Príchod ďalšej legendy do Realu: Biely balet posilní Roberto Carlos!

Roberto Carlos v drese Realu Madrid
Roberto Carlos v drese Realu Madrid

MADRID - Dobré holuby sa vracajú - do futbalového Realu Madrid. Po nedávnom uvedení Zinedina Zidana do funkcie trénera A-tímu je na spadnutie aj príchod ďalšej legendy Roberta Carlosa.

Štyridsaťdvaročný Brazílčan podľa denníka Marca rokoval s vedením "bieleho baletu" o svojej pozícii v štruktúrach klubu a čoskoro by mal poznať výsledok. Môže byť funkcionárom alebo asistentom kouča.

"Pracovať v Reale Madrid by bolo pre mňa cťou. Mal som stretnutie s predstaviteľmi klubu a v piatok by som mal vedieť, na čom som. Chcem sa učiť od Zinedina Zidana a pomáhať mu s tréningami. Mohol by som od neho získať mnoho cenných poznatkov," uviedol majster sveta 2002, ktorý naposledy trénoval indický tím Dillí Dynamos. 

Roberto Carlos hráčsky pôsobil v Reale v rokoch 1996 - 2007 a na ľavom kraji obrany bol súčasťou prominentných Galácticos spoločne so Zidanom, Luísom Figom, Davidom Beckhamom, krajanom Ronaldom, Walterom Samuelom, Raúlom či Ikerom Casillasom v rôznych sezónach. S tímom trikrát vyhral Ligu majstrov a štyrikrát domácu najvyššiu súťaž. 


Tagy: Real Madrid Roberto Carlos

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Primera Division
Zdroj:
SITA
Foto:
SITA

DISKUSIA