ATP World Tour - strana 12

Srbský tenista Novak Djokovič
ATP
Návrat po piatich rokoch: Novak Djokovič potešil všetkých fanúšikov tenisu

INDIAN WELLS - Srbský tenista Novak Djokovič bude štartovať na turnaji v Indian Wells. Svetová jednotka sa na kalifornské podujatie vráti po piatich rokoch....

Český tenista Tomáš Macháč
ATP
Ejha, to je ale forma: Český chlapec s raketou nekompromisne trieli za turnajovým primátom

MARSEILLE - Tomáš Macháč v druhom kole tenisového turnaja v Marseille porazil 6:3, 6:2 šiesteho nasadeného Lorenza Musettiho z Talianska a tretíkrát v...

Britský tenista Andy Murray
ATP
Stratil zdravie i sebavedomie: Mrzutý pohľad na tenisového šampióna, nedokáže sa nadýchnuť

GLASGOW - Čas trojnásobného grandslamového šampióna sa pozvoľna chýli k svojmu koncu. Aspoň tak vyzerá terajší stav a slová Andyho Murrayho po vypadnutí...

Video Andy Murray
Video ATP
Trápenie bývalej svetovej jednotky nemá konca: Murray skončil na rakete českého súpera

MARSEILLE - Český tenista Tomáš Macháč vyradil na turnaji v Marseille bývalú svetovú jednotku a trojnásobného grandslamového víťaza Andyho Murrayho. Prvý...

Tréner Holgera Runeho Boris
ATP
Na to prišiel až teraz? Nepochopiteľný chaos, v tíme elitného tenistu neostal kameň na kameni

BERLÍN - Boris Becker skončil ako tréner siedmeho tenistu svetového rebríčka Holgera Runeho.

Štartuje slávny Wimbledon. Na
ATP
Saudi dobývajú tenisový svet: Nadal bol len prvá lastovička, vábeniu neodolal ani Djokovič

RIJÁD - Saudská Arábia v októbri usporiada hviezdne obsadený exhibičný tenisový turnaj Six Kings Slam. Zúčastní sa ho víťaz rekordných 24 grandslamov Novak...

Muži
Djokovičov tréner nadobro ukončil všetky dohady: Skôr či neskôr k tomu muselo prísť

BELEHRAD - Novak Djokovič odohral posledný zápas na Australian Open, kde v semifinále skončil na rakete Taliana Jannika Sinnera.

Ruský tenista Daniil Medvedev
ATP
Aj Medvedev je len človek: Rekordný čas na kurte, unavené telo povedalo dosť

ROTTERDAM - Ruský tenista Daniil Medvedev nebude budúci týždeň obhajovať titul na turnaji v Rotterdame. Finalista nedávneho Australian Open sa odhlásil...

Rebecca Šramková
WTA
Viac týždňov ako ten posledný: Slovenská tenistka sa teda poriadne vyšvihla

LONDÝN - Poľská tenistka Iga Swiateková figuruje na čele rebríčka WTA s 9770 bodmi. Druhá Bieloruska Aryna Sabalenková na ňu stráca 865 bodov. Tretia priečka...

Video Kazašský tenista Alexander Bublik
Video ATP
VIDEO Prepísal históriu ATP: Kazašský tenista získal titul spôsobom, aký svet tenisu ešte nevidel

MONTPELLIER - Alexander Bublik z Kazachstanu po dvoch rokoch opäť vyhral tenisový turnaj v Montpellieri. Vo finále po obrate porazil 5:7, 6:2 a 6:3 Bornu...