Slovák vo Fínsku Jaško: Verím, že bronz získame!

LAPPEENRANTA - Slovenský hokejista Tomáš Jaško (26) pôsobí už druhú sezónu vo fínskom klube SaiPa Lappeenranta a tak dokonale pozná fínske hokejové prostredie....

Štvrtý kanadský útok Ryan
Hokej
Zdolali nás robotníci zo štvrtej formácie

VANCOUVER - V piatkovom semifinálovom zápase hokejového turnaja XXI. zimných olympijských hier zdolala favorizovaná domáca Kanada Slovensko najtesnejším...

Ján Filc pred médiami
Hokej
VIDEO Filc: Kanaďania už vedia kde je Slovensko!

VANCOUVER - Chýbalo tak málo, až to bolí. Slováci v semifinále olympijského hokejového turnaj vo Vancouveri takmer dostali zápas s domácou Kanadou do predĺženia,...

Patrick Marleau strieľa gól
Hokej
Český videorozhodca uznal Kanaďanom sporný gól

VANCOUVER - Kľúčovým momentom druhého semifinálového stretnutia na XXI. zimných olympijských hrách bol úvodný gól kanadského útočníka Patricka Marleaua...

Slovenská lavička
Hokej
Slováci po prvý raz v histórii zabojujú o bronz

VANCOUVER - Slovenskí hokejoví reprezentanti sa na XXI. zimných olympijských hrách pobijú o bronzové medaily. Zverenci trénera Jána Filca, ktorí vo Vancouveri...

Foto Roberto Luongo a Shea
Hokej
VIDEO Hokejisti: Proti Fínom dáme do toho všetko!

VANCOUVER - Slovenskí hokejisti sa pokúsia rýchlo hodiť za hlavu piatkovú semifinálovú prehru proti Kanade (2:3) na XXI. zimných olympijských hrách vo...

Robert Luongo fantastickým zákrokom
Hokej
Svetové média: Slovenskú divokú jazdu prekazil Luongo

VANCOUVER - Ohlasy svetových médií na semifinálových zápas olympijského hokejového turnaja Kanada - Slovensko (3:2) vo Vancouveri:

Justyna Kowalczková
Bežecké lyžovanie
Kowalczyková obviňuje Björgenovú: Bez liekov by nevyhrala

VANCOUVER - Trojnásobná zlatá medailistka zo zimných olympijských hier v kanadskom Vancouveri Nórka Marit Björgenová čelí obvineniu zo strany svojej súperky...

Robert Luongo \
Hokej
Luongo: Bola to najväčšia zábava, akú som kedy zažil

VANCOUVER - Kanadský gólman Roberto Luongo po víťaznom semifinálovom zápase olympijského hokejového turnaja nad Slovensko (3:2) žiaril spokojnosťou, keďže...

Smutní slovenskí hokejisti na
Hokej
Kustóda Petráša trafil puk: Má zlomenú jarmovú kosť!

VANCOUVER - Na piatkový semifinálový súboj proti Kanade na olympijskom turnaji vo Vancouveri nebude v najlepšom spomínať kustód slovenskej hokejovej reprezentácie...

Marián Gáborík a Drew
Hokej
Proti Fínom s Gáboríkom, možno aj s Bartečkom

VANCOUVER - Hlavný kormidelník slovenskej hokejovej reprezentácie Ján Filc sa musel v záverečnej tretine piatkového napínavého semifinálového stretnutia...

Miroslav Šatan a Shea
Hokej
Šatan: Chýbalo nám možno pár minút...

VANCOUVER - Chýbalo možno pár minút a Slováci by dotiahli semifinálový súboj s najväčším favoritom olympijského hokejového turnaja do predĺženia. Kanadu...

Slovenskí hokejisti si zahrajú
Hokej
Fanúšikovia ostali smutní, ale veria v bronz

BRATISLAVA - Smutnú atmosféru medzi fanúšikmi po prehre Slovenska v semifinálovom zápase na XXI. zimných olympijských hrách v kanadskom Vancouveri domácou...

Tím Kanady
Ostatné
Kanada získala zlato v štafete mužov

VANCOUVER - Kanadskí rýchlokorčuliari na krátkej dráhe pridali na zimných olympijských hrách vo Vancouveri ďalšiu zlatú medailu, keď triumfovali v štafetových...

Foto Pavol Demitra
Hokej
Hlasy z kabíny: Nemyslieť na prehru, chceme bronz!

VANCOUVER - Slovenskí hokejisti prehrali v v semifinále olympijského turnaja vo Vancouveri s domácou Kanadou 2:3.

Charles Hamelin
Ostatné
Kanaďan Hamelin triumfoval na 500 m trati

VANCOUVER - Kanadský šortrekár Charles Hamelin získal na XXI. ZOH vo Vancouveri zlatú medailu na 500 m trati.

Wang Meng
Ostatné
Číňanka Wang Meng získala zlato na 1000 m

VANCOUVER - Čínska šortrekárka Wang Meng získala na XXI. ZOH vo Vancouveri zlatú medailu na 1000 m trati.

Patrick Marleau, Dany Heatley
Hokej
V súboji Kanady so SR na ľade 156 mil. dolárov

VANCOUVER - Hokejisti z NHL, ktorí nastúpili v piatkovom semifinále mužského olympijského turnaja vo Vancouveri Kanada - Slovensko, zarábajú celkovo 156...

Švédky Cathrine Lindahlová a
Ostatné
Švédky po víťazstve nad Kanadou obhájili zlato

VANCOUVER - Curlingové reprezentantky Švédska v piatok na zimnej olympiáde vo Vancouveri porazili vo finálovom súboji domácu Kanadu 7:6 po extra ende a...

Foto Radosť Kanaďanov a Jaroslav
Hokej
Tesná prehra Slovenska, hráme o bronz!

VANCOUVER - Slovenskí hokejisti dosnívali zlatý olympijský sen. Semifinálový duel s Kanadou po obrovskej dráme vyhrala domáca reprezentácia, ktorá si v...