Copa América - strana 2

Video Vylúčenie Gabriela Jesusa
Video Copa América
VIDEO Gabriel Jesus si pomýlil športy: Za tento kúsok by sa nehanbil ani Bruce Lee

RIO DE JANEIRO - Brazílsky futbalista Gabriel Jesus bol vylúčený počas zápasu Brazílie s Čile. Na začiatku 49. minúty vo vzdušnom súboji predviedol svoje...

FotoVideo Hráči Brazílie oslavujú gól
VIDEO Oslabená Brazília si ustrážila postup, v semifinále narazí na nevyspytaľné Peru

RIO DE JANEIRO - Futbalisti Brazílie sa prebojovali do semifinále Copa América. Domáci tím zvíťazil vo štvrťfinále v Riu de Janeiro nad Čile 1:0, keď jediný...

FotoVideo Lionel Messi dvoma gólmi
VIDEO Kde je Messi, tam sa vždy niečo deje: Dva góly a ďalší úctyhodný rekord!

RIO DE JANEIRO - Argentínsky futbalista Lionel Messi sa stal rekordérom v počte štartov za národný tím. Pondelkový duel na Copa América proti Bolívii bol...

Video Brazílsky futbalista Eder Militao
Ekvádor si po remíze s Brazíliou zabezpečil postup, Venezuela nestačila na Peru

GOIANIA - Futbalisti Ekvádora remizovali vo svojom záverečnom zápase v B-skupine Copa América s domácou Brazíliou 1:1 a vďaka zisku bodu si vybojovali...

Damian Diaz
Copa América
Pozitívny test pred duelom s Brazíliou: Díaz z Ekvádora putoval do karantény

SAO PAULO - Ekvádorský futbalista Damián Díaz mal pred sobotným zápasom na Copa America s Brazíliou pozitívny test na koronavírus. Podľa agentúry AP mal...

Video Gólová radosť hráčov Uruguaja
VIDEO Uruguaj sa dočkal prvého víťazstva: Copa América pozná postupujúcich z A-skupiny

RIO DE JANEIRO - Futbalisti Uruguaja a Paraguaja skompletizovali kvarteto postupujúcich z A-skupiny Copa América v Brazílii. Už pred záverečnými zápasmi...

FotoVideo Brazílski futbalisti sa tešia
VIDEO Kontroverzný záver zápasu na Copa América: Brazília vyhrala gólom v 100. minúte

RIO DE JANEIRO - Futbalisti Brazílie potvrdili postup do štvrťfinále juhoamerického šampionátu Copa América v Brazílii. Gólom Casemira z 90.+10 minúty...

Arturo Vidal
Obrovský škandál počas Copa América: Arturo Vidal a ďalší hráči Čile na sexuálnej párty!

BRATISLAVA - Reprezentati Čile porušili počas šampionátu Copa América bezpečnostný protokol týkajúci sa pandemických opatrení, keď sedem hráčov tímu zorganizovalo...

FotoVideo Futbalisti Argentíny na Copa
Argentína zdolala Paraguaj a zabezpečila si postup do štvrťfinále: Messi vyrovnal rekord Mascherana

CUIABA - Futbalisti Argentíny si zabezpečili postup do štvrťfinále juhoamerického šampionátu Copa América v Brazílii. Gólom Alejandra Papu Gomeza zdolali...

Pohľad na štadión Copa
Škandál na Copa América: Člen uruguajského tímu sa dopustil sexuálneho obťažovania

SAO PAULO - Uruguajský futbalový zväz prepustil bezpečnostného pracovníka tímu na turnaji Copa América po tom, čo ho zatkli za sexuálne obťažovanie.

FotoVideo Futbalisti Peru sa tešia
VIDEO Kolumbia utrpela na Copa América prvú prehru, rozhodol nešťastný vlastenec

RIO DE JANEIRO - Futbalisti Kolumbie utrpeli na Copa América v Brazílii prvú prehru. Vo svojom treťom vystúpení v B-skupine nestačili na Peru, ktorému...

FotoVideo Lionel Messi unikiá Diegovi
VIDEO Argentína potvrdila rolu favorita a je na čele skupiny: Rozhodol gól v úvode zápasu

CUIABA - Futbalisti Argentíny vybojovali na Copa America v Brazílii prvé víťazstvo. Vo svojom druhom vystúpení v A-skupine zdolali Uruguaj 1:0. Jediný...

Testovanie na koronavírus
Na turnaji Copa América zaznamenali nárast nakazených: Objavilo sa už 66 pozitívnych prípadov

SAO PAULO - Brazílske ministerstvo zdravotníctva eviduje už 66 prípadov koronavírusu spojených s futbalovým turnajom Copa América. V porovnaní s predchádzajúcim...

FotoVideo Na snímke brazílski hráči,
VIDEO Jednoznačná výhra Brazílie nad Peru: Neymar sa doťahuje na legendárneho Pelého

RIO DE JANEIRO - Futbalisti Brazílie jednoznačne triumfovali aj vo svojom druhom vystúpení na turnaji Copa América. Na štadióne Nilton Santos v Riu de...

Bojuje s ním už kvarteto tímov: Copa América registruje 52 prípadov nakazených koronavírusom!

BRAZÍLIA - Brazílske ministerstvo zdravotníctva registruje už 52 prípadov nakazenia koronavírusom súvisiacich s juhoamerickým futbalovým šampionátom Copa...

FotoVideo Lionel Messi
VIDEO Messiho nádherný priamy kop nestačil: Zaváhanie Argentíny na Copa América

RIO DE JANEIRO - Futbalisti Argentíny remizovali v úvodnom vystúpení v A-skupine na Copa América s Chile 1:1. Skóre otvoril v 33. minúte Lionel Messi,...

FotoVideo Neymar oslavuje gól
VIDEO Suverénny vstup do Copa América: Brazília sa pohrala s Venezuelou

BRASÍLIA - Brazílski futbalisti potvrdili úlohu favoritov a do Copa América vstúpili víťazne. V úvodnom vystúpení zdolali v B-skupine Venezuelu 3:0. Prvý...

Josef Martínez (v červenom)
Obrovské komplikácie pred štartom Copa América: Otvárací zápas je v ohrození!

SAO PAULO - Dvanásť venezuelských futbalistov a členov realizačného tímu sa nakazilo ochorením COVID-19 deň pred otváracím stretnutím turnaja Copa América....