Cristiano Ronaldo

Pep Guardiola počas súboja s Benficou
Liga majstrov
Ironický kouč Bayernu Guardiola: Ospravedlňujem sa Ronaldovi

LISABON - Tréner futbalistov nemeckého klubu Bayern Mníchov Pep Guardiola si po stredajšom odvetnom dueli štvrťfinále Ligy majstrov v Lisabone proti miestnej... 

Cristiano Ronaldo a jeho gólová radosť
Liga majstrov
Ohlasy na čarovné predstavenie Cristiana Ronalda proti Wolfsburgu: Hrdina jednej generácie!

MADRID - Ohlasy európskych internetových médií na tri góly Portugalčana v službách Realu Madrid Cristiana Ronalda do siete VfL Wolfsburg v utorkovej domácej... 

FotoVideo Cristiano Ronaldo a jeho gólové oslavy
Video Liga majstrov
VIDEO Ronaldo sa sám postaral o to, čo sľuboval: Fenomén hviezdou veľkolepej šou

MADRID - Futbalisti Realu Madrid sa stali prvými semifinalistami Ligy majstrov 2015/2016. Španielsky tím vo štvrťfinálovej odvete vygumoval manko 0:2 z... 

Cristiano Ronaldo a jeho gólové oslavy
Taliansko
Transfer do Turína stroskotal: Ronaldo bol krok od Juventusu

TURÍN - Nechýbalo veľa a trojnásobný najlepší futbalista planéty Cristiano Ronaldo mohol udivovať fanúšikov v talianskej Serie A namiesto anglickej Premier... 

Cristiano Ronaldo
Liga majstrov
Real bude mať v odvete čo robiť: Ronaldo sľubuje fanúšikom čarovnú noc

MADRID Hráči VfL Wolfsburg, ktorí účinkujú medzi najlepšou osmičkou LM prvýkrát v histórii, sa v prvom zápase proti Realu Madrid postarali o senzáciu,... 

Video Cristiano Ronaldo a jeho gólová radosť
Video Španielsko
VIDEO Ronaldo s ďalším rekordom: Zidane už premýšľa nad Ligou majstrov

MADRID - Portugalský útočník v službách španielskeho futbalového Realu Madrid Cristiano Ronaldo sa postaral o ďalší rekord najvyššej španielskej súťaže.... 

FotoVideo Cristiano Ronaldo
Video Liga majstrov
VIDEO Real čaká veľmi náročná odveta: Ronaldo a spol. v Nemecku vyšli naprázdno

WOLFSBURG - V druhom stredajšom zápase vyhral nečakane nemecký VfL Wolfsburg doma nad rekordným 10-násobným európskym šampiónom Realom Madrid 2:0. Odvety... 

Video Cristiano Ronaldo
Video Španielsko
VIDEO Ronaldo tomu nemohol uveriť: Neskutočné hanobenie barcelonskej legendy

MADRID - Španielska vládna komisia proti násiliu, rasizmu, xenofóbii a neznášanlivosti v športe vyšetrí urážky na adresu portugalského futbalového reprezentanta... 

Ilustračné foto
Futbal
Piqué o najlepšom futbalistovi medzi ľuďmi: Ronaldo! Ale Messi je nadčlovek

BARCELONA - Španielsky obranca Gerard Piqué z FC Barcelona má jasno, kto je najlepším futbalistom zo všetkých ľudí: Portugalčan Cristiano Ronaldo z konkurenčného... 

Video Jonas (17) ako prvý v tejto sezóne dosiahol 30 gólov v jednej z popredných európskych ligových súťaží
Video Ostatné
VIDEO Ani Messi ani Ronaldo: Európskym trávnikom kraľuje tento kanonier!

LISABON - Brazílsky útočník portugalského futbalového klubu Benfica Lisabon Jonas ako prvý v tejto sezóne dosiahol 30 gólov v jednej z popredných európskych... 

FotoVideo Sklamaný Cristiano Ronaldo
Video Reprezentácia
VIDEO Šokujúca prehra superfavorita z Portugalska: Ronaldo zahodil penaltu!

LEIRIA - Futbalisti Portugalska otvorili zápasovú prípravu na EURO 2016 prehrou. V sobotňajšom medzištátnom stretnutí podľahli v Leirii Bulharsku 0:1,... 

Cristiano Ronaldo
Španielsko
Ronaldo hovoril o talente a tvrdej práci: Toto bol zlomový bod úspešnej kariéry!

MADRID - Podľa hviezdy španielskeho futbalového klubu Real Madrid Cristiana Ronalda je pre úspech hráčov tvrdá a poctivá práca minimálne taká dôležitá...