Tragédia krásnej nemeckej reprezentantky: Spáchala samovraždu kvôli láske!

WINTENBERG - Rodičia talentovanej biatlonistky Julie Pieper prežívajú obrovský smútok. Krásna Nemka sa priamo v ich dome vo Winterbergu zastrelila vlastnou...

Foto Zľava: Juraj Sanitra, Anastasia
Slovenskí olympionici
Dojatá zlatá slovenská medailistka sa neubránila slzám: Vitaj doma, Nasťa, ďakujeme!

BANSKÁ BYSTRICA - Slzy dojatia tiekli potom, na pódiu sa zlatá biatlonistka Anastasia Kuzminová na ZOH v Soči nebránila prívalu citov, otvorila si srdce...

Anastasia Kuzminová
Zlatá medailistka Kuzminová sa nepovažuje za hviezdu: Moje srdce bije pre Slovensko

BRATISLAVA - Zlatá medailistka zo ZOH v Soči Anastasia Kuzminová je už doma na Slovensku. V utorok v skorých ranných hodinách pricestovala domov spolu...

SOV a ministerstvo zaplatia úspešným Slovákom 103 500 eur

SOČI - Slovenský olympijský výbor (SOV) spoločne s Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky vyplatia športovcom za výsledky...

Pavol Hurajt
Hurajt sa rozlúčil s vrcholovou kariérou: Uvidíme ho na letnej olympiáde v Riu?

ČERVENÁ POĽANA - Biatlonista Pavol Hurajt sa sobotňajšou štafetou mužov na 4x7,5 km na XXII. zimných olympijských hrách v Soči rozlúčil s vrcholovou kariérou....

Víťazná ruská štafeta
ZOH Biatlon
Infarktový finiš štafety: Domáci Rusi vybojovali zlato, Slovensko na 12. mieste

ČERVENÁ POĽANA - Biatlonová štafeta Rusov v zložení Aleksej Volkov, Jevgenij Ustiugov, Dmitrij Malyško a Anton Šipulin si na 4x7,5 km trati vybojovala...

Evi Sachenbacher-Stehle
ZOH Biatlon
Dopingová biatlonistka Sachenbacherová-Stehleová: Polícia jej prehľadala dom

SOČI - Polícia prehľadala dom nemeckej biatlonistky Evi Sachenbacherovej-Stehleovej potom, ako mala pozitívny dopingový nález na XXII. ZOH v Soči.Bavorská...

ZOH Biatlon
Slovenskí biatlonisti sa posunuli na 5. miesto, Sachenbacherovú-Stehlovú diskvalifikovali

SOČI - Slovenská miešaná štafeta biatlonistov Jana Gereková, Anastasia Kuzminová, Pavol Hurajt a Matej Kazár sa posunie v celkovom hodnotení olympijských...

Slovenská reprezentantka v biatlone
Hanba pre slovenskú štafetu v Soči: Biatlonistky bez Kuzminovej nedobehli do cieľa!

ČERVENÁ POĽANA - Zlato v súťaži ženských štafiet na 4x6 km v rámci biatlonových súťaží na zimných olympijských hrách v Soči si v piatok vybojovali reprezentantky...

Anastázia Kuzminová a jej
ZOH Biatlon
Smutná správa pre Slovensko v Soči: Ženskej štafete Kuzminová v piatok nepomôže

ČERVENÁ POĽANA - Slovenské biatlonistky sa v piatkovej súťaži štafiet na 4x6 km od 15.30 h nášho času predstavia na zimných olympijských hrách v Soči bez...

Jana Gereková
ZOH Biatlon
Gereková spokojná s behom, streľba jej nevyšla: Mala som super pripravené lyže

ČERVENÁ POĽANA - Slovenské kvarteto v zložení Janka Gereková, Anastasia Kuzminová, Pavol Hurajt, Matej Kazár v miešaných štafetách biatlonistov na XXII....

Ole Einar Björndalen
ZOH Biatlon
Nórska legenda na olympijskom tróne: Hviezdny Björndalen prekonal krajana Dählieho

ČERVENÁ POĽANA - Nórsky biatlonista Ole Einar Björndalen zasadol na olympijský trón. Vo svojej kariére nazbieral 13 vzácnych kovov na ZOH a po zlate v...

Matej Kazár a jeho
ZOH Biatlon
Kazárove emócie po premiérovom štafetovom mixe: V cieli oplakal zlomenú pažbu

SOČI - Finišman Matej Kazár mal po premiérovom štafetovom mixe na ZOH zmiešané pocity. Na jednej strane ho potešil vlastný výkon a veľmi dobré 6. miesto,...

Anastastia Kuzminová
ZOH Biatlon
Kuzminovej ďalší obrovský triumf: Zlatá slovenská medailistka zvíťazila sama nad sebou

ČERVENÁ POĽANA - Slovenská miešaná štafeta biatlonistov skončila v tejto novej súťaži v programe XXII. zimných olympijských hier v Soči na šiestom mieste....

To je radosť! Nór
ZOH Biatlon
V biatlonovej štafete bez medaily: Kazár tesne prehral finiš s Kuzminovej bratom

ČERVENÁ POĽANA - Víťazstvo v pretekoch miešaných štafiet biatlonistov na zimných olympijských hrách v Soči si v stredu vybojovali reprezentanti Nórska....

ZOH Biatlon
Kuzminová bude napriek chorobe opäť štartovať: Chystá sa na štafetu

SOČI - V drese Slovenska nastúpi v stredajších miešaných štafetách (2 x 6 km a 2 x 7,5 km) na zimných olympijských hrách v ruskom Soči aj Anastastia Kuzminová....

Matej Kazár
ZOH Biatlon
Biatlonisti sa dočkali odkladaného štartu: Slovák Kazár minul len dva terče

ČERVENÁ POĽANA - Nórsky biatlonista Emil Hegle Svendsen zvíťazil v utorňajších pretekoch s hromadným štartom na 15 km na zimných olympijských hrách v Soči....

ZOH Biatlon
Kuzminovej slzy v cieli: Kvôli tomuto sa dnes naša zlatá olympionička trápila!

ČERVENÁ POĽANA - Slovenská zlatá medailistka Anastázia Kuzminová sa vo svojej poslednej individuálnej disciplíne na olympiáde trápila a v cieli sa nevyhla...

Matej Kazár
ZOH Biatlon
Mužský biatlon kvôli počasiu preložili na zajtra: Slovák Kazár miesto pretekov trénoval

ČERVENÁ POĽANA - Tridsiatka elitných svetových biatlonistov vrátane Slováka Mateja Kazára sa na olympijské preteky na 15 km s hromadným štartom na zimných...