NEMECKO NA MS V HOKEJI 2024

Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji IIHF 2024 sa konajú od 10. do 26. mája v Českej republike. Reprezentačné výbery si zmerajú sily na štadiónoch v Prahe a Ostrave. Slovenskí reprezentanti svoje zápasy v rámci základnej časti turnaja odohrajú v Ostravar aréne v Ostrave. V prvom zápase sa 10. mája stretnú s výberom Nemecka. Postupne odohrajú zápasy proti reprezentáciam Kazachstanu, USA, Poľska, Francúzska, Lotyšska a Švédska.

Program Nemecka

Tabuľka skupiny B

Súpiska nemeckej reprezentácie

MS v hokeji 2024 - strana 5

Foto Na snímke slovenský hokejista
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Hrdosť na celý tím po senzačnom triumfe: Môžeme zdolať hocikoho

OSTRAVA - Hrdosť na tím, ale aj na predvedenú hru boli hlavné emócie, ktoré cítil kapitán Tomáš Tatar po víťazstve nad USA. Triumf 5:4 po predĺžení v treťom...

FotoVideo Na snímke vpravo český
Video MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Domáci Česi v ďalšom napínavom trháku: Súboj so Švajčiarmi rozhodli nájazdy

PRAHA - Hokejisti Švajčiarska zvíťazili v pondelkovom stretnutí A-skupiny na MS v Prahe nad domácou reprezentáciou 2:1 po predĺžení a nájazdovom rozstrele....

FotoVideo Na snímke uprostred v
MS V HOKEJI 2024 Rovnaká nakladačka, akú dostali naposledy: Nemecko naďalej s jediným triumfom

OSTRAVA - Hokejisti Švédska zvíťazili nad Nemeckom 6:1 v pondelňajšom zápase "slovenskej" B-skupiny na MS v Ostrave.

Foto Cole Caufield v príležitosti
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Namiesto tréningu golf: Američania utekali do šatne, do reči nebolo ani Caufieldovi

OSTRAVA - Šimon Nemec vystrelil, Miloš Kelemen tečoval a americký tím zaliala vlna sklamania. Kým Slováci sa zoskupili v hlúčiku a oslavovali, Američania...

Foto Lukáš Cingel (Slovensko) a
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Zmiešané pocity Cingela po senzačnom triumfe: Ťažko povedať, či to beriem

OSTRAVA - Slovenským hokejistom vyšiel nad očakávanie tretí zápas na svetovom šampionáte v Ostrave.

Brock Nelson (USA) sa
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Hviezdny súper mal nervy, v slovenskej šatni už hrá Sara perché ti amo

OSTRAVA - Americkí hokejisti sa od začiatku dnešného duelu snažili dostať našim reprezentantom pod kožu. Jeden tvrdý úder striedal druhý a Slováci postupne...

MS v hokeji: Nemecko
Online prenosy z MS v hokeji
Nemecko - Švédsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

MS v hokeji: Švajčiarsko
Švajčiarsko - Česko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Českí hokejisti podľahli Švajčiarom 2:1 po nájazdoch.

Foto Na snímke sprava brankár
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Zápas im takmer pretiekol pomedzi prsty: Hlasy Slovákov po triumfe s USA

OSTRAVA - Slovenskí hokejisti zvíťazili v pondelňajšom stretnutí B-skupiny MS v Ostrave nad USA 5:4 po predĺžení. Pripísali si druhý triumf na šampionáte...

Foto Slovenský hokejista Miloš Kelemen
Známkovanie hokejistov
MS V HOKEJI 2024 Ktorý hráč vás zaujal najviac? Oznámkujte Slovákov za výkon proti USA

FotoVideo Na snímke slovenskí hokejisti
Video Slováci
MS V HOKEJI 2024 Neskutočný zápas s USA! Premrhaný trojgólový náskok a výbuch radosti v predĺžení

Foto Na snímke druhý sprava
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Od polovice hrali na to, čo potrebovali: Fíni si poradili so svojimi susedmi

PRAHA - Hokejisti Fínska zvíťazili v pondelkovom zápase A-skupiny MS v Česku nad Nórskom 4:1. "Suomi" potvrdili v Prahe rolu favorita, kontrolovali hru...

Na snímke brankár Samuel
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Útok na medailu myslia vážne: Švajčiari hlásia veľkú posilu z NHL

PRAHA - Hokejistov Švajčiarska posilní na MS v Prahe útočník Kevin Fiala. Vedenie tímu ho už dopísalo na súpisku, jeho účasť v pondelkovom zápase proti...

Pred zápasom USA –
Slováci
Pred zápasom USA – Slovensko: Tipéri našim hokejistom neveria!

Slovenských hokejistov čaká tretí duel v základnej skupine majstrovstiev sveta. Od 16:20 nastúpia proti USA.

MS v hokeji: Nórsko
Nórsko - Fínsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

MS v hokeji: USA
USA - Slovensko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

Fínsky mladík Konsta Helenius
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Slováci nechali Dvorského doma, Fíni neváhali: 18-ročný talent pod drobnohľadom skautov

OSTRAVA/PRAHA - Tretí deň hokejových majstrovstiev sveta v Česku nepriniesol žiadne zaváhania favoritov.

Foto Šimon Nemec
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Brankár chcel Slovákom znechutiť hru: Dostal šesť kusov a išiel dole, hovorí Nemec

OSTRAVA - Dve asistencie a mimoriadne cenný výkon v obrane. Šimon Nemec vo včerajšom zápase preukázal svoje schopnosti a patril medzi tých, ktorí pozdvihli...

Slovenský hokejista Viliam Čacho
Slováci
MS V HOKEJI 2024 Žiadne ego, len čistá pokora: Slovenský reprezentant je v pozícii čakateľa

OSTRAVA - Slovenský hokejový útočník Viliam Čacho je v pozícii čakateľa na štart na MS 2024, no vníma ju pokorne. Zápasy proti Nemecku (4:6) a Kazachstanu...

Dominik Kubalík
MS v hokeji
MS V HOKEJI 2024 Padol im obrovský kameň zo srdca: Česi oznámili fantastickú správu

PRAHA - Útočník českej hokejovej reprezentácie Dominik Kubalík nechýbal na dopoludňajšom rozkorčuľovaní tímu pred večerným stretnutím so Švajčiarskom.