Copa del Rey - strana 3

Video Futbalisti Betisu Sevilla sa
Video Copa del Rey
VIDEO Futbalisti Betisu postúpili do finále Copa del Rey: O pohárovú trofej zabojujú s Valenciou

MADRID - Futbalisti Betisu Sevilla postúpili do finále Copa del Rey. Vo štvrtkovej semifinálovej odvete remizovali na vlastnom štadióne s Rayom Vallecanom...

FotoVideo Na snímke vpravo portugalský
VIDEO Athletic Bilbao nestačilo na Valenciu: Netopiere v odvete rozhodli o postupe do finále Copa del Rey

MADRID - Futbalisti FC Valencia postúpili do finále Copa del Rey. V stredajšej semifinálovej odvete zdolali na vlastnom štadióne Athletic Bilbao 1:0, v...

FotoVideo Sklamaný Luka Modrič
Veľké sklamanie pre hviezdny Real Madrid: Gól v záverečných minútach znamenal vypadnutie!

BILBAO - Futbalisti Realu Madrid vypadli vo štvrťfinále Španielskeho pohára. Na ihrisku Athletica Bilbao prehrali 0:1 gólom z 89. minúty, presným zásahom...

Video Martin Valjent s kapitánskou
VIDEO Martin Valjent z pozície kapitána neprispel k výhre: Mallorca končí vo štvrťfinále

MADRID - Futbalisti Raya Vallecana postúpili do semifinále Španielskeho pohára, keď v stredajšom štvrťfinále zdolali doma RCD Mallorcu 1:0 gólom argentínskeho...

Zranený Ansu Fati
Copa del Rey
Talentovaný klenot Barcelony Ansu Fati sa opäť zranil: Do šatne odchádzal so slzami v očiach

BARCELONA - Futbalistom FC Barcelona bude neurčitý čas chýbať Ansu Fati. Devätnásťročný útočník nedohral štvrtkový zápas svojho tímu v osemfinále Španielskeho...

Foto Futbalisti Athletic Bilbaa sa
Barcelona neobháji triumf v Španielskom pohári: Xaviho zverenci nestačili na Athletic Club

BILBAO - Futbalisti Athletica Bilbao zvíťazili nad FC Barcelona 3:2 po predĺžení vo štvrtkovom osemfinále Španielskeho pohára. Dva góly baskického tímu...

FotoVideo Radosť hráčov Realu Madrid
VIDEO Oslabený Real Madrid mal na mále: Po otočke v predĺžení postupuje do štvrťfinále

MADRID - Futbalisti Realu Madrid postúpili do štvrťfinále Španielskeho pohára, keď v osemfinálovom dueli zvíťazili na pôde Elche 2:1 po predĺžení. Real...

Video  Na klubový autobus
VIDEO Na autobus Atlética Madrid zaútočili fanúšikovia Realu Sociedad: Simeone kričal na chuligánov

MADRID - Na klubový autobus Atlética Madrid v stredu zaútočili fanúšikovia Realu Sociedad. Mierne ho poškodili, čím veľmi nahnevali trénera Atlética Diega...

FotoVideo Rozhodca nesie tyč, ktorá
VIDEO Obrovský škandál v Španielsku: Mestské derby dohrali o deň neskôr, hráča hostí zasiahla tyč!

SEVILLA - Sobotný osemfinálový duel Španielskeho pohára vo futbale medzi Betisom Sevilla a FC Sevilla dohrali na druhý deň od 16.00 SEČ. Betis v ňom zvíťazil...

Dani Carvajal
Carvajal mal pozitívny test na koronavírus: Španielsky obranca bude chýbať Realu vo finále Superpohára

RIJÁD - Španielsky futbalista Dani Carvajal mal pozitívny test na koronavírus. Tridsaťročný obranca bude chýbať Realu Madrid v saudskoarabskom Rijáde počas...

Foto Na snímke hráči Madridu
Xavi pochválil svojich zverencov po prehre s Realom Madrid: V istých momentoch sme ich prevyšovali

RIJÁD - Futbalisti FC Barcelona prehrali s Realom Madrid 2:3 po predĺžení v stredajšom stretnutí semifinále Španielskeho superpohára a na svojho najväčšieho...

Diego Simeone na lavičke
Simeone sa po víťazstve v Kráľovskom pohári obáva o Griezmanna: Dúfam, že nevynechá veľa zápasov

MADRID - Futbalisti Atlética Madrid suverénne postúpili do osemfinále španielskeho Kráľovského pohára. Vo štvrtkovom šestnásťfinálovom stretnutí triumfovali...

Futbalisti FC Barcelona otočili
Obrat na pôde pohárového outsidera priniesol straty: Barcelona prišla o ďalších dvoch hráčov

BARCELONA - Futbalistom FC Barcelona budú v najbližšom období chýbať Frenkie de Jong a Ronald Araujo. Obaja pre zranenie nedohrali stredajšie stretnutie...

Video Jaume Doménech chytá penaltu
VIDEO Penalta sa dá chytať aj s kolenami na zemi: Brankár Valencie zabával fanúšikov

CARTAGENA - Futbalisti Valencie zvládli súboj s druholigovým tímom z prístavného mesta Cartagena a zvíťazil v pohárovom zápase pomerom 2:1. Jediný gól...

FotoVideo Lionel Messi s trofejou
VIDEO Lionel Messi zažiaril vo finále, ale budúcnosť neosvetlil: Mimoriadny moment!

BARCELONA - Lionel Messi sa výrazne pričinil o zisk Kráľovského pohára pre futbalistov FC Barcelona, po zápase však rovnako ako jeho góly rezonovala otázka,...

FotoVideo Futbalisti FC Barcelona oslavujú
VIDEO Barcelona oslavuje rekordnú trofej: Messi dvomi gólmi pečatil finálový triumf v Copa del Rey

SEVILLA - Futbalisti FC Barcelona sa stali víťazmi španielskeho Kráľovského pohára 2020/2021. V sobotnom finále v Seville zdolali Athletic Bilbao 4:0 a...

Inigo Lekue a Lionel
Athletic Club Bilbao - FC Barcelona: Online prenos z finále Copa del Rey

SEVILLA - Futbalisti FC Barcelona sa stali víťazmi španielskeho Kráľovského pohára 2020/2021.

FotoVideo Mikel Oyarzabal s trofejou
Video Španielsko
VIDEO Najdôležitejšie baskické derby v histórii: Oyarzabal venoval triumf fanúšikom Sociedad

SEVILLA - Kapitán futbalistov Realu Sociedad Mikel Oyarzabal venoval triumf v španielskom Kráľovskom pohári fanúšikom, ktorí nemohli na finálový zápas...

Foto Hráči Realu Sociedad s
Tretí Kráľovský pohár v histórii: O triumfe v odloženom finále rozhodla penalta

SEVILLA - Futbalisti Realu Sociedad San Sebastian získali španielsky Kráľovský pohár za sezónu 2019/20. V odloženom finále v Seville zdolali Athletic Bilbao...

Foto Radosť hráčov Barcelony po
Španielsko
Barcelona predviedla proti Seville brilantný výkon: Je to aj dôležitý krok v boji o titul

BARCELONA - Španielske médiá vychválili po stredajšom semifinále Kráľovského pohára hráčov FC Barcelona Gerarda Piqueho a brankára Marca-Andreho ter Stegena....