Remízový kráľ berie 66 566 eur!

To, čo sa podarilo tipérovi z Bratislavy je jedným slovom neuveriteľné. Remíz v basketbale je pramálo a trafiť čo i len jednu sa dá považovať za poriadny husársky kúsok. Nášmu dnešnému frajerovi šla šťastena napred, pretože mu vyšli všetky tri remízy na tikete. Tie navyše doplnil zápasom z islandskej hádzanej, kde, ako správne predpokladáte, tipol tiež remízu. A výsledok? Vložené tri eurá premenil na bombastických 66 566 eur!

Bratislavčan kvôli basketbalovej inšpirácii zablúdil do vôd súťaže v Portoriku a Taliansku. Zaujímavosťou ale je, že ak si prelúskame utorkovú ponuku basketbalových duelov, zistíme, že trafil z celkovo štyroch remíz tri! Svoju úlohu zohralo bezpochyby šťastie, ale rozhodne aj správny tipérsky inštinkt.  

Niké má BONUS pre každého

Skúsite aj vy pokoriť šťastenu? Čo keď sú hviezdy naklonené tentokrát na vašu stranu? Ponuka je opäť bohatá, aj tá basketbalová, navyše v Niké si teraz príde na odmenu každý. Či už ste existujúcim, alebo novým hráčom, jednotka v stávkovaní má pre každého pripravený majstrovský BONUS 80 eur. Získajte ten svoj ešte dnes!  


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA