DFB Pokal - strana 3

FotoVideo Trojica Tolisso, Coman a
Video DFB Pokal
VIDEO Pohodový večer Bayernu Mníchov: Postup v suchom tričku a nádherná šupa Comana

BERLÍN - Futbalisti Bayernu Mníchov úspešne vykročili za obhajobou prvenstva v Nemeckom pohári. V pondelkovom súboji 1. kola DFB Pokal-u 2019/2020 zvíťazili...

FotoVideo Robert Lewandowski opäť ukázal
VIDEO Neuveriteľný comeback proti Bayernu: Stačilo pár sekúnd... Sporný verdikt všetko zničil!

BRÉMY - Futbalisti Bayernu Mníchov sa stali druhými finalistami Nemeckého pohára (DFB Pokal), keď v semifinále hranom na jeden zápas zdolali Werder Brémy...

Video Serge Gnabry oslavuje gól
VIDEO Deväťgólová prestrelka: Bayern sa vytrápil s druholigovým s Heidenheimom

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov postúpili v stredu po divokej prestrelke s druholigovým Heidenheimom do semifinále Nemeckého pohára. O víťazstve Mníchovčanov...

Video Ondrej Duda sa po
VIDEO Duda opäť hrdinom Herthy: V nemeckom pohári prihrával na víťazný gól

DARMSTADT - Hertha Berlín aj s Ondrejom Dudom postúpila do osemfinále Nemeckého pohára vo futbale. V utorok zvíťazila nad domácim Darmstadtom 2:0. Na rozhodujúci...

Hráči Dortmundu sa radujú
DFB Pokal
Dortmundu hrozila blamáž v Nemeckom pohári: Vydretý postup vďaka hrdinovi Reusovi

BERLÍN - Futbalisti Borussie Dortmund vydreli v pondelok postup do 2. kola Nemeckého pohára (DFB Pokal), keď zvíťazili na ihrisku druholigového Greutheru...

FotoVideo Sklamaní hráči Bayernu po
Frankfurt po 30 rokoch senzačne ovládol pohár a šokoval Bayern: Táto prehra je extrémne trpká!

BERLÍN - Sobotňajšie finále Nemeckého pohára vo futbale (DFB Pokal) 2017/2018 medzi Bayernom Mníchov a Eintrachtom Frankfurt prinieslo veľké prekvapenie...

FotoVideo Radosť hráčov Frankfurtu po
Hráči Frankfurtu mieria po roku opäť do finále: Absolútne šialenstvo! Zaslúžia si Nobelovu cenu!

GELSENKIRCHEN - Finálový zápas Nemeckého pohára vo futbale 2017/2018, ktorý sa uskutoční 19. mája na Olympijskom štadióne v Berlíne, napokon nebude záležitosť...

Video Futbalisti Bayernu Mníchov Thomas
Bayern Mníchov potvrdil proti Leverkusenu extratriedu: Bola to reklama na nemecký futbal

LEVERKUSEN - Utorňajší semifinálový zápas Nemeckého pohára 2017/2018 medzi futbalistami Bayeru Leverkusen a Bayernu Mníchov sa podobal na exhibíciu novopečeného...

FotoVideo Arjen Robben a Arturo
Bayern zdemoloval Paderbon hokejovým výsledkom: Strelili sme úžasné góly

PADERBORN - Nemecký futbalový šampión Bayern Mníchov sa prebojoval už do semifinále tamojšej pohárovej súťaže. "Die Roten" zvíťazili v utorňajšom dueli...

Video Bayern Mníchov
VIDEO Bayern Mníchov znovu nedal šancu Dortmundu, postupuje aj Leverkusen s Brémami

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov zdolali v stredajšom derby Borussiu Dortmund 2:1 a postúpil do štvrťfinále nemeckého pohára. Hráči Werderu Brémy zvíťazili...

FotoVideo Hráči Bayernu oslavujú postup
VIDEO Bayern Mníchov ušiel hrobárovi z lopaty, Hertha so Slovákmi vyhorela

LIPSKO - V stretnutí šestnásťfinále Nemeckého pohára vo futbale DFB-Pokal v Lipsku si Bayern Mníchov postup vybojoval až v rozstrele, pričom v riadnom...

FotoVideo Robert Lewandowski
Bayern prežíva nelichotivú sériu: Nech vypadnete z akejkoľvek súťaže, sklamanie je veľké

MNÍCHOV - Futbalisti Bayernu Mníchov neobhája minuloročné prvenstvo v Nemeckom pohári (DFB Pokal). "Die Roten" v stredajšom semifinále podľahli na vlastnom...

FotoVideo Hráč Borussie Marco Reus
VIDEO Ďalšia rana pre Bayern: V strhujúcom zápase si finále vybojoval Dortmund!

BERLÍN - Futbalisti Borussie Dortmund zvíťazili na pôde Bayernu Mníchov 3:2 v stredajšom stretnutí semifinále Nemeckého pohára vo futbale DFB Pokal. Hralo...

Video László Bénes
VIDEO Bénes opäť ukázal kvality: V penaltovom rozstrele predviedol excelentný pokutový kop!

BERLÍN 25. apríla (SITA) - Futbalisti Borussie Mönchengladbach so slovenským mládežníckym reprezentantom Lászlóom Bénesom nepostúpili do finále Nemeckého...

Video Futbal musí byť cenovo
VIDEO V Nemecku sa búria fanúšikovia: Meškanie a hádzanie tenisových loptičiek

STUTTGART - Časť priaznivcov nemeckého futbalového klubu Borussia Dortmund nevidela otvárací gól Marca Reusa v 5. min utorňajšieho štvrťfinále Nemeckého...

Video Fabian Klos
VIDEO Tento blázon do bodky napodobnil Miňa Stocha: Famózny gól z Nemecka

BIELEFELD - Takéto góly by sme mohli vidieť každý deň. Krásny moment prinieslo úvodné kolo nemeckého pohára DFB Pokal. Autorom nádhernej strely bol Fabian Klos.

Video Radosť hráčov Bayernu zo
Bayern má double: Góly vo finále proti Borussii padali až v predĺžení

BERLÍN - Futbalisti Bayernu Mníchov zdolali v sobotňajšom finále Nemeckého pohára na Olympijskom štadióne v Berlíne rivala Borussiu Dortmund 2:0 po predĺžení.