Novinky - strana 2

Michael Phelps
Novinky
Phelps suverénne najúspešnejším športovcom OH 2012

LONDÝN - Americký plavec Michael Phelps sa vďaka zisku štyroch zlatých a dvoch strieborných medailí stal najúspešnejším športovcom Hier XXX. olympiády...

Foto Záverečný ceremoniál OH 2012
Novinky
Olympijské hry 2012 skončili: Inšpirovať budúce generácie

LONDÝN - Najväčší športový sviatok roka 2012 je minulosťou, bodku za olympijskými hrami v Londýne dal tradične záverečný ceremoniál. Centrom bol samozrejme...

Sarah Attarová sa predstavila
Novinky
Londýn dôležitým míľnikom pre športovkyne z islamských krajín

LONDÝN - Hry XXX. olympiády v Londýne sa stali pre ženský šport dôležitým míľnikom. Na OH 2012 sa v anglickej metropole predstavili športovkyne zo všetkých...

Mohamed Farah so zlatou
Novinky
Farah vyzýva: Pomôžme hladujúcim deťom, potrebujú nás

LONDÝN - Britský bežec Mo Farah vyzval politikov, aby začali riešiť problém rastúceho počtu hladujúcich a podvýževených detí.

Ryota Murata vybojoval pre
Novinky
Japonsko sa v počte medailí zlepšilo, sklamalo džudo

LONDÝN - Výprava Japonska síce neodíde z dejiska Hier XXX. olympiády s 15 zlatými medailami, v ktorých zisk dúfala, no národného ministra športu Harukiho...

Olypimpijské medaily
Novinky
Medailovú bilanciu vyhralo USA, 59. miesto pre Slovensko

LONDÝN - Olympijské hry 2012 v Londýne sa skončili medailovou žatvou reprezentantov USA, ktorí sa tak po Pekingu opäť vrátili na prvú priečku medailovej...

Laura Asadauskaiteová
Novinky
Posledné zlato v Londýne získala pätbojárka Asadauskaiteová

LONDÝN - Litovčanka Laura Asadauskaiteová získala na OH v Londýne zlatú medailu v modernom päťboji. Striebro si vybojovala Britka Samantha Murrayová, bronz...

Radosť Chorvátov po víťazstve
Novinky
Vodnopólové zlato po triumfe nad Talianskom do Chorvátska

LONDÝN - Vodní pólisti Chorvátska získali na Hrách XXX. olympiády v Londýne zlaté medaily. Reprezentanti krajiny z Balkánskeho polostrova zdolali vo finále...

Foto Americkí reprezentanti suverénne získali
Novinky
Hviezdny tím USA bez prehry obhájil olympijské zlato

LONDÝN - Suverénnym spôsobom získali americkí basketbalisti zlaté medaily na Hrách XXX. olympiády v Londýne. Od úvodu turnaja jasne dominovali, ani raz...

Oscar Pistorius
Novinky
Pistorius ponesie vlajku na ceremoniáli: Som poctený

LONDÝN - Hendikepovaný bežec Oscar Pistorius (25) ponesie vlajku Juhoafrickej republiky na záverečnom ceremoniáli XXX. letných olympijských hier v Londýne.

Foto Zlatí francúzski hádzanári
Novinky
Historická obhajoba Francúzov, zlato po tesnom víťazstve

LONDÝN - Hádzanári Francúzska vyhrali vo finále na OH v Londýne nad Švédskom 22:21 a obhájili olympijský triumf z Pekingu. Ako prvému tímu sa im podarilo...

Usain Bolt
Novinky
Bolt oslavoval zlato ako DJ: Prišiel som sa stať legendou

LONDÝN - Jamajský šprintér Usain Bolt oslávil svoje tri zlaté olympijské medaily svojským spôsobom. Namieril si to z olympijského štadióna na párty do...

Radosť vodných pólistov Srbska
Novinky
Srbi obhájili na OH bronz, tesná výhra nad Čiernou Horou

LONDÝN - Vodní pólisti Srbska obhájili na OH v Londýne bronzové medaily z Pekingu 2008. Srbsko zvíťazilo v pekinskej repríze súboja o 3. miesto nad Čiernou...

Ruské reprezentantky v modernej
Novinky
Ruské gymnastky obhájili zlato v spoločných skladbách

LONDÝN - Ruské moderné gymnastky v súťaži spoločných skladieb na Hrách XXX. olympiády v Londýne obhájili zlaté medaily z Pekingu 2008. Pre ruské reprezentantky...

Foto Ruskí reprezentanti vo volejbale
Novinky
Ruskí volejbalisti zlatí po famóznom obrate nad Brazíliou

LONDÝN - Ruskí volejbalisti získali na OH v Londýne v po výhre 3:2 nad Brazíliou zlaté medaily. Je to pre nich prvé zlato od roku 1980, keď hostili olympiádu...

Jaroslav Kulhavý
Novinky
Zlato v cross country pre Čecha Kulhavého

LONDÝN - Čech Jaroslav Kulhavý získal zlatú medailu v horskej cyklistike v disciplíne cross country. Striebro si vybojoval Švajčiar Nino Schurter a bronz...

Tacuhiro Jonemicu
Novinky
Zápasník Varner zlatý do 96 kg, triumf Jonemicu do 66 kg

LONDÝN - Japonský zápasník Tacuhiro Jonemicu získal na OH 2012 v Londýne zlatú medailu vo voľnom štýle v kategórii do 66 kg. Víťaz vo finále zdolal Sushila...

Ramirez Carrazana
Novinky
Carrazana vyboxoval zlato pre Kubu, Lomačenko do 60 kg

LONDÝN - Kubánsky reprezentant v boxe Robeisy Ramirez Carrazana získal na OH v Londýne zlatú medailu v kategórii do 52 kg. Víťaz vo finále zdolal Tugstsogta...