Nevyšiel ti tiket? Niké ti vráti vklad!

Nevyšiel ti tiket? Niké ti vráti vklad!
Nevyšiel ti tiket? Niké ti vráti vklad!

Šťastena sa od teba odvrátila? V Niké ti však „Šťastný smoliar“ vykompenzuje tvoju smolu. Viac o nej hovorí Martin Tibenský, riaditeľ pre stratégiu a rozvoj.

Jednou z noviniek v Niké je akcia so zaujímnázvom „Šťastný smoliar“. Prečo práve takýto netradičný názov?

Športové stávkovanie vždy bolo a bude o emóciách. Každý správny tipér pozná pocit, keď gól v nadstavenom čase rozhodne o osude jeho tiketu. V takomto prípade takmer vždy zaznejú slová - „to som mal ale šťastie“, alebo „to teda ale bola smola“.

Z tejto emócie vychádza aj naša nová prémiová akcia pre tipujúcich. Chceme totiž našim „hráčom“ dopriať pocit šťastia, ale zároveň aj obrúsiť hrany  „smutných tiketov“, ktoré občas každý podá.

Celé to pripomína aj iný známy slogan -„Mal šťastie v nešťastí“. Ako to teda celé funguje?

Princíp hry je jednoduchý. Ak niektorý z našich hráčov prehrá 10 a viac tiketov – má v podstate „smolu“. Ale Niké ako jediná stávková spoločnosť mu túto „smolu“ vykompenzuje aj trochou „šťastia“. Vrátime mu totiž najnižší vklad z 10 tiketov, ktoré prehral.

A prečo je táto hra vypisovaná vždy na víkend?

Pretože sme férová spoločnosť. Cez víkend je naša ponuka rozhodne najširšia. Podľa našich analýz tipujúci podávajú cez víkend aj najviac tiketov. Nie je žiadnou zvláštnosťou, ak hráč podá desiatky tiketov. Práve vtedy je reálne, že na niektorých tiketoch nezíska žiadnu výhru. A  Niké mu vráti vklad. Potom je už len na každom jednom tipujúcom, či si tento vklad „odnesie domov“, alebo si podá ďalší tiket. A práve tento ďalší tiket môže byť ten „šťastný“.

„Šťastný smoliar“ už má za sebou aj premiéru. Aký mal ohlas medzi tipérmi?

Akcia tipérov oslovila. Vklad späť sme vrátili 10 000 klientom. Aj vďaka pozitívnym reakciám preto v tejto akcii pokračujeme. Ďalšiu šancu budú mať už tento víkend od soboty 19. októbra do nedele 20. októbra.

- reklamná správa - 


Foto:
Niké

DISKUSIA