Wimbledon - Ženy - strana 18

Monica Puigová
Ženy
Nehorázna smola Schmiedlovej: Olympijská víťazka na lopate, napokon oči pre plač!

LONDÝN - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová vypadla už v 1. kole dvojhry žien na grandslamovom turnaji vo Wimbledone. V pondeľňajšom dueli nestačila...

Magdaléna Rybáriková
Ženy
Fantastická správa pre slovenský tenis: Rybáriková zaskočila svetovú jedenástku!

LONDÝN - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková postúpila do 2. kola dvojhry žien na treťom grandslamovom turnaji sezóny Wimbledone v Londýne. Rybáriková...

FotoVideo Serena Williamsová
Video Ženy
VIDEO Serena proti Giorgiovej musela otáčať: V boji o wimbledonské finále ju čaká Görgesová

WIMBLEDON - Lotyška Jelena Ostapenková, Američanka Serena Williamsová a Nemky Angelique Kerberová s Juliou Görgesovou sa predstavia v semifinále dvojhry...

Foto Dominika Cibulková
Ženy
Cibulková ide ako parný valec: Na Wimbledone si zahrá už vo štvrťfinále!

LONDÝN - Slovenská tenistka Dominika Cibulková zvíťazila za 81 minút 6:4, 6:1 nad rovnako nenasadenou Chsieh Su-wej z Taiwanu v stretnutí pondelňajšieho...

Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková
Ženy
Ľadová sprcha hneď na úvod Wimbledonu: Rybáriková stratila výborne rozohraný zápas

LONDÝN - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková nasadená ako devätnásta prehrala za 89 minút 5:7, 3:6 s nenasadenou Rumunkou Soranou Cirsteovou v pondelkovom...

Foto Garbine Muguruzová-Blancová
Ženy
Rybáriková skončila na rakete wimbledonskej šampiónky: Muguruzová vyprevadila Venus kanárom!

LONDÝN - Španielska tenistka Garbine Muguruzová-Blancová nasadená ako štrnásta zvíťazila za 77 minút 7:5, 6:0 nad americkou desiatkou podujatia Venus Williamsovou...

Foto Venus Williams
Ženy
Rybárikovej premožiteľka vo finále proti Venus: Budem hrať aj za Serenu

LONDÝN - Americká tenistka Venus Williamsová nasadená ako desiata zvíťazila nad domácou šestkou podujatia Johannou Kontovou za 73 minút 6:4, 6:2 v stretnutí...

Foto Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková
Ženy
Fantastická jazda pokračuje: Rybáriková je semifinalistkou Wimbledonu!

LONDÝN -S lovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila za 74 minút 6:3, 6:3 nad Američankou CoCo Vandeweghovou nasadenou ako dvadsiatou štvrtou v zápase...

Venus Williams
Ženy
Venus do svojho 10. semifinále v Londýne, Muguruzová-Blancová zdolala Kuznecovovú

LONDÝN - Americká tenistka Venus Williamsová nasadená ako desiata zvíťazila za 73 minút 6:3, 7:5 nad lotyšskou trinástkou "pavúka" Jelenou Ostapenkovou...

FotoVideo Magdaléna Rybáriková
Video Ženy
VIDEO Rybáriková po životnom úspechu: Takto sa vyjadrila na adresu štvrťfinálovej súperky!

LONDÝN - Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková zvíťazila za 113 minút 6:4, 2:6, 6:3 nad chorvátskou kvalifikantkou Petrou Martičovou v stretnutí pondelňajšieho...