Bratislava Capitals - strana 4

Connor LaCouvee
Bratislava Capitals
Bratislava Capitals hlási novú posilu: Do brány sa postaví kanadský brankár

BRATISLAVA - Slovenský hokejový klub iClinic Bratislava Capitals vyriešil brankársku otázku pred novým ročníkom Ice Hockey League (IHL). Mužstvo posilní...

Boris Sádecký
Bratislava Capitals s posilami pred novou sezónou: Klub si upísal bývalých juniorských reprezentanov

BRATISLAVA - Slovenský hokejový klub iClinic Bratislava Capitals získal pred novou sezónou nadnárodnej Ice Hockey League dve posily. Zmluvu podpísali bývalí...

Zľava: Ladislav Romančík a
Po prvej sezóne v bratislavskom drese panovala spokojnosť: Slovenský obranca zaujal aj vo Švédsku

BRATISLAVA – Vyskúšal si švédsky hokej a dokonca si zahral v jednom tíme s českou legendou Jaromírom Jágrom. Ladislav Romančík má za sebou prvú sezónu...

Gólové oslavy hokejistov iClinic
iClinic Bratislava Capitals im verí aj naďalej: Všetci traja hráči si dobre zastali svoju pozíciu

BRATISLAVA - Vedenie hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals sa dohodlo na predĺžení spolupráce s Denisom Hudecom, Michalom Mrázikom a Brettom Carsonom....

Tesná prehra v piatom zápase s Bolzanom: Hokejisti Bratislava Capitals sa lúčia vo štvrťfinále

BOLZANO - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v piatom zápase štvrťfinále play off IHL s HC Bolzano 2:3 a sezóna sa pre nich skončila. Víťaz...

HC Bolzano verzus Bratislava
Premárnená šanca! Hokejisti Bratislavy Capitals prehrali s Bolzanom a sú na pokraji vypadnutia

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali vo štvrtom zápase štvrťfinále play off IHL s HC Bolzano 3:4. Víťaz základnej časti vedie v...

Hokejisti Bratislava Capitals
Capitals vstúpili do play-off víťazstvom! Bratislavčania sa v štvrťfinále s Bolzanom ujali vedenia

BOLZANO - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v úvodnom zápase štvrťfinále play off IHL na ľade víťaza základnej časti HC Bolzano 2:1 a ujali...

Miloš Bubela
Bratislava Capitals prehrala posledný zápas pred play-off: Vo štvrťfinále proti Bolzanu

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v záverečnom 10. kole kvalifikačnej skupiny o postup do play off IHL s HC TWK Innsbruck tesne...

Dráma do poslednej sekundy:
Dráma do poslednej sekundy: Hokejisti Bratislava Capitals prehrali vo Villachu

VILLACH – Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v 9. kole kvalifikačnej skupiny o postup do play off IHL na ľade EC Grand Immo VSV Villach 2:3...

Dva úplne nové a jeden staronový tím: iClinic Bratislava Capitals budú mať v IHL viac súperov

ZNOJMO - V sezóne 2020/2021 budú v medzinárodnej hokejovej súťaži IHL pôsobiť aj slovinský klub Olimpia Ľubľana, taliansky Pustertal a po ročnej prestávke...

Capitals predviedli dokonalý obrat a postúpili do play-off! Graz kapituloval až v poslednej tretine

GRAZ - Hokejisti iClinic Bratislava si v predstihu zabezpečili postup do play-off IHL. V 8. kole kvalifikačnej skupiny zvíťazili na ľade Graz 99ers 3:2...

Na snímke Sergej Kosticyn
Graz 99ers - Bratislava Capitals

GRAZ - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v 8. kole kvalifikačnej skupiny o postup do play off IHL na ľade Graz 99ers 3:2. Slovenský tím prehrával...

Hokejisti Capitals bojujú o play-off: Bratislavčania doma otočili zápas s Black Wings Linz

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v nedeľnom domácom stretnutí 7. kole nadstavbovej časti skupiny o postup do play off nad Linzom...

Európa
Bratislava Capitals má záujem pokračovať v IHL: Do ligy chcú vstúpiť aj viaceré nové kluby

VIEDEŇ – Vedenie hokejovej Ice Hockey League (IHL) rozhodne v najbližších týždňoch o rozšírení súťaže. Záujem stať sa súčasťou projektu prejavilo viacero...

Hokejisti Capitals stále živia nádej na play-off: Na ľade Dornbirnu prehrali po predĺžení

DORNBIRN - Hokejisti Bratislava Capitals prehrali v 6. kole nadstavbovej časti skupiny o postup do play off na ľade Dornbirn Bulldogs 1:2 po predĺžení....

Dornbirn Bulldogs - Bratislava
Dornbirn Bulldogs - Bratislava Capitals

Obrovská dráma v Ice Hockey League: Miloš Bubela hrdinom Bratislava Capitals

DORNBIRN - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zdolali v stredajšom dueli nadstavbovej časti Ice Hockey League (IHL) Dornbirn Bulldogs 4:3 po samostatných...

Hokejisti Bratislava Capitals neuspeli po dvoch víťazstvách: Linz si udržal čisté konto

LINZ - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v nedeľnom zápase 4. kola nadstavby Ice Hockey League na ľade Linzu 0:4. Zverenci Petra Draisaitla...