Šéfka našej výpravy netají sklamanie: Slovenskí olympionici odovzdali všetko, na čo mali

SOČI - Slovenskí športovci odovzdali na zimných olympijských hrách v Soči podľa šéfky výpravy Jany Gantnerovej všetko, na čo mali v danom momente.

Víťazná ruská štafeta
ZOH Biatlon
Infarktový finiš štafety: Domáci Rusi vybojovali zlato, Slovensko na 12. mieste

ČERVENÁ POĽANA - Biatlonová štafeta Rusov v zložení Aleksej Volkov, Jevgenij Ustiugov, Dmitrij Malyško a Anton Šipulin si na 4x7,5 km trati vybojovala...

Andreas Žampa
ZOH Ostatné športy
Andreas Žampa v olympijskom slalome ako-tak zvládol sizyfovskú úlohu: Bol to boj!

SOČI/ČERVENÁ POĽANA - Prísť do cieľa olympijského slalomu, to je vždy náročná úloha. Pre lyžiarov s vysokým štartovým číslom priam sizyfovská. Tento obrazu...

Jevgenij Pľuščenko počas tímovej
ZOH Zaujímavosti
Dvojnásobný krasokorčuliarsky olympijský víťaz pod skalpel: Pľuščenka čaká operácia

SOČI - Dvojnásobný krasokorčuliarsky olympijský víťaz Jevgenij Pľuščenko podstúpi 2. marca operáciu chrbta. Informovala o tom agentúra Reuters.

Eva Vrabcová - Nývltová
Nevídaný úspech českej lyžiarky: Nemohla ani chodiť, v Soči dosiahla životný výsledok!

SOČI - Pred pretekmi aj po nich nemohla ani chodiť, napriek tomu si lyžiarka Eva Vrabcová - Nývltová na záver olympijských hier v Soči pripísala najlepší...

Vic Wild
Ďalšie zlato pre domáce Rusko: Wild triumfoval aj v paralelnom slalome

ROZA CHUTOR - Zlatú medailu v paralelnom slalome mužov v rámci súťaží v snoubordingu na XXII. zimných olympijských hrách v ruskom Soči získal Rus Vic Wild.

Ilustračné foto
Dopingové škandály na olympiádach: Podozrivý bol aj Višňovský!

Podľa oficiálnych štatistík zo zimných olympijských hier od roku 1968, keď boli na olympiáde v Grenobli zavedená antidopingové pravidlá, sa vyskytlo 23...

Julia Dujmovitsová
Zimné športy
Zlato v paralelnom slalome pre Rakúšanku Dujmovitsovú

ČERVENÁ POĽANA - Rakúska snoubordistka Julia Dujmovitsová získala na ZOH v Soči zlatú medailu v paralelnom slalome. Striebro si v sobotňajšom "veľkom finále"...

Martin Björgenová
ZOH Bežecké lyžovanie
Fenomenálna Björgenová opäť triumfovala: V Soči vyhrala už tretie zlato

SOČI - Dokonalým triumfom nórskych bežkýň na lyžiach, ktoré obsadili všetky tri medailové pozície, sa skončili sobotňajšie preteky žien na 30 km voľnou...

Evi Sachenbacher-Stehle
ZOH Biatlon
Dopingová biatlonistka Sachenbacherová-Stehleová: Polícia jej prehľadala dom

SOČI - Polícia prehľadala dom nemeckej biatlonistky Evi Sachenbacherovej-Stehleovej potom, ako mala pozitívny dopingový nález na XXII. ZOH v Soči.Bavorská...

Andrej Meszároš
ZOH Hokej
Meszároš chce aspoň zužitkovať skúsenosti z olympiády: Skončilo to neúspechom

VOORHEES - Napriek neúspešnému vystúpeniu slovenských hokejistov na ZOH 2014 v Soči je Andrej Meszároš presvedčený, že pod piatimi kruhmi osobne získal...

William Frullani
Olympiáda má hriešnika medzi bobistami: Talian Frullani mal pozitívny dopingový test

ČERVENÁ POĽANA - Taliansky bobista William Frullani mal na ZOH v Soči pozitívny dopingový test. Informoval o tom Taliansky olympijský výbor (CONI), ktorý...

František Chmelár
Šéf Slovenského olympijského výboru: Ako hodnotí účinkovanie Slovákov v Soči?

ADLER - Vedenie slovenskej výpravy na XXII. zimných olympijských hrách v Soči nepovažuje účinkovanie športovcov pod piatimi kruhmi v čiernomorskom letovisku...

ZOH Biatlon
Slovenskí biatlonisti sa posunuli na 5. miesto, Sachenbacherovú-Stehlovú diskvalifikovali

SOČI - Slovenská miešaná štafeta biatlonistov Jana Gereková, Anastasia Kuzminová, Pavol Hurajt a Matej Kazár sa posunie v celkovom hodnotení olympijských...

Miroslav Šatan
ZOH Hokej
Šatan ostro kritizuje hokejové vedenie: Váš amaterizmus znechutil fanúšikov

BRATISLAVA - Hosťom hokejového štúdia počas druhého semifinále medzi Kanadou a USA bol bývalý slovenský kapitán a legenda slovenskej reprezentácie Miroslav...

Victor An
Rusi sa dočkali zlata na ľade, Victor An vyhral šortrek

SOČI - Ruský šortrekár Victor An získal zlatú medailu na XXII. ZOH v Soči. V Korčuliarskom paláci Ľadovec triumfoval v súťaži na 500 m pred Číňanom Wu...

Foto Jamie Benn rozhodol semifinále
ZOH Hokej
Kanada eliminovala ofenzívu USA: V boji o zlato narazí na Švédsko

SOČI - Hokejisti Kanady sa stali druhými finalistami olympijského turnaja v Soči a v nedeľu nastúpia proti Švédom. Kanaďania v zámorskom semifinále zdolali...

Petra Vlhová
Nespokojná Vlhová v cieli krútila hlavou: V poslednom čase neviem jazdiť to, čo na tréningu

ROZA CHUTOR - Slovenská reprezentantka Petra Vlhová nemala radosť z umiestnenia v druhej desiatke ženského slalomu na XXII. zimných olympijských hrách...

Viktor An
Domáce Rusko sa raduje z ďalšieho zlata: Rýchlokorčuliar An vyhral súťaž na 500 metrov

SOČI - Ruský reprezentant v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe Viktor An sa stal víťazom piatkového finále v súťaži na 500 m s časom 41,312 s. Druhý skončil...

Park Sung-hi
Olympijské zlato na 1000 metrov pre Kórejčanku Park Sung-hi

SOČI - Reprezentantka Kórejskej republiky Park Sung-hi si vybojovala zlatú medailu na 1000 metrov v rýchlokorčuľovaní na krátkej dráhe na XXII. zimných...