Hokejový turnaj na ZOH 2018 - strana 4

Juuso Hietanen a Par
Hokej na ZOH 2018
Dramatické severské derby: Súboj o prvenstvo v skupine ovládli Švédi

PJONGČANG - Hráči Švédska v severskom derby zvíťazili 3:1 nad Fínmi v nedeľňajšom zápase a triumfovali v základnej C-skupine v rámci turnaja hokejistov...

Foto Kim Sangwook (19) a
Kanada s domácim outsiderom senzáciu nedopustila: Javorové listy so štvrťfinálovou istotou

PJONGČANG - Hráči Kanady zvíťazili jednoznačne 4:0 nad domácimi Kórejčanmi v nedeľňajšom zápase, obsadili 2. miesto a prenikli priamo do štvrťfinále zo...

Žiga Jeglič a jeho
Bývalý hráč Slovana zostrelil Slovákov a po zápase žiaril: Viem, čo som spravil

PJONGČANG - Po zápase žiaril ako slniečko, veď premenil rozhodujúci nájazd a rozdal karty B-skupiny olympijského turnaja. Slovinec Žiga Jeglič si však...

Dominik Graňák
Slováci na ZOH 2018
Graňák stále nestrávil krutú prehru so Slovinskom: Američania nie sú nezdolateľní

PJONGČANG - Dominika Graňáka aj na druhý deň mrzela prehra so Slovinskom. Aj keď slovenské olympijské mužstvo dokázalo zo stavu 0:2 dostať zápas do predĺženia,...

Tony Granato
Tréner USA po šlágri veľmocí nepodal ruku ruskému koučovi: Nebolo to od nich pekné

PJONGČANG - Sobotňajší zápas Olympijských športovcov z Ruska s Američanmi (4:0) v B-skupine hokejového turnaja na zimných olympijských hrách v kórejskom...

Foto Martin Ružička (27) a
Slováci spoznali osemfinálového súpera: Skvelý duel Česka so Švajčiarskom drámou až do konca

PJONGČANG - Českí reprezentanti zdolali výber Švajčiarska 4:1 v nedeľňajšom zápase A-skupiny hokejového turnaja na zimných olympijských hrách v kórejskom...

Iľja Kovaľčuk a jeho
Hviezdny Kovaľčuk prepísal históriu Ruska: Ešte stále mám čo ponúknuť!

PJONGČANG - Hviezdny hokejista Iľja Kovaľčuk sa stal najlepším strelcom Ruska na olympijských turnajoch od rozpadu Sovietskeho zväzu. Na čele historického...

Foto Patrick Hager (50) a
Dramatický boj o tretie miesto: Duel Nemecka s Nórskom rozhodla až nájazdová lotéria

PJONGČANG - Reprezentanti Nemecka zvíťazili nad nórskymi hokejistami 2:1 po samostatných nájazdoch v nedeľňajšom stretnutí C-skupiny na zimných olympijských...

FotoVideo Slovinský hokejista Rok Tičar
Video Hokej na ZOH 2018
VIDEO Slováci v nájazdoch proti Slovincom neočarili: Škoda nešťastného predĺženia

PJONGČANG - Bohužiaľ, z nájazdov len jeden gól, povzdychol si po prehre so Slovinskom Tomáš Starosta. Zo striedačky sledoval, ako jeho spoluhráči až na...

Foto Smutní hráči Slovenska po
Namiesto slovenských osláv pád na dno: Reakcie zahraničných médií

BRATISLAVA - Ohlasy internetových médií po sobotňajšom zápase Slovinsko - Slovensko (3:2 po sam. nájazdoch) v rámci základnej B-skupiny turnaja hokejistov...

Foto Na snímke v popredí
Slováci sa o štvrťfinále pobijú v kvalifikácii: Toto sú pravdepodobní súperi

PJONGČANG - Slovenskí hokejisti prehrali v sobotu vo svojom záverečnom zápase v B-skupine na ZOH v Pjongčangu so Slovinskom 2:3 po predĺžení a samostatných...

Foto Na snímke uprostred tréner
Nevyužili sme jedinečnú šancu: Hlasy po tesnej prehre so Slovinskom

PJONGČANG - Slovenskí hokejisti podľahli 2:3 po samostatných nájazdoch reprezentantom Slovinska v sobotňajšom stretnutí B-skupiny na zimných olympijských...

Foto Slovenský brankár Branislav Konrád
Dráma do posledného nájazdu: Slováci bez priameho postupu!

PJONGČANG - Slovenskí hokejisti prehrali v sobotu vo svojom záverečnom zápase v B-skupine na ZOH v Pjongčangu so Slovinskom 2:3 po predĺžení a nájazdoch....

Radosť hokejistov z Rusko
Poraziť ich dokázali iba Slováci: Rusi rozstrieľali hokejistov USA!

PJONGČANG - Olympijskí športovci z Ruska zdolali vo svojom treťom zápase na ZOH v Pjongčangu hokejistov USA hladko 4:0. So ziskom šiestich bodov sa stali...

Foto Švajčiari sa radujú z
Kórejská pohroma: Domáci tím dostal od Švajčiarska strašidelný debakel

PJONGČANG - Švajčiarski hokejoví reprezentanti zaznamenali prvý triumf v A-skupine na zimných olympijských hrách v Pjongčangu. V sobotu v hale v Kangnungu...

Foto Fínska hráčka strieľa gól
Škandinávske derby sa zmenilo na jasnú záležitosť: Švédky horko zaplakali

KANGNUNG - Fínky doplnili zoznam semifinalistiek ženského hokejového turnaja na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu, keď v sobotňajšom škandinávskom derby...

Foto Tréner Craig Ramsay (Slovensko)
Slovákov trápi stará známa choroba: Jedna vec ich proti USA viackrát rozčúlila

PJONGČANG - V štatistikách olympijského turnaja slovenskí hokejisti tradične nefigurujú v popredí kolónky buly.

Foto Ruské hokejistky postupujú do
Švajčiarky môžu na medailu zabudnúť: Do semifinále suverénne postúpili Rusky

PJONGČANG - Olympijské športovkyne z Ruska postúpili do semifinále ženského hokejového turnaja na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu. Rusky si v sobotňajšom...

Foto Česi oslavujú gól
Českí hokejisti demonštrovali svoju silu: Po trápení s Kóreou zarmútili Kanadu

PJONGČANG - Česká hokejová reprezentácia zvíťazila nad výberom Kanady 3:2 po samostatných nájazdoch v sobotňajšom stretnutí A-skupiny turnaja mužov na...

Hráči Slovinska sa radujú
Jeglič a Tičar zabudnú na kamarátstvo so Slovákmi: Musíme podať maximálny výkon

PJONGČANG - Kto v sobotňajších súbojoch tretieho kola základnej B-skupiny vyhrá, ten môže a nemusí postúpiť priamo do štvrťfinále olympijského turnaja....