Volejbal - strana 23

Na snímke v popredí
Volejbal
Slovensko - Bielorusko

BRATISLAVA - Slovenské volejbalové reprezentantky uspeli aj vo svojom treťom vystúpení na európskom šampionáte v Bratislave. V zápase s Bieloruskom síce...

Pohľad do haly počas
Volejbal
FOTO Poriadne prepísknutá oslava postupu: Nemiestny žart zo súpera, federácia zareagovala

LAUSANNE - Medzinárodná volejbalová federácia (FIVB) potrestala dištancom na tri stretnutia trénera ruskej volejbalovej reprezentácie žien Sergia Busata....

Foto Hráčky zo Slovenska a
Volejbal
Fantastické Slovenky pobláznili celý národ: Čaká nás tvrdá práca, chceme však stihnúť aj kávu!

BRATISLAVA - Slovenské volejbalové reprezentantky sú po dvoch dueloch ma ME v Bratislave na čele D-skupiny a ich apetít neutícha. Po triumfoch nad Španielskom...

Foto Slovenské volejbalistky a tréner
Volejbal
Napriek výhre bez straty setu veľká drina a dráma: Ohlasy po ďalšom triumfe na volejbalových ME

BRATISLAVA - Slovenské volejbalové reprezentantky spravili ďalší dôležitý krok k postupu do osemfinálovej fázy majstrovstiev Európy. V sobotňajšom zápase...

Foto Radosť slovenských volejbalistiek
Volejbal
Slovensko kraľuje šampionátu: Skvelé volejbalistky nestratili set ani v druhom vystúpení!

BRATISLAVA - Slovenské volejbalistky zvíťazili aj vo svojom druhom zápase D-skupiny ME volejbalistiek v Bratislave. V sobotu zdolali tím Švajčiarska 3:0...

Romana Hudecová a Nina
Volejbal
Švajčiarsko – Slovensko

BRATISLAVA - Slovenské volejbalistky zvíťazili aj vo svojom druhom zápase D-skupiny ME volejbalistiek v Bratislave. V nedeľu zdolali tím Švajčiarska 3:0...

Foto Slovenky po víťaznom zápase
Volejbal
Dokonalosť v priamom prenose? Senzačná zábava pred skvelým publikom: Lepšie to dopadnúť nemohlo!

BRATISLAVA - Slovenské volejbalové reprezentantky vstúpili do domáceho európskeho šampionátu víťazstvom 3:0 nad Španielkami. K piatkovému triumfu im pomohla...

Foto Slovenské volejbalistky sa radujú
Volejbal
Úvod šampionátu ako z ríše snov! Fantastický výkon Sloveniek, súper sa nezmohol ani na set

BRATISLAVA - Slovenské volejbalistky zvíťazili vo svojom otváracom zápase D-skupiny ME volejbalistiek v Bratislave nad Španielskom 3:0. V dramatickom...

Zľava tréner Sloveniek Marco
ME vo volejbale
V Bratislave je všetko pripravené na európsky šampionát: Môžeme pokojne spať a tešiť sa

BRATISLAVA - Už o tri dni sa začnú majstrovstvá Európy žien vo volejbale (23. augusta - 1. septembra) a jednu zo základných skupín aj dva osemfinálové...

Slovenky cítia šancu na postup: Ak urobíme toto, sme prakticky nezdolateľné!

BRATISLAVA - Slovenské volejbalové reprezentantky čaká v piatok úvodný zápas na majstrovstvách Európy (23. augusta - 8. septembra), ktorých časť bude prvýkrát...

Na snímke radosť hráčok
Športový bašavel kričí spoza dverí: Favoritom balkánsky gigant, šanca na nevídaný rekord

BRATISLAVA - Prvýkrát s 24 účastníkmi a až v štyroch hostiteľských krajinách. Aj to sú špecifiká 31. majstrovstiev Európy vo volejbale žien, ktorých základná...

Volejbal
Stratený set ich nakopol: Volejbalistky sa na európsky šampionát naladili výhrou nad Fínskom

BRATISLAVA - Slovenské volejbalové reprezentantky zvíťazili v utorok v Bratislave v generálke na ME nad Fínskom 3:1. Zverenky trénera Marca Fenoglia odohrali...

Miloš Dubovec, Andrea Štrbová
Volejbal
Volejbalová federácia reaguje na kritiku Dubovca: Nech vysvetlí finančnú tieseň

BRATISLAVA - Plážové volejbalistky Andrea Štrbová a Natália Dubovcová už niekoľko mesiacov bojujú o účasť na budúcoročné olympijské hry v Tokiu. Podľa...

Slovenské volejbalistky si v
Bratislava pripravená na športový sviatok: Kapacitu arény je prípadne možné navýšiť

Miloš Dubovec
Volejbal
Začína sa hovoriť o likvidácii plážového volejbalu: Na Slovensku sa zase raz zasekli peniaze

BRATISLAVA - Slovenské reprezentantky v plážovom volejbale Natália Dubovcová a Andrea Štrbová majú šancu zúčastniť sa na OH 2020 v Tokiu. Ich manažér a...

Volejbal
Slovenky sa Fínkam revanšovali za prehru: Dobrý signál pred majstrovstvami Európy

BRATISLAVA - Slovenské volejbalové reprezentantky triumfovali v pondelňajšom druhom zo série troch medzištátnych prípravných duelov proti súperkám z Fínska...

Tomáš Singer
Volejbal
ME na Slovensku majú byť unikátnym diváckym magnetom: Bude to pastva pre oči!

BRATISLAVA - Slovenskí organizátori ME vo volejbale žien pripravili pre návštevníkov bratislavskej D-skupiny niekoľko lahôdok. Počas zápasov na Zimnom...

Marco Fenoglio
Volejbal
Jedna prehra neznamená žiadnu škvrnu: Domáci šampionát sa blíži, spokojnosť kouča Fenoglia

BRATISLAVA - Dve výhry a jedna prehra. Taká je bilancia slovenských volejbalistiek v prípravných zápasoch na palubovke Belgicka. To figuruje v európskom...

Volejbal
Oslabeným volejbalistkám to tentokrát v Belgicku nevyšlo: Po nevídanom obrate hladká prehra

BRATISLAVA - Slovenské volejbalové reprezentantky prehrali v treťom a poslednom prípravnom zápase v Leuvene s domácim Belgickom 0:3. Dodatkový set vyhrali...

Slovenské volejbalistky
Volejbal
Famózne volejbalistky predviedli na palubovke favorita nevídaný obrat: Neuveriteľný zápas!

LEUVEN - Slovenské volejbalové reprezentantky zvíťazili v Leuvene aj v druhom prípravnom zápase na palubovke favorizovaného Belgicka. Po piatkovom triumfe...