VIDEO Senica získala v Trnave cenný bod: Diváci sa gólu nedočkali

Joao Diogo Gomes De Freitas z FC Spartak Trnava a Sadam Sulley z FK Senica
Joao Diogo Gomes De Freitas z FC Spartak Trnava a Sadam Sulley z FK Senica

TRNAVA - Futbalisti Spartaka Trnava iba remizovali s FK Senica 0:0 v stredajšej predohrávke 9. kola Fortuna ligy 2019/2020. Domáci mali počas celého duelu viacero veľmi dobrých šancí na skórovanie, ale všetky zostali nevyužité.

Senická defenzíva, ktorá predtým vo ôsmich dueloch dostala 20 gólov, zostala tentokrát bez inkasovaného zásahu. Seničania síce v stredu ukončili sériu troch prehier a získali v Trnave bod, napriek tomu zostávajú na poslednom 12. mieste fortunaligovej tabuľky s piatimi bodmi. Trnavčania si tiež pripísali jeden bod do tabuľky a dostali sa na 4. priečku.

Fortuna liga 2019/2020 - predohrávka 9. kola - streda:
FC Spartak Trnava - FK Senica 0:0

Ricardo Cheu, tréner Trnavy: "Dnes chcelo vyhrať iba jedno mužstvo a to bola Trnava. My sme sa snažili o víťazstvo, kým Senica prišla po bod a nakoniec ho aj získala. Seničania nevystrelili ani raz na bránu, kým my sme sa snažili hrať útočne a vytvorili sme si aj niekoľko šancí a dokonca aj niekoľko veľmi dobrých šancí. Žiaľ, takýto je futbal, my sme chceli hrať, ale na našom výkone sa podpísala aj únava, pretože sme mali o jeden deň menej na prípravu a navyše sme mali v nohách nedeľňajší zápas na Slovane, kde sme polčas hrali oslabení. Zdôrazňujem, že Trnava nebude hrať na nerozhodné výsledky."

Michal Ščasný, tréner Senice: "Po taktickej stránke sme odohrali veľmi dobrý zápas. Trnavu sme nepúšťali do medzihry. Trnava iba rotovala lopty z jednej strany na druhú a hrozila len zo štandardných situácií. Bod určite berieme, zaslúžili sme si ho, len ma mrzí, že z brejkových situácii sme nevyťažili lepšiu šancu, alebo že finálnu prihrávku riešime zlým spôsobom. Na tom musíme stále pracovať."


Tagy: FK Senica FC Spartak Trnava

Kompletné výsledky a aktuálna tabuľka Fortuna ligy
Zdroj:
SITA, TASR
Foto:
SITA/Ivan Kopčáni; Video: huste.tv

DISKUSIA