Zimné olympijské hry 2018 v Pjongčangu - strana 12

Foto Anastasia Kuzminová sa teší
Slováci na ZOH 2018
Bezkonkurenčná Kuzminová držala súperky v šachu: Ohlasy zahraničných médií

BRATISLAVA - Ohlasy zahraničných médií na víťazstvo slovenskej biatlonistky Anastasie Kuzminovej v sobotňajších pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom...

FotoVideo Anastasia Kuzminová v cieli
Video Slováci na ZOH 2018
Vychutnajte si najkrajšie VIDEO olympiády: Kuzminová so slovenskou vlajkou si ide po zlato!

PJONGČANG - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová dnes potešila celé Slovensko, keď na zimnej olympiáde v Pjongčangu vybojovala prvú zlatú medailu...

Foto Smutní hráči Slovenska po
Hokej na ZOH 2018
Namiesto slovenských osláv pád na dno: Reakcie zahraničných médií

BRATISLAVA - Ohlasy internetových médií po sobotňajšom zápase Slovinsko - Slovensko (3:2 po sam. nájazdoch) v rámci základnej B-skupiny turnaja hokejistov...

slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová,
Kuzminovej rodičia prehovorili o krásnom konci kariéry: Môže byť ešte niečo lepšie?

PJONGČANG - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová získala na ZOH v Pjongčangu zlatú medailu v pretekoch s hromadným štartom. Na 12,5 km trati zdolala...

Foto Na snímke v popredí
Slováci sa o štvrťfinále pobijú v kvalifikácii: Toto sú pravdepodobní súperi

PJONGČANG - Slovenskí hokejisti prehrali v sobotu vo svojom záverečnom zápase v B-skupine na ZOH v Pjongčangu so Slovinskom 2:3 po predĺžení a samostatných...

Poliak Kamil Stoch zlatý
ZOH 2018
Poliak Stoch obhájil triumf zo Soči: V Pjongčangu zlatý na veľkom mostíku

PJONGČANG - Poľský reprezentant Kamil Stoch si so súčtom 285,7 bodu vybojoval zlatú medailu na veľkom mostíku HS-140 na XXIII. zimných olympijských hrách...

Foto Na snímke uprostred tréner
Nevyužili sme jedinečnú šancu: Hlasy po tesnej prehre so Slovinskom

PJONGČANG - Slovenskí hokejisti podľahli 2:3 po samostatných nájazdoch reprezentantom Slovinska v sobotňajšom stretnutí B-skupiny na zimných olympijských...

Foto Slovenský brankár Branislav Konrád
Dráma do posledného nájazdu: Slováci bez priameho postupu!

PJONGČANG - Slovenskí hokejisti prehrali v sobotu vo svojom záverečnom zápase v B-skupine na ZOH v Pjongčangu so Slovinskom 2:3 po predĺžení a nájazdoch....

Radosť hokejistov z Rusko
Poraziť ich dokázali iba Slováci: Rusi rozstrieľali hokejistov USA!

PJONGČANG - Olympijskí športovci z Ruska zdolali vo svojom treťom zápase na ZOH v Pjongčangu hokejistov USA hladko 4:0. So ziskom šiestich bodov sa stali...

Video Zimné športy
Kuzminovej zlatý úspech vyvoláva šialenstvo: Najlepšie to vystihol prezident Kiska

PJONGČANG - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová získala s náskokom 18,8 sekundy zlatú medailu v sobotňajších pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom...

Foto Elise Christie
ZOH 2018
Chvíle hrôzy na krátkej dráhe: Trojnásobnú majsterku sveta po páde odniesli na nosidlách!

PJONGČANG - Sobotňajšie semifinále pretekov na 1500 m v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe na zimných olympijských hier v Pjongčangu nedopadlo dobre pre...

Samuel Girard
ZOH 2018
Zlato zo šortreku pre Kanadu: Girard triumfoval na tisíc metrov

PJONGČANG - Kanadský šortrekár Samuel Girard získal zlatú medailu v sobotňajších pretekoch na 1000 m na ZOH v Pjongčangu. Vo finále bral striebro John-Henry...

FotoVideo Na snímke slovenská biatlonistka
VIDEO Prvé slová zlatej Kuzminovej: Neuveriteľné! Sama som to netušila

Na 1500 m zlato
ZOH 2018
Domáca Kórea s ďalším zlatom: Teší sa len 19-ročná šortrekárka Minjeong Choi

PJONGČANG - Domáca rýchlokorčuliarka na krátkej dráhe Čoi Min-jong získala zlatú medailu v pretekoch na 1500 m zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu...

Na snímke slovenská biatlonistka
Kuzminová prepísala slovenskú históriu: S ďalším zlatom najúspešnejšou športovkyňou!

PJONGČANG - Biatlionistka Anastasia Kuzminová už je najúspešnejšou športovkyňou na olympijských hrách (OH) a zimných olympijských hrách (ZOH) v ére samostatnosti...

FANTÁZIA! Famózna Kuzminová vybojovala pre Slovensko prvé zlato

Foto Marit Björgenová oslavuje triumf
ZOH 2018
Nórska štafeta zničila súperky: Björgenová získala rekordnú siedmu zlatú medailu

PJONGČANG - Nórske reprezentantky v behu na lyžiach Ingvild Flugstad Östbergová, Astrid Uhrenholdt Jacobsenová, Ragnhild Hagová, Marit Björgenová, sa stali...

Foto Švajčiari sa radujú z
Kórejská pohroma: Domáci tím dostal od Švajčiarska strašidelný debakel

PJONGČANG - Švajčiarski hokejoví reprezentanti zaznamenali prvý triumf v A-skupine na zimných olympijských hrách v Pjongčangu. V sobotu v hale v Kangnungu...

Foto Fínska hráčka strieľa gól
Škandinávske derby sa zmenilo na jasnú záležitosť: Švédky horko zaplakali

KANGNUNG - Fínky doplnili zoznam semifinalistiek ženského hokejového turnaja na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu, keď v sobotňajšom škandinávskom derby...