Šou, na ktorú sa bude dlho spomínať: Formula 1 mieri do Prahy, do monopostu zasadne ikona

PRAHA - Za volant monopostu Red Bull, ktorý sa ukáže fanúšikom pri predvádzacej jazde v Prahe na Rohanskom nábreží v Karlíne, zasadne bývalý britský pilot...

Motošport - strana 22

Štefan Svitko počas etapy
Rely Dakar
Deň blbec: Po vydarených etapách prišiel prepad, Štefan Svitko zaostal za elitou

AL ULA - Slovenský motocyklový jazdec Štefan Svitko obsadil v stredajšej 10. etape Rely Dakar 22. miesto.

Rely Dakar
Svitko pokračuje vo famóznej jazde na Rely Dakar: Ďalší TOP výsledok, stále sa drží s najlepšími

AL-ULA - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v utorňajšej deviatej etape rely Dakar 9. miesto.

Španielsky motocyklový pretekár Carles
Rely Dakar
Obrovská tragédia na Rely Dakar! Svitkov súper (†45) sa na štart už nepostaví

RIJÁD - Španielsky motocyklový pretekár Carles Falcon v pondelok podľahol zraneniam, ktoré utrpel v závere 2. etapy rely Dakar na 448. kilometri.

Stále má v sebe
Formula 1
Stále má v sebe jediné - víťazenie: Striebornú loď neopúšťa, aj keď už nie je na vrchole

BRACKLEY - Rakúsky funkcionár Toto Wolff predĺžil zmluvu s Mercedesom vo formule 1 o ďalšie tri sezóny. Tretinový spoluvlastník nemeckej stajne to potvrdil...

Video Slovenský motocyklový pretekár Štefan
Video Rely Dakar
VIDEO Svitko má našliapnuté k parádnemu výsledku: V ôsmej etape finišoval opäť v TOP 10

HA´IL - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko obsadil v pondelňajšej ôsmej etape rely Dakar desiatu priečku.

Štefan Svitko
Rely Dakar
Fantastický Štefan Svitko: Na Rely Dakar dosiahol najlepší tohtoročný výsledok!

ŠUBAJTAH - Slovenský motocyklový pretekár Štefan Svitko skončil v nedeľňajšej 7. etape Rely Dakar na siedmom mieste. Zlepšil tak svoj najlepší tohtoročný...

Slovenský motoristický pretekár Štefan
Rely Dakar
Maratónska etapa na Rely Dakar: Svitko v púšti letel a zaradil sa medzi najlepších

ŠUBAJTAH - Slovenský motoristický pretekár Štefan Svitko obsadil v dvojdňovej šiestej etape Rely Dakar ôsme miesto.

Slovenský pretekár Štefan Svitko
Rely Dakar
Boj o popredné priečky naďalej pokračuje: Svitko na Rely Dakar v najlepšej desiatke

ŠUBAJTAH - Slovenský motoristický pretekár Štefan Svitko figuroval po úvodnom dni šiestej etapy rely Dakar na ôsmom mieste.

Vypadne Monza z kalendára
Formula 1
Vypadne Monza z kalendára F1? Taliani sa pustili do práce! Aha, čo sa deje v chráme rýchlosti

MONZA - Na okruhu v Monze, kde sa jazdí Veľká cena Talianska formuly 1, sa začala rozsiahla prestavba za 21 miliónov eur. Podľa agentúry SID si od toho...

Doterajší líder pretekov Rely
Rely Dakar
Totálna katastrofa v drsnej etape Rely Dakar: Havária lídra pretekov, čo bude nasledovať?

SHUBAYTAH - Doterajší líder kategórie automobilov na Rely Dakar Yazeed Al Rajhi zo Saudskej Arábie havaroval v 6. etape slávnej súťaže a vypadol z hry...