ATP World Tour - strana 17

Na snímke slovenský tenista
ATP
Molčan má hlavnú súťaž na dosah: S talianskym súperom nestratil ani set

SANTIAGO - Slovenský tenista Alex Molčan postúpil do finále kvalifikácie na turnaji ATP v čilskom Santiagu.

Video Karen Chačanov a Jakub
Video ATP
VIDEO Ruská prekážka bola nad jeho sily: Životný turnaj českého tínedžera zlatú bodku nepriniesol

DAUHA - Osemnásťročný český tenista Jakub Menšík nezakončil úspešné vystúpenie na turnaji v Dauhe premiérovým titulom na okruhu ATP. Rodák z Prostějova...

Video Český tenista Jakub Menšík
Video ATP
VIDEO V ceste mu stojí posledná prekážka: Český tínedžer v Katare ďalej píše históriu!

DAUHA - Osemnásťročný český tenista Jakub Menšík si zahrá na turnaji v Dauhe senzačne o prvý titul. Prostějovský rodák porazil v semifinále 6:4, 1:6, 6:3...

Video Brazílsky tenista Joao Fonseca
Video ATP
VIDEO Kométa stúpajúca závratnou rýchlosťou: Klenot z Brazílie píše nádherný príbeh

RIO DE JANEIRO - Sedemnásťročný brazílsky tenista Joao Fonseca v druhom kole turnaja v Riu de Janeiro porazil dvakrát 6:4 Cristiana Garína z Čile a ako...

Český tenista Jakub Menšík
Tenis
VIDEO Zrodila sa hviezda? Životný týždeň, tenisový svet sa učí meno českého tínedžera

DAUHA - O veľké prekvapenie sa postaral 116. hráč svetového rebríčka Čech Jakub Menšík, ktorý zdolal vo štvrťfinále na turnaji ATP v katarskej Dauhe najvyššie...

Bývalý americký tenista James
ATP
Nie korupcia, ale varovanie: Americkému extenistovi klepli po prstoch, pokuta a to nie je všetko

LONDÝN - Bývalý americký tenista a v súčasnosti riaditeľ turnaja v Miami James Blake dostal pokutu 56.250 dolárov za zakázanú propagáciu stávkovania. Informovala...

Video ATP
VIDEO Nepotrvá dlho a vyhrá toho viac: Tenisové srdcia si pomaly získava neplnoletý Brazílčan

RIO DE JANEIRO - Joao Fonseca sa stal prvým tenistom narodeným v roku 2006, ktorý vyhral zápas v hlavnej súťaži turnaja ATP Tour.

Carlos Alcaraz
ATP
Všetci si zhlboka odfúkli: Obavy o Alcaraza sú pasé, Španiel potešil tenisových nadšencov

RIO DE JANEIRO - Španielsky tenista Carlos Alcaraz bude môcť obhajovať titul na turnaji ATP Masters 1000 v Indian Wells.

Dánsky tenista Holger Rune
ATP
Tvrdou prácou za titulmi: Trápiaci sa tenisový megatalent obnovuje starú spoluprácu

KODAŇ - Novým trénerom siedmeho tenistu svetového rebríčka Holgera Runeho je Francúz Patrick Mouratoglou, ktorý viedol bývalé jednotky Serenu Williamsovú...

Video ATP
VIDEO Tri tajbrejky a trpký koniec: Bývalá svetová jednotka skončila na rakete českého talentu

DAUHA - Osemnásťročný český tenista Jakub Menšík porazil v druhom kole turnaja v Dauhe po takmer troch a pol hodinách 7:6, 6:7, 7:6 bývalú svetovú jednotku...