Hokejový turnaj na ZOH 2018

Sklamaní slovenskí hokejisti po
Slováci na ZOH 2018
Iba my sme ich porazili, oni sa nám smejú: Šatan dal šancu dôchodcovi, lepší je aj najslabší tím KHL

BRATISLAVA - Slovenský hokejový tím na nedávno skončenej olympiáde v Pjongčangu začal senzačným triumfom nad Olympijskými športovcami z Ruska (3:2), ktorí...

Chris Kelly sa raduje
NHL
Z olympiády rovno do najlepšej ligy sveta: Kanadský kapitán smeruje do NHL

ANAHEIM - Kapitán kanadských hokejistov na nedávno skončených ZOH 2018 kórejskom Pjongčangu Chris Kelly bude do konca sezóny pôsobiť v Anaheime Ducks v...

Foto Olympijskí športovci z Ruska
Hokej na ZOH 2018
Toto by nikto nepovedal: Vytúžené ruské zlato má slovenskú stopu!

BRATISLAVA - Triumf ruských hokejistov na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu nesie i slovenský rukopis. V kádri olympijských šampiónov figurovali i obranca...

Nemeckí hokejisti so striebornými
Nemci po zisku olympijského striebra šaleli: Nemecký dom potrebuje po oslavách opravy!

PJONGČANG - Hokejisti Nemecka oslávili zisk strieborných medailí na ZOH v Pjongčangu v Nemeckom dome, pričom v ňom poškodili niekoľko zariadení.

Foto Radosť ruských hokejistov zo
Ruský prešľap na olympiáde sa zamietol pod koberec: Stalo sa to v súvislosti s emóciami!

PJONGČANG - Medzinárodný olympijský výbor (MOV) nepotrestá hokejistov výberu Olympijských športovcov z Ruska, ktorí po víťaznom finále s Nemeckom spievali...

Olympijskí športovci z Ruska
Putin medzi prvými gratulantmi ruských hokejistov: Jeden za všetkých, všetci za jedného!

PJONGČANG - Ruský prezident Vladimir Putin zatelefonoval trénerovi tímu OŠ z Ruska Olegovi Znarokovi hneď po víťaznom hokejovom finále na ZOH v Pjongčangu....

Michal Čajkovský (vľavo) a
Produktivitu olympiády vyhral Gusev: Čajkovský najdlhšie na trestnej lavici

PJONGČANG - Útočník Nikita Gusev z tímu Olympijských športovcov z Ruska sa stal najproduktívnejším hráčom hokejového turnaja na ZOH v Pjongčangu. V šiestich...

VIDEO Zlatí medailisti napriek zákazu potešili fanúšikov: Veľké emócie pri spievaní ruskej hymny

PJONGČANG - Hokejisti výberu Olympijských športovcov z Ruska si po triumfe vo finále ZOH vypočuli olympijskú hymnu. Hráči však počas nej priamo na ľade...

Pavel Daciuk (13) v
Reprezentácia
Dacjuk medzi hokejovou smotánkou: Ruská hviezda rozšírila prestížny Triple Gold Club

PJONGČANG - Prestížny Triple Gold Club, ktorý združuje držiteľov všetkých troch najcennejších hokejových trofejí - Stanleyho pohára a zlatých medailí z...

Len 56 sekúnd chýbalo k olympijskej senzácii: Ruský obor takmer prišiel o zlato!

PJONGČANG - Ohlasy zahraničných médií na triumf Olympijských športovcov z Ruska vo finále hokejového turnaja na ZOH v Pjongčangu:

Iľja Kovaľčuk a jeho
Kovaľčuk najužitočnejším hráčom olympijského turnaja: Takto vyzerá All Star Tím z Pjongčangu

PJONGČANG - Hokejisti výberu Olympijských športovcov z Ruska okrem zisku zlatých medailí zanechali výraznú stopu aj v hlasovaní o najlepších hráčov turnaja....

Jozef Golonka
Golonka o veľmi neúspešnom účinkovaní Slovákov: Ramsay je obeť, nie príčina!

BRATISLAVA - Slovenskí hokejisti obsadili na ZOH v Pjongčangu predposlednú 11. priečku a zopakovali tak umiestnenie z olympijského turnaja spred štyroch...

Nemci boli kúsok od senzačného zlata: Hlasy po dramatickom finále s Rusmi

BRATISLAVA - Hlasy po nedeľňajšom finálovom zápase, v ktorom Rusi triumfovali nad Nemcami 4:3 po predĺžení a získali zlaté medaily na turnaji hokejistov...

Nemecko malo historické olympijské zlato na dosah: Dramatické finále rozhodlo až predĺženie

KANGNUNG - Hokejisti Ruska pod hlavičkou Olympijskí športovci z Ruska získali zlaté olympijské medaily na XXIII. zimných olympijských hrách v kórejskom...

Martin Erat
Odohral olympiádu a povedal dosť: Česi sa lúčia so skúsenou oporou!

PJONGČANG - Kapitán českého národného hokejového tímu na zimných olympijských hrách 2018 v juhokórejskom Pjongčangu Martin Erat vo veku 36 rokov ukončil...

Kanaďania oslavujú gól v
Kanaďania nepripustili žiadnu drámu: Porazili Čechov a odchádzajú s bronzom!

PJONGČANG - Kanadskí hokejisti získali bronzové medaily na zimných olympijských hrách v juhokórejskom Pjongčangu. "Javorové listy" zdolali Česko 6:4 v...

René Fasel
Fasel sklamaný z neúčasti hokejistov NHL v Pjongčangu: Nie je možné každý deň jesť kaviár

PJONGČANG - Pre slovenskú hokejovú reprezentáciu sa mužský turnaj na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu skončil už v úvode týždňa vypadnutím v osemfinále,...

FotoVideo Jan Kolář
Video Hokej na ZOH 2018
VIDEO Kovaľčuk vytočil českého obrancu: Nadával som mu, veď ospravedlnenie nič nestojí!

PJONGČANG - Hokej je tvrdý šport a niekedy poriadne bolí, špeciálne na prestížnom podujatí, akým sú zimné olympijské hry. Na vlastnej koži sa o tom presvedčil...

FotoVideo David Wolf bol obeťou
FOTO+VIDEO Najbrutálnejší zákrok celej olympiády: Toto bol hokejový pokus o vraždu!

PJONGČANG - Nemeckí hokejoví reprezentanti zvíťazili v semifinále olympijského turnaja v Pjongčangu nad obhajcami zlata Kanadou 4:3 a senzačne postúpili...

Foto Obrovská radosť Nemcov po
Šťastní Nemci žijú svoj hokejový sen: Nepočítali sme s tým! Zdá sa nám to byť nereálne