VIDEO Divoký zápas pre Messiho: Vytočený ako málokedy a potom mu takmer zlomili nohu

Aníbal Godoy a Lionel Messi v ostrej konfrontáciiAníbal Godoy a Lionel Messi v ostrej konfrontácii Zdroj: Profimedia

NASHVILLE - Lionel Meesi a Luis Suárez zariadili vo štvrtok remízu Interu Miami v prvom zápase osemfinále Pohára Konfederácie severoamerického, stredoamerického a karibského futbalu (CONCACAF) na ihrisku Nashvillu 2:2.

Hostia prehrávali v 47. minúte už 0:2, no o päť minút neskôr znížil hviezdny Argentínčan po prihrávke Suáreza a v piatej minúte nadstaveného času vyrovnal uruguajský útočník hlavou na 2:2.

Prihral mu ďalší bývalý spoluhráč z Barcelony Sergio Busquets. Odveta je na programe na budúci týždeň vo štvrtok na Floride. Už prvý zápas však priniesol viaceré zaujímavé momenty.

Počas duelu sa Lionel Messi spoločne s Luisom Suárezom dostali do roztržky s panamským protihráčom Aníbalom Godoyom. Na videu je vidieť, že Messi bol poriadne nahnevaný.

V 78. minúte potom odkopával hráč Nashville SC Lukas MacNaughton loptu a nešťastne zasiahol aj Messiho nohu. Argentínsky futbalista mal obrovské šťastie, že neutrpel zlomeninu či iné vážne zranenie.