Na dvoch tiketoch zarobil 62 167 eur!

Správne predvídať priebeh 19 zápasov? A natipovať si dva takmer totožné tikety hneď dvakrát? Málo vídaný kúsok slávil úspech. Tipér navyše využil voľnosť v tipovaní, ktorú ponúka stávková spoločnosť Niké. Aj vďaka tomu sa teraz teší zo životnej výhry 62 167 eur.

Tiket si podal dvakrát

Bežný pondelok. Vrátil sa domov z práce, venoval sa rodine. Pred spaním si ešte zapol počítač, s tým, že trochu zrelaxuje po náročnom dni. „Pri tipovaní športových zápasov prichádzam na iné myšlienky,“ prezradil nám šťastný výherca. Postupne brázdil ponukou, došiel až na stredu a oslovilo ho celkovo 18 zápasov. Doplnil ich už rozohraným tenisovým duelom. Podané. Tesne pred polnocou tiket zopakoval ešte raz. Rozdiel bol akurát v inom LIVE súboji. „Odteraz už budem zostavovať tikety vždy takto neskoro večer,“ dodal s úsmevom. 

Posledný duel sledoval do konca

Postupne sa mu zápasy farbili dozelena, až zostával posledný, hraný v noci zo stredy 16.10. na štvrtok. „Boli to nervy, sledoval som súboj až do konca. Veril som však, že to padne.“ A vyšlo to. Deblový tenisový duel sa skončil podľa želaného konca, na konto výhercu tak pribudlo dokopy fantastických 62 167 eur.

Voľnosť v tipovaní ponúka Niké!

Veľký podiel na tomto fantastickom úspechu má aj možnosť v tipovaní, ktorú ponúka stávková spoločnosť Niké. Totiž kombinácia live stávok s predzápasovými je síce vo svete bežná záležitosť, na Slovensku je to ale ojedinelosť. Kombinujte si aj vy na svojom tikete zápasy z kurzovej ponuky aj s prebiehajúcimi duelmi. Tipujte aj vy v Niké bez obmedzenia. Navyše, ak ešte nie ste hráčom v najväčšej stávkovej spoločnosti na Slovensku, zaregistrujte sa práve teraz. Lebo Niké každého nového hráča odmení. Pri registrácii si môžete vybrať bonus šitý na vašu mieru.


Zdroj:
PR článok
Foto:
Niké

DISKUSIA