Bratislava Capitals - strana 5

FotoVideo Na snímke zľava Mario
Video Bratislava Capitals
VIDEO Bratislava Capitals v nadstavbe s ďalšími bodmi: V domácom zápase zdolali Graz

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v 3. kole nadstavby Ice Hockey League. V piatkovom domácom zápase zdolali Graz 4:2, dvoma...

Bratislava Capitals s prvým
Bratislava Capitals
Bratislava Capitals s prvým víťazstvom v nadstavbe: Innsbrucku nedovolila ani raz skórovať

INNSBRUCK - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals zvíťazili v druhom kole nadstavby v nadnárodnej IHL nad domácim Innsbruckom 3:0. Dosiahli tak prvé víťazstvo...

Gólové oslavy hokejistov iClinic
HC TWK Innsbruck - iClinic Bratislava Capitals

Peter Draisaitl a Dušan
Ani pohodlné vedenie im nestačilo: iClinic Bratislava Capitals vstúpil do nadstavby prehrou

BRATISLAVA - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v prvom kole nadstavby v nadnárodnej IHL s Villachom 3:5. V piatkovom domácom zápase dvakrát...

Video Peter Draisaitl a Dušan
VIDEO Bratislavu Capitals tlačí do play-off aj Leon Draisatl: Hviezda NHL posiela odkaz

BRATISLAVA - Hokejistov iClinic Bratislava Capitals čaká po skončení základnej časti ICE Hockey League (IHL) boj o postup play-off. Zverenci trénera Petra...

iClinic Bratislava Capitals s ďalšou tesnou prehrou: Desaťgólový zápas rozhodlo predĺženie

VIEDEŇ - Hokejisti iClinic Bratislava Capitals prehrali v nedeľnom súboji nadnárodnej Ice Hockey League (IHL) na ľade Dornbirnu 5:6 po predĺžení. Pre zverencov...

Brett Carson
Capitals angažovali urasteného obrancu: Do Bratislavy sa vráti Kanaďan so skúsenosťami z NHL

BRATISLAVA - Kanadský hokejový obranca Brett Carson sa dohodol na spolupráci s klubom iClinic Bratislava Capitals, ktorý účinkuje v medzinárodnej IHL....