KANADA NA MS V HOKEJI 2024

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF 2024 sa konajú od 10. do 26. mája v Českej republike. Reprezentačné výbery si zmerajú sily na štadiónoch v Prahe a Ostrave. Slovenskí reprezentanti svoje zápasy v rámci základnej časti turnaja odohrajú v Ostravar aréne v Ostrave. V prvom zápase sa 10. mája stretnú s výberom Nemecka. Postupne odohrajú zápasy proti reprezentáciam Kazachstanu, USA, Poľska, Francúzska, Lotyšska a Švédska.

Fínsko - Veľká Británia: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Fínski hokejisti si na MS pripísali prvé víťazstvo. V nedeľnom stretnutí pražskej A-skupiny deklasovali Veľkú Britániu 8:0.

MS v hokeji: Slovensko
Slovensko - Kazachstan: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Slovenskí hokejisti si na MS v Ostrave pripísali prvý triumf. Vo svojom druhom zápase na šampionáte zdolali v nedeľu v B-skupine Kazachstan 6:2...

Na snímke slovenskí hokejisti
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Zmeny v slovenskej zostave: Takto nastúpia naši chlapci proti Kazachstanu

OSTRAVA - Slovenskí hokejisti nastúpia dnes o 12:20 v druhom zápase proti Kazachstanu.

Tešiaci sa poľskí hokejisti
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Orabovali favorita a medailistu: Slovenský tréner poslal nádherný odkaz celému Poľsku

OSTRAVA - Hokejisti Poľska pod vedením Slováka Róberta Kalábera úspešne vstúpili do MS, v ktorých figurujú ako jeden z dvoch nováčikov.

FotoVideo Rodrigo Abols v súboji
Video MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Poriadne kuriózna situácia: Súpera si pomýlil s rozhodcom, udelil mu tvrdý hák

OSTRAVA - Včerajší zápas medzi Poľskom a Lotyšskom, ktorý nakoniec vyhrali vlaňajší bronzoví medailisti 5:4 po predĺžení, poznačila kuriózna situácia.

Slovenskí parahokejisti
MS v hokeji
Prvá tretina bola príliš málo: Slováci nezvládli posledný zápas na svetovom šampionáte

CALGARY - Slovenskí parahokejisti obsadili na MS v Calgary konečné 6. miesto.

Na snímke vľavo slovenský
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Hlavaj si spomenul na vlaňajší Kazachstan: Šiel som na párky a z úst som si utieral horčicu

OSTRAVA - Samuel Hlavaj prežíva v Ostrave svoj druhý svetový šampionát v hokeji. Minulý rok v Rige bol neskúseným nováčikom, dnes sa na neho po extraligovej...

FotoVideo Radosť Američanov po góle
MS V HOKEJI 2024 Hrýzť hrýzli, ale nič viac: Duel USA s Nemeckom priniesol tenisový výsledok

OSTRAVA - Hokejisti USA zvíťazili nad Nemeckom 4:1 v sobotňajšom zápase "slovenskej" B-skupiny na MS v Ostrave.

FotoVideo Roman Červenka si kryje
MS V HOKEJI 2024 Po 16 minútach to vyzeralo zle: Česi potom zapli motory a predviedli efektný obrat

PRAHA - Českí hokejisti zvíťazili v sobotňajšom stretnutí pražskej A-skupiny na domácich MS nad Nórskom 6:3.

MS v hokeji: USA
USA - Nemecko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

MS v hokeji: Nórsko
Nórsko - Česko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Českí hokejisti vyhrali nad Nórskom 6:3 a zatiaľ sú po dvoch zápasoch stopercentní.

FotoVideo Lotyšský brankár Elvis Merzlikins
MS V HOKEJI 2024 Prvé prekvapenie šampionátu: Poľsko obralo o body lanského medailistu

OSTRAVA - Hokejisti Lotyšska zvíťazili nad Poľskom 5:4 po predĺžení v sobotňajšom zápase "slovenskej" B-skupiny na MS v Ostrave.

FotoVideo Hráči Dánska sa radujú
MS V HOKEJI 2024 Plný dom a jednoznačný výsledok: Dáni vstúpili do turnaja jednoznačným spôsobom

PRAHA - Hokejisti Dánska odštartovali svoje účinkovanie v základnej A-skupine na MS triumfom nad Rakúskom 5:1.

Tomáš Tatar
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Vybičované emócie nás doviedli k chybám, debata o rozhodcoch sa skončila

OSTRAVA - Zápas proti Nemecku bol plný emócií. Zhodli sa na tom slovenskí hokejisti na dnešnom tréningu.

Foto Kanadský brankár Joel Hofer
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Kanada oznámila dôležitú úpravu: Tím bude mať nového kapitána

PRAHA - Útočník John Tavares bude kapitán Kanady v zostávajúcich zápasoch na MS v Česku.

Video Hráči Česka oslavujú triumf
MS V HOKEJI 2024 Prečo neuznali Česku gól proti Fínom? Toto by asi všade inde platilo

PRAHA - Českí hokejisti si nenechali vojsť pod kožu kontroverzne neuznaný gól v úvodnom zápase domácich MS proti Fínsku.

MS v hokeji: Poľsko
Poľsko - Lotyšsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

MS v hokeji: Rakúsko
Rakúsko - Dánsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Hokejisti Dánska vyhrali 5:1 nad Rakúskom v sobotňajšom zápase pražskej A-skupiny svetového šampionátu. Dva góly severského tímu strelil Joachim...

Foto Na snímke tréner Slovenska
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Slováci avizujú zmeny proti Kazachstanu: Tento hráč ide po Nemcoch mimo zostavu

OSTRAVA - Sobotňajší tréning slovenských hokejových reprezentantov naznačil, že v súboji proti Kazachstanu dôjde k zmenám v zostave.

FotoVideo Brankár Alex Lyon zasahuje
Top favoriti sa stretli hneď v úvode: Obaja brankári už majú medailu, hoci chytali prvý zápas

OSTRAVA - Švédski hokejisti v úvode svetového šampionátu v Česku potvrdili svoju enormnú silu a v šlágri ostravskej B-skupiny zdolali kvalitný výber USA 5:2.