Peter Sagan

Video Peter Sagan
Video Peter Sagan na TdF
VIDEO Sagan si z časovky spravil vlastnú šou: Neuveríte, aký kúsok si pripravil pre divákov

PAU - Domáci cyklista Julian Alaphilippe z tímu Deceuninck-Quick-Step triumfoval v piatkovej trinástej etape Tour de France. Nositeľ žltého dresu zvýšil... 

Tour de France - 13. etapa
Online prenosy
13. etapa na Tour de France

PAU - Domáci cyklista Julian Alaphilippe z tímu Deceuninck-Quick-Step triumfoval v piatkovej trinástej etape Tour de France. Nositeľ žltého dresu zvýšil... 

Foto Peter Sagan a jeho oslavn� gesto
Peter Sagan
Príďte pozdraviť trojnásobného majstra sveta: Sagan sa opäť objaví na Magio pláži!

BRATISLAVA - Všetci športoví fanúšikovia momentálne sledujú počíňanie si slovenského fenoména na dvoch kolesách Petra Sagana na najprestížnejších cyklistických... 

Video
Video Športky dňa
ŠPORTKY DŇA! Sagan znova nesklamal, Reakcia belasých prišla okamžite! DAC aj Spartak potešili

BRATISLAVA - Aj dnes sa spoločne pozrieme na najzaujímavejšie správy zo sveta športu. Sagan musí byť so svojim výkonom na 12. etape Tour de France maximálne... 

Video Peter Sagan v 12. etape na Tour de France
Video Peter Sagan na TdF
VIDEO Skvelý Sagan v náročnej pyrenejskej etape dosiahol, čo chcel: Rýchlosť bola nenormálna!

BAGNERES-DE-BIGORRE - Britský cyklista Simon Yates z tímu Mitchelton-Scott zvíťazil vo štvrtkovej dvanástej etape Tour de France. Vo finiši 209,5 km trate... 

FotoVideo Peter Sagan na čele 12. etapy Tour de France
Video Peter Sagan na TdF
VIDEO Dvanásta etapa v réžii Yatesa, skvelý Sagan zvýšil náskok na čele bodovačky

BAGNERES-DE-BIGORRE - Britský cyklista Simon Yates z tímu Mitchelton-Scott zvíťazil vo štvrtkovej dvanástej etape Tour de France. Vo finiši 209,5 km trate... 

Tour de France - 12. etapa
Online prenosy
12. etapa na Tour de France

BAGNERES-DE-BIGORRE - Britský cyklista Simon Yates sa stal víťazom štvrtkovej 12. etapy na 106. ročníku pretekov Tour de France. Trasa z Toulouse do Bagneres-du-Bigorre... 

Michael Matthews
Tour de France
Saganovi odpadol najväčší konkurent: Zelený dres už zrejme majiteľa meniť nebude

BRATISLAVA - Michael Matthews dobrovoľne vycúval z boja o zelený dres na Tour de France. Pred stredajšou 11. etapou mal na druhom mieste bodovacej súťaže... 

Video
Video Športky dňa
ŠPORTKY DŇA! Obrovská blamáž na úkor Slovana, s týmto určite belasí nerátali! Tourminátor vo forme

BRATISLAVA - Aj dnes sa spoločne pozrieme na najzaujímavejšie správy zo sveta športu. Slovensko nebude mať v tomto roku zástupcu v Lige majstrov, Slovan... 

Peter Sagan
Peter Sagan
Zákulisie Petra Sagana počas Tour: Čo má rád pred a po etape? Prvé miesto znamenalo šampus

BRATISLAVA - Pre množstvo mladých cyklistov je snom predstaviť sa na najprestížnejších pretekoch sveta Tour de France. Výnimkou v minulosti nebol ani Milan... 

FotoVideo Peter Sagan v zelenom drese
Video Peter Sagan na TdF
VIDEO Sagan prehovoril o komplikáciách v závere etapy: Som rád, že som to prežil!

TOULOUSE – Austrálčan Caleb Ewan z tímu Lotto Soudal vyhral 11. etapu na 106. ročníku Tour de France, ktorá mala štart v Albi a po 167 km vyvrcholila hromadným... 

FotoVideo Na snímke v pozadí slovenský cyklista Peter Sagan z tímu Bora Hansgrohe v zelenom drese, vpredu Austrálčan Caleb Ewan z tímu Lotto Soudal víťazí v 11. etape prestížnych cyklistických pretekov Tour de France
Video Peter Sagan na TdF
VIDEO Výborná 11. etapa v podaní Tourminátora: Sagan opäť medzi najlepšími, útočil na prvé miesto!

TOULOUSE – Slovenský cyklista Peter Sagan obsadil štvrté miesto v stredajšej 11. etape 106. ročníka Tour de France. Z triumfu sa tešil Austrálčan Caleb...