VIDEO Neuveriteľný zvrat v Lecce, AC otočilo z 0:3

Massimo Oddo prekonáva Christiana AbbiatihoMassimo Oddo prekonáva Christiana Abbiatiho Zdroj: SITA

RÍM - V úvodnom nedeľňajšom zápase 7. kola talianskej futbalovej Serie A zvíťazil AC Miláno na ihrisku Lecce 4:3. Rossoneri prehrávali po prvom polčase už 0:3, ale po zmene strán sa o vyrovnanie postaral čistým hetrikom v rozpätí 14 minút Boateng a víťazný gól Milánčanov pridal v 83. min kolumbijský stopér Yepes.

AS Rím zdolal sicílske Palermo tesne 1:0. O jediný presný zásah „vlkov“ sa postaral už v 8. minúte 19-ročný argentínsky stredopoliar Erik Lamela. Rovnaký výsledok sa zrodil v stretnutí milánskeho Interu s Chievom.

SSC Neapol, v ktorého drese vybehol do zápasu v 55. minúte kapitán slovenskej reprezentácie Marek Hamšík, si po bezgólovej remíze odváža bod z Cagliari.

Bologna - Lazio Rím 0:2 (0:1)
Góly: 23. Acquafresca (vlastný), 48. Lulič

Lecce - AC Miláno 3:4 (3:0)
Góly: 4. Giacomazzi, 30. Oddo (z 11 m), 37. Grossmüller - 49., 55., 63. Boateng, 83. Yepes.

Cagliari - Neapol 0:0