Milinkovič v Slovane: Na ihrisku odovzdám úplne všetko

Marko MilinkovičMarko Milinkovič Zdroj: www.skslovan.com

BRATISLAVA - Srbský ofenzívny stredopoliar Marko Milinkovič mení dres, keď z MFK Košice putuje do Slovana Bratislava. Belehradský rodák sa s "belasými“ dohodol na trojročnom kontrakte s opciou na ďalších 12 mesiacov.

 

 Vo štvrtok popoludní to potvrdil viceprezident Slovana pre športovú oblasť Petr Kašpar. Milinkovič vo štvrtok v sprievode svojho otca podpísal zmluvu.

 

"Milinkovič je veľmi kvalitný stredopoliar, ľavák, akého sme potrebovali. Sme veľmi radi, že sme sa s ním dokázali dohodnúť,“ povedal Kašpar a pre oficiálnu internetovú stránku ŠK Slovan Bratislava dodal: "Prestup ešte nie je definitívne uzavretý, ale chýba dotiahnuť už len niektoré detaily. Verím, že sa nám to podarí v najbližších dňoch. Marko pocestuje s mužstvo na sústredenie do Turecka."

 

"Teším sa na nových spoluhráčov. Už niekoľko dní som v intenzívnom kontakte s Matúšom Putnockým, s ktorým som hrával v Košiciach i krajanom Mariom Božičom, takže informácie o klube mám z prvej ruky. Viem, že Slovan mal o mňa záujem aj v minulosti. Vtedy to nevyšlo a nepredpokladal som, že by sa ďalšia možnosť naskytla teraz. Keď však táto príležitosť prišla, chcel som ju využiť. Bolo dobré, že som mal možnosť priamo sa rozprávať s prezidentom i ďalšími zástupcami vedenia Slovana a dohodli sme sa rýchlo. Som veľmi šťastný, že prestupujem do takého veľkého klubu s významnou históriou. Prial by som si, aby sme na ňu so spoluhráčmi nadviazali. Fanúšikom môžem sľúbiť, že zo seba na ihrisku vydám úplne všetko a verím, že všetci v klube budeme spokojní," uviedol Milinkovič.

  • Autor: © Zoznam
  • FOTO: www.skslovan.com
  • Zdroj: SITA

Súvisiace články