Rely - strana 3

Štefan Svitko
Rely Dakar
Svitko si na Dakare polepšil v celkovom hodnotení, Varga v štvorkolkách opäť medzi elitou

AL HOFUF - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v sobotňajšej trinástej etape Rely Dakar 21. miesto. Jeho krajan Juraj Varga skončil v...

Automobilový pretekár Ken Block
Ostatné
Obrovský smútok: Pri nehode na snežnom skútri zahynul legendárny jazdec Ken Block (†55)

SALT LAKE CITY - Smutná správa dnes zasiahla celý športový svet. Pri nehode na snežnom skútri zahynul vo veku päťdesiatpäť rokov známy automobilový pretekár...

Video Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Video Rely Dakar
VIDEO Svitko o probléme v druhej etape Dakaru: Mal som šťastie, že som nezostal niekde v púšti

ALULA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v pondelňajšej druhej etape rely Dakar 26. miesto. Jazdec stajne Slovnaft Rally Team bol o...

Fanúšikovia motošportu jasajú: MS
Rely
Fanúšikovia motošportu jasajú: MS v Rely zavíta aj k našim západným susedom

VIEDEŇ - Seriál MS v rely sa od budúceho roka rozšíri o Rely strednej Európy. Uskutoční sa v Nemecku, v Českej republike a v Rakúsku od 26. do 29. októbra...

Thierry Neuville
Rely
Rely v Japonsku ovládol Neuville z Belgicka: Majster sveta Rovanperä doplatil na defekt

AICHI - Belgický pretekár Thierry Neuville na Hyundai vyhral záverečné podujatie motoristického seriálu WRC v Japonsku. Už istý majster sveta Kalle Rovanperä...

FotoVideo Horiace auto španielského pretekára
Video Rely
VIDEO Chvíle hrôzy na rely Japonska: Auto v plameňoch! Zostala len kopa šrotu

AIČI - Brit Elfyn Evans po prvej etape drží vedenie v Japonskej rely, záverečnom diele majstrovstiev sveta v automobilových súťažiach.

Sébastien Ogier
Rely
Záver sezóny, ako sa patrí: Svetová rely sa po 12 rokoch vracia do Japonska

NAGOJA - Sezónu majstrovstiev sveta v automobilových súťažiach zakončí Japonská rely, ktorá sa do seriálu vracia po 12 rokoch.

Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Rely
Skvelá príprava na januárový Dakar: Štefan Svitko potvrdil celkový triumf na Africa Eco Race!

DAKAR - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko prišiel v nedeľu do cieľa Africa Eco Race a potvrdil tak celkové víťazstvo na tomto podujatí. Jazdec...

Rely
Štefan Svitko vyhral aj predposlednú etapu: V elitnej desiatke stále aj Martin Benko!

MPAL - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko zvíťazil v sobotnej 11. etape Africa Eco Race. Jazdec KTM má pred záverečným dňom na čele celkového...

Motorizmus
Skvelý Štefan Svitko s ďalším víťazstvom: V Afrike si upevnil celkové vedenie

OUAD NAGA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko zvíťazil v piatkovej 10. etape Africa Eco Race. Jazdec KTM má na čele celkového poradia pred Talianom...