veľmi spokojní!

PREŠOV - Hádzanári Tatrana Prešov sa v sezóne 2021/22 predstavia v Európskej lige. Vo štvrtok sa objavili na zozname 11 istých účastníkov súťaže, ktorý...

FotoVideo Na snímke zľava hádzanár
Video Hádzaná
VIDEO Martin Straňovský po 14 rokoch opäť na tróne: Vôbec som to nečakal

BRATISLAVA - Krídelník Martin Straňovský a brankárka Viktória Oguntoyová sa stali najlepšími hádzanármi Slovenska za rok 2020. Tridsaťpäťročný Straňovský...

Hádzanári FC Barcelona s
Hádzaná
Barcelona vyhrala Final Four Ligy majstrov: Aalborg si vo finále ani neškrtol

KOLÍN - Hádzanári FC Barcelona sa stali víťazmi Final Four Ligy majstrov, keď vo finále v nemeckom Kolíne zvíťazili nad dánskym Aalborg Handbold 36:23....

Foto Hádzanárky Michaloviec sa tešia
Niké Handball Extraliga
Dunajská Streda opäť padla: Iuventa Michalovce slávi zisk jubilejného desiateho titulu v sérii!

DUNAJSKÁ STREDA - Hádzanárky Iuventa Michalovce získali 13. titul majsteriek Slovenska. V stredajšom druhom finálovom zápase play off zvíťazili na palubovke...

Tatran Prešov opäť splnil domáce úlohy: Jedno oko sa smeje, ale druhé plače

PREŠOV - Hádzanárov Tatrana Prešov nezastavilo na ceste za 16. extraligovým titulom ani viacero hráčskych absencií a finálovú sériu ukončili v najkratšom...

Foto Hádzanári Tatrana Prešov získali
Hádzanári Tatrana získali už 16. titul: Prešov v dramatickom finále zdolal Považskú Bystricu

PREŠOV - Hádzanári Tatrana Prešov získali 16. titul majstrov Slovenska. V 3. finálovom zápase Niké Handball extraligy zdolali MŠK Považská Bystrica 20:19...

Hráči Prešova, vpravo tréner
Považská Bystrica vo finále opäť neuspela: Hádzanári Prešova majú majstrovský titul na dosah!

POVAŽSKÁ BYSTRICA - Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili v druhom finálovom zápase play off Niké Handball Extraligy na palubovke Považskej Bystrice 30:14....

Foto Lavička Prešova vľavo stojí
Hádzanári Tatrana Prešov otočili nepriaznivý stav: Vo finálovom súboji sa ujali vedenia

PREŠOV - Hádzanári Tatrana Prešov zvíťazili v 1. finálovom zápase play off Niké Handball Extraligy nad MŠK Považská Bystrica 23:20. Hostia v zápase dlho...