VIDEO Messi a Suárez spasili Miami: Ex-barcelonské duo dokazuje, že nepatrí do starého železa

Lionel Messi (vľavo) sa raduje z gólu Interu MiamiLionel Messi (vľavo) sa raduje z gólu Interu Miami Zdroj: SITA/AP/Mark Zaleski

NASHVILLE - Lionel Messi a Luis Suárez zariadili remízu Interu Miami v prvom zápase osemfinále Pohára Konfederácie severoamerického, stredoamerického a karibského futbalu (CONCACAF) na ihrisku Nashvillu 2:2.

Hostia prehrávali v 47. minúte už 0:2, no o päť minút neskôr znížil hviezdny Argentínčan po prihrávke Suáreza a v piatej minúte nadstaveného času vyrovnal uruguajský útočník hlavou na 2:2.

Prihral mu ďalší bývalý spoluhráč z Barcelony Sergio Busquets. Odveta je na programe na budúci týždeň vo štvrtok na Floride.

"S Messim, Busquetsom a Suárezom je to úplne iná úroveň a futbalová inteligencia," povedal po zápase tréner domácich Gary Smith.