Najprv obhajca trofeje a teraz Bayern: Bavori senzačne vybuchli na pôde treťoligistu!

Futbalisti 1. FC Saarbrücken sa radujú z góluFutbalisti 1. FC Saarbrücken sa radujú z gólu Zdroj: SITA/AP/Uwe Anspach/dpa

SAARBRÜCKEN - Futbalisti Bayernu Mníchov vypadli na pôde treťoligistu zo Saarbrückenu 2:1 po senzačnom góle v závere nadstavenia.

Skóre síce otvoril v 16. minúte Thomas Müller, no vzápätí nastal v kádri Mníchovčanov pocit uspokojenia a až do polčasovej prestávky sa pokúšali len držať jednogólový náskok. To im ich súper zatrhol ešte pred odchodom do šatne a vyrovnal na 1:1 zásluhou Patricka Sontheimera.

Bavori držali loptu na svojich kopačkách drivivú väčšinu zápasu, no ani 18 striel, z ktorých 7 išlo medzi tyče nestačilo na viac než jeden gól. Naopak, v samom závere zápasu udreli domáci, ktorým stačili dve strely na bránu na dva góly. Ten druhý padol v 96. minúte a vyradil nemeckého giganta z pohára.

Bayern vypadol v rovnakej fáze súťaže tretíkrát za uplynulé štyri roky.