Prezident DAC Oszkár Világi rozvíril vášne: Tvrdé vyjadrenie k táboru Slovana!

Oszkár VilágiOszkár Világi Zdroj: fcdac.sk

DUNAJSKÁ STREDA - Piatkový šláger medzi Dunajskou Stredou a Slovanom Bratislava sledovalo pri otvorení novej tribúny viac ako 10 tisíc priaznivcov. Medzi nimi však chýbali tí z Bratislavy, ktorým nebol na štadión umožnený vstup.

Prečo mali fanúšikovia hostí zákaz vstupu na štadión? Prezident DAC sa k nej vyjadril ešte včera pred samotným zápasom: "Doporučujem ľuďom, ktorí sem dnes chceli prísť a sú nahnevaní, aby najprv začali chodiť na Slovan, aby tam bolo desaťtisic ľudí a dokázali vytvoriť perfektnú atmosféru. Keď to všetko budú mať, potom sa môžu vybrať do sveta. Zatiaľ nech si to nacvičujú."

Nabudení domáci futbalisti síce prehrávali po vydarenej štandardke Slovanistov a presnej hlavičke skúseného Filipa Hološka, v druhom polčase sa im heroicky podarilo otočiť výsledok, využili horšiu fyzickú kondíciu súpera a zvíťazili 2:1. Rozhodol o ňom päť minút pred koncom maďarský stredopoliar Zsolt Kalmár.

Viac o téme: DAC Dunajská Streda Oszkár Világi ŠK Slovan Bratislava
  • Zdroj: športky