Slovenský Roberto Carlos? VIDEO torpéda z takmer polovice ihriska hitom internetu!

Lukáš BakošLukáš Bakoš Zdroj: facebook

CHLEBNICE - Slovensko našlo svojho Roberta Carlosa! Nie len holou hlavou, ale najmä parádnym gólom takmer z polovice ihriska preslávenú legendu pripomenul 29-ročný futbalista Lukáš Bakoš. Jeho famózny zásah zrejme preslávi nováčika piatej najvyššej súťaže TJ Tatran Chlebnice.

Domáce vystúpenie proti Oravan Oravská Jasenica sa nieslo jednoznačne v znamení domácich, ktorí síce prehrávali od deviatej minúty 0:1, avšak ešte do polčasu otočili skóre na 3:1. Ten tretí zásah strelil spomínaný Lukáš Bakoš, ktorý z priameho kopu z takmer polovice ihriska trafil parádne a trošku tak pripomenul legendárneho Brazílčana Roberta Carlosa.

Jeho zásah z 35. minúty sa okamžite stal hitom na internete, veď lepšie sa to už snáď trafiť ani nedalo. Na Bakošov gól domáci ešte v druhom dejstve nadviazali tromi trefami a triumfovali vysoko 7:1. Nováčik sa tak vyhrieva na čele tabuľky s výborným skóre 18:2 a nádherný gól Bakoša ala Roberto Carlos určite tiež prispeje k zvýšeniu popularity dedinského klubu, ktorý prežíva obdobie eufórie.

Viac o téme: Roberto Carlos Lukáš Bakoš TJ Tatran Chlebnice Oravan Oravská Jasenica
  • Zdroj: športky