Saganov brat prezradil, čo Petrovi najviac chýba: Je bohatý, ale...

Peter Sagan oslavuje etapový triumf
Peter Sagan oslavuje etapový triumf

BRATISLAVA - Svetová ikona cyklistiky a jeden z najznámejších slovenských športovcov Peter Sagan nemá o slávu a popularitu žiadnu núdzu. Za jeho úspechmi stojí poctivá práca a tvrdé tréningy, aj keď niektorí ľudia pozerajú len na konečný výsledok. Najlepší pretekári sú za výborné výkony vysoko ohodnotení a sponzori im vyplácaj ohromné sumy.

Niektorých športovcov veľká sláva a veľké peniaze zmení, naopak z niektorých urobí ešte skúsenejšie a lepšie osobnosti. Saganov tréner a blízky priateľ Peter Zánický v rozhovore pre nrc.nl prezradil o ňom pár zaujímavostí, ktoré sa týkajú Petrovho náročného tréningového programu.
 
"Peter neustále trénuje a tiež sa musí venovať sponzorským aktivitám, takže za celý rok má možno len dva dni dovolenky. Ak niečo Peter zvláda ťažko, tak je to nedostatok času pre neho samého, rodinu a blízkych priateľov," povedal Zánický.
 
 
Saganov starší brat Milan iba potvrdil slová jeho trénera: "Peťovi veľa vecí v živote nechýba, jedine čas pre seba samého. Ten vôbec nemá. Nechcel by som byť na Peťovom mieste. Je pravda, že je bohatý, ale veľmi zaneprázdnený. Stále ho niekto s niečím naháňa. Keď skončí s cyklistikou, tak si veľa vecí určite vynahradí." 
 
 

I'm training in Belgium and it's warm and dry like Abu Dhabi... @borahansgrohe @tacxperience #pushyourlimits

Príspevok, ktorý zdieľa Peter Sagan (@petosagan),


Tagy: Peter Sagan

Zdroj:
športky
Foto:
Twitter Tirreno Adriatico; Instagram.com

DISKUSIA