Foto Triasol sa do posledných
Formula 1
Triasol sa do posledných sekúnd: Verstappen stratil náskok a takmer pripustil senzáciu!

IMOLA - Holandský motoristický pretekár Max Verstappen vyhral nedeľnú VC Emilia Romagna seriálu formuly 1.

Motošport - strana 18

Už bývalý šéf tímu
Formula 1
Bol tam od úplného počiatku: Tím efjednotky po desiatich rokoch pristúpil k veľkej zmene

CHARLOTTE - Günther Steiner skončil po desiatich rokoch v úlohe šéfa tímu Haas F1, ktorú zastával počas celého jeho fungovania. Majiteľ jedinej americkej...

Štefan Svitko počas etapy
Rely Dakar
Parádny deň pre Svitka na Rely Dakar: Vyrovnal svoje maximum, posun v celkovom poradí

ŠUBAJTAH - Slovenský motoristický pretekár Štefan Svitko obsadil v stredajšej piatej etape Rely Dakar ôsme miesto. Vyrovnal tak svoj najlepší tohtoročný...

Slovenský pretekár Juraj Varga
Rely Dakar
Nepríjemné správy z Rely Dakar: Slováci nemali v drsnej púšti svoj deň

HUFUF - Slovenský pretekár Juraj Varga obsadil v utorkovej 4. etape Rely Dakar piate miesto v kategórii štvorkoliek a prišiel o post lídra celkovej klasifikácie....

James Vowles
Formula 1
Nie je dôvod niečo meniť: Williams a Mercedes budú v spolupráci pokračovať aj naďalej

LONDÝN - Tím Formuly 1 Williams bude využívať motory Mercedes minimálne do roku 2030. O dohode dnes informovali obe strany.

Prezident FIA Mohammed Ben
Motorizmus
Nový rok v znamení rošád a prestupov: Fanúšikovia motoršportu by mali zbystriť pozornosť

PARÍŽ - Športovým riaditeľom Medzinárodnej automobilovej federácie pre jednosedadlové vozidlá bude Tim Malyon. Štyridsaťpäťročný Kanaďan so skúsenosťami...

Video Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Video Rely Dakar
Svitko je každým dňom lepší a lepší: Tešme sa, Slovensko má lídra Rely Dakar

AL-SALAMIYA - Slovenský pretekár Juraj Varga obsadil v pondelkovej 3. etape Rely Dakar tretiu priečku v kategórii štvorkoliek. Zároveň sa posunul na čelo...

Sam Sunderland počas Rely
Rely Dakar
Čakal tri hodiny, vysedel dieru, nepomohlo: Svitko má na Rely Dakar o jedného súpera menej

DAWADMI - Britský motocyklový pretekár Sam Sunderland už nepokračuje na tohtoročnej Rely Dakar. Dvojnásobného šampióna pretekov z rokov 2017 a 2022 vyradili...

Český motocyklista Jaromír Romančík
Rely Dakar
Na štart sa mu zložili ľudia z dediny: Český pretekár na Rely Dakar zažil peklo a psychické dno!

DAVADMÍ - Český motocyklista Jaromír Romančík prežíva náročný debut v slávnej Rely Dakar. Po tom, ako ho v prvej etape trápili črevné ťažkosti, mal v druhej...

Španielsky motocyklista Carles Falcon
Rely Dakar
Okamžitý transport do nemocnice! Španielsky pretekár po nehode na Rely Dakar vo vážnom stave

AL DUWADIMI - Španielsky motocyklista Carles Falcon je po nehode na Rely Dakar vo vážnom stave.

Juraj Varga v 2.
Rely Dakar
Ďalší skvelý slovenský výsledok na Dakare: Svitko v top desiatke, Varga útočil na víťazstvo!

AL DAWADIMI - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil 10. miesto vo svojej kategórii v 2. etape Rely Dakar.